Skip to content

Jak pobrać wideo w Reddit w łatwy sposób? – Utwórz kolekcję

10 de styczeń de 2022

Reddit to coś więcej niż sieć społecznościowa, to jedna z najczęściej odwiedzanych stron internetowych na świecie. Powód jest dość prosty: jest to jedno z największych źródeł najświeższych wiadomości, ciekawych informacji i zabawnych filmów. Ponadto istnieje możliwość udostępniania takich treści multimedialnych. Uczyć się jak pobrać wideo w Reddit łatwo i stwórz kolekcję.

Na platformie tak różnorodnej jak Reddit można znaleźć wszelkiego rodzaju treści podzielone na wszelkiego rodzaju społeczności. Niezależnie od tego, który kanał odwiedzasz, istnieje wiele sposobów pobierania filmów znalezionych w postach Reddit. Odkryj wszystkie środki, których możesz użyć, aby pobieraj filmy z dowolnego urządzenia na Reddit.

Czego potrzebujesz, aby pobrać wideo z Reddit?

Od lat liczba użytkowników korzystających z Reddita drastycznie wzrosła i wiele informacji wirusowych pochodzi z tej platformy. Warto wiedzieć wszystko o Reddicie i w pełni korzystać z jego licznych narzędzi. Niemniej jednak, ma też kilka poważnych ograniczeń w jego wbudowanych narzędziach.

Jeden z nich dotyczy pobierania filmów z Twojej witryny. Chociaż jest to bezpłatna platforma, na której użytkownicy mogą publikować prawie każdy rodzaj treści, w tym mnóstwo filmów w wielu formatach, nie ma szybkiej funkcji pobierania filmów z paska opcji Reddit w przeglądarce lub z aplikacji mobilnej.

To nie znaczy, że nie da się tego zrobić. Istnieje wiele innych narzędzi, które mogą pomóc w pobieraniu filmów z Reddit. Niektóre z nich wymagają instalacji na Twoim urządzeniu lub komputerze, podczas gdy inne są całkowicie online i możesz z nich korzystać z poziomu przeglądarki. Niemniej jednak, wszystkie wymagają adresu URL filmów chcesz pobrać.

Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, aby pobrać filmy z Reddit, musisz skopiować jego bezpośredni link. Możesz znaleźć adres URL filmu, klikając prawym przyciskiem myszy element multimedialny lub długo dotykając go na ekranie i wybierz „Kopiuj link”. Jeśli jest to osadzone wideo, istnieją inne metody jego pobrania.

Jak pobrać filmy z tej strony?

W Internecie dostępnych jest wiele opcji pobierania filmów z dowolnej witryny. Jednak są też różne narzędzia skupione szczególnie na platformie Reddit. Poznaj główne opcje i wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom w zależności od urządzenia, którego używasz do przeglądania Reddit.

Pierwsza opcja to Redv, z prostym, ale wydajnym interfejsem, który posiada wersję webową i aplikację desktopową. Wystarczy skopiować adres URL filmu we wskazanym polu i nacisnąć przycisk „Pobierz”. Alternatywnie możesz go szybko aktywować, otwierając łącze wideo po dodaj „dl” po „reddit” w adresie URL; to przekieruje Cię bezpośrednio na stronę Redv.

Inną dobrą alternatywą jest Viddit.red. W tym przypadku jest to narzędzie online, z którego można korzystać w przeglądarce bez konieczności instalowania czegokolwiek. Wymaga tylko adresu URL filmu. Ponadto zawiera inne opcje dostosowywania pobierania, które pozwalają modyfikować format pobierania lub wyodrębnij tylko swoje audio, wideo lub oba elementy.

platforma ripsave

Wreszcie, RipSave to kolejna strona internetowa, z której wielu użytkowników korzysta do pobierania filmów z Reddit. Jego wszechstronne możliwości wykraczają poza podstawowe opcje i pozwalają na wyrównanie wybierz jakość wideo, a także jego format. Podobnie pozwala wyodrębnić ścieżki audio, wyciszyć wideo i pobrać zawartość w oryginalnym formacie.

Z iPhone’a

Wszystkie powyższe opcje są kompatybilne z iOS. Możesz je otworzyć w swojej przeglądarce i skorzystać ze wskazanej procedury, aby pobrać za pośrednictwem adresu URL filmu. Teraz, jeśli posiadasz aplikację mobilną Reddit, możesz również użyj opcji „Udostępnij”, a następnie „Zapisz wideo” przechowywać go w swojej pamięci wewnętrznej.

Z urządzeniem z Androidem

skopiuj link do reddita

Jeśli korzystasz z urządzenia z systemem operacyjnym Android, możesz zainstalować aplikację Reddit, aby zapisać wideo za pomocą funkcji „Udostępnij”. Jednak potrzebujesz innej aplikacji, aby uruchomić tę metodę, Viddit. Powinieneś tylko udostępnij link Viddit i naciśnij przycisk „Pobierz”, aby zapisać go na telefonie komórkowym.

Zrób to z komputera

Aby pobrać wideo Reddit z komputera, wystarczy użyć jednego ze wskazanych narzędzi internetowych, Viddit.red lub RipSave. A jeśli chcesz szybszy nośnik, zainstaluj aplikację komputerową Redv. Po prostu skopiuj i wklej link, skonfiguruj pobieranie i zapisz wideo na dysku twardym.

Co zrobić, jeśli film pobrany z Reddit nie zawiera dźwięku?

Wszystkie polecane narzędzia zostały przetestowane przez miliony użytkowników i są całkowicie bezpieczne. Jednak powszechnym błędem podczas ich używania jest to, że filmy są pobierane bez dźwięku. Wynika to z faktu, że niektóre narzędzia tylko wyodrębniają materiał wizualny z pliku do pobrania, tak jak ma to miejsce w przypadku serwisu Redv.

Wręcz przeciwnie, jego aplikacja komputerowa zapewnia lepszą kontrolę nad tą opcją i pozwala: pobierz wideo z dołączonym dźwiękiem. Inne alternatywy oferują taką opcję w swoim początkowym interfejsie, chociaż musisz je skonfigurować ręcznie, aby plik wideo zachował swoją ścieżkę dźwiękową po pobraniu na komputer.

Za każdym razem, gdy idziesz, aby pobrać wideo z Reddit, powinieneś sprawdzić, czy opcja dołączenia dźwięku jest aktywna. W przeciwnym razie plik zostanie zapisany bez dźwięku. Jeśli tak się stanie, musisz wrócić do oryginalnego linku do filmu i powtórz proces pobierania z włączoną opcją. Nie ma możliwości ponownego zintegrowania ścieżki dźwiękowej filmu, który został wyciszony ze źródła pobierania.

Chociaż platforma Reddit nie integruje jeszcze opcji pobierania filmów, jest to dość łatwe korzystanie z dostępnych narzędzi i sztuczek. Jeśli chcesz stworzyć kolekcję filmów Reddit, skorzystaj ze wszystkich tych opcji, aby zapisać ulubione treści z jednej z najsłynniejszych witryn na świecie.

dołącz do naszego kanału telegram