Skip to content

Jak pobrać i zainstalować aplikację lub pakiet APK „Audacity” na Androida – darmowy edytor audio

15 de kwiecień de 2021

Audacity to łatwe w użyciu oprogramowanie audio umożliwia wygodne nagrywanie i edycję z różnych urządzeń, ponieważ jest kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi, może nagrywać na żywo, a nawet digitalizować nagrania z innych nośników.

Umożliwia także import i eksport plików dźwiękowych w różnych formatachPonadto jego jakość nagrywania jest całkiem dobra, dopuszczając 16 bitów, 24 bity i 32 bity, nie wspominając o tym, że efekty są całkowicie modyfikowalne, a edycja staje się niezwykle prostym procesem, ponieważ działa z przyciskami takimi jak wytnij, wklej, usuń, cofnij, a tym samym przerobić.

Stwórz doświadczenie w w czasie rzeczywistym dla użytkownika Ze względu na to, że umożliwia podgląd efektów LADSPA, LV2, VST i Audio Unit (macOS) bez liczenia, że ​​ścieżkami można manipulować za pomocą skrótów klawiaturowych, podsumowując te cechy sprawiają, że Audacity jest oprogramowaniem odpowiednim dla wszystkich typów użytkowników, od początkujących do profesjonalistów.

Nowe wydanie

Kilka dni temu Audacity uruchomiło wersję 3.0.0, którą można pobrać bezpłatnie i zastępuje wszystkie poprzednie wersje, w tej wersji zmieniają format, w jakim zapisywane są projekty ułatwiając pracę, gdyż teraz zamiast zapisywać w formacie .aup w małych plikach, są zapisywane w .aup3, który jest w stanie przechowywać cały projekt, oszczędzając tym samym ten stos plików to czasami powodowało tyle irytacji.

Ta aktualizacja obiecuje ułatwić i przyspieszyć proces pracy Ponieważ jednak byłoby używanych mniej plików, należy jednak wyjaśnić, że pod koniec projektu proces zamykania i zapisywania będzie nieco wolniejszy, ale wszystko to zapowiada się, że będzie tego warte, ale była to najwybitniejsza modyfikacja, będąc pozostałymi, to tylko drobne poprawki i poprawki, takie jak ulepszona „bramka szumów” i nowy analizator „dźwięków znaczników”.

Ściągnij

Śmiałość Jest to darmowe oprogramowanie, które nie wymaga żadnej rejestracji lub zakup sprzętu, a na jego oficjalnej stronie znajdują się linki do pobrania dla systemów Windows, macOS i Linux, w rzeczywistości starsze wersje są również dostępne, jeśli użytkownik ma starsze wersje wyżej wymienionych systemów.

Oficjalnie oświadczyli, że obecnie nie ma wersji kompatybilnej ze smartfonami a nawet tablety, ponieważ ich obecne wersje wymagają mocy obliczeniowej i miejsca na dysku, których tak naprawdę nie ma w urządzeniach mobilnych, w rzeczywistości mają również ograniczone wsparcie dla wxWidgets o małych rozdzielczościach ekranu.

W rzeczywistości jego twórcy stwierdzili, że aby uruchomić wersję na smartfony, oprogramowanie wymagałoby pliku całkowita restrukturyzacja systemu i interfejsu, który na razie nie znajduje się w planach na przyszłość.

stół inżyniera dźwięku

Rozwiązanie dla systemu Android

Obecnie użytkownicy w dużym stopniu polegają na swoich smartfonach, które z czasem stały się częścią niezastąpiony na co dzień a dzięki postępowi technologicznemu udało się je czasem wykorzystać jako zamiennik komputera, wiele aplikacji jest tego świadomych i rozwija obie wersje, ponieważ są użytkownicy, którzy wolą pracować na swoich urządzeniach mobilnych lub w innych przypadkach tego nie robią mieć komputer, jednak w przypadku Audacity tak nie jest.

Niestety nie ma wersji kompatybilnej z androidem, W takim przypadku komputer nie może zostać wymieniony, jeśli użytkownik chce i woli pracować z tym wspaniałym oprogramowaniem, musi to zrobić z komputera, jednak istnieją inne programy z aplikacjami zaprojektowanymi tak, aby były kompatybilne z ulubionymi systemami operacyjnymi smartfona kochankowie.

Niektóre z najlepszych aplikacji, które mogą zastąpić Audacity, to: edytor audio Donin, edytor audio Wape Pad, Music Maker Jam, Mix Pad Music Mixer i wreszcie, edytor audio Hokusai

To tylko kilka alternatyw, które użytkownik ma może okazać się interesującyZapraszamy do wypróbowania i wyciągnięcia własnych wniosków, jeśli wręcz przeciwnie Audacity jest nadal ulubionym i niezbędnym zastosowaniem, zapraszamy do zapoznania się z artykułami o Audacity na naszej stronie, aby w pełni z niego skorzystać. Na przykład możesz łatwo dowiedzieć się, jak poprawić swój głos w Audacity.