Skip to content

Jak pobierać pliki audio / notatki głosowe z Facebook Messenger z telefonu komórkowego

27 de luty de 2021

Nie możemy zaprzeczyć, że audio bardzo ułatwia nam życie, jeśli chodzi o komunikowanie się z innymi ludźmi za pośrednictwem różnych aplikacji. Może chcesz zapisać ważną notatkę głosową, która została wysłana przez Messengera. ¿Chcesz wiedzieć, jak pobierać pliki audio lub notatki głosowe z Facebook Messenger z telefonu komórkowego? Czytaj dalej.

Notatki głosowe w komunikatorach są niezbędne, ponieważ znacznie ułatwiają nam komunikację w określonych sytuacjach. Niezależnie od tego, czy jesteś zajęty i chcesz wysłać szybką wiadomość, czy po prostu musisz coś szczegółowo wyjaśnić, a wszyscy wiemy, że wysyłanie SMS-ów może być zniechęcającym zadaniem.

Dlatego nagrania dają nam naprawdę niesamowity komfort komunikacji. To tak, jakbyś dzwonił przez telefon, ale z możliwością ich odsłuchania, kiedy tylko chcesz. A mówiąc o słuchaniu ich, kiedy tylko chcesz, nie ma nic lepszego niż możliwość zapisania tych nagrań, które są dla nas naprawdę ważne.

Dlatego zobaczymy prosty samouczek, abyś mógł z tego samego telefonu pobierz notatki głosowe z Facebook Messenger. Nie musisz używać komputera ani dziwnych aplikacji. Będziemy korzystać z aplikacji innej firmy, tak, ale jest to aplikacja, która cieszy się zaufaniem i jest powszechnie znana: Opera Mini.

Ta przeglądarka jest dość dobra i przyda się do pobierania notatek głosowych z Messengera na nasz telefon komórkowy. Ponadto jest całkowicie zalecany dla tych urządzeń, które nie mają dużej mocy sprzętowej.

Jak pobrać pliki audio Messengera z telefonu komórkowego

Aby pobrać notatki głosowe z Messengera, będziemy musieli skorzystać z innej aplikacji. Aplikacja, której będziemy używać, będzie „Opera MiniKtóra jest przeglądarką na Androida, która ma doskonałe funkcje do oszczędzania danych mobilnych.

Opera Mini koncentruje się na jak najmniejszym zużyciu zarówno zasobów systemowych, jak i danych mobilnych. Waży bardzo mało, więc każde urządzenie mobilne może pobrać i zainstalować tę przeglądarkę.

Będziesz musiał pobierz i zainstaluj Opera Mini A kiedy już to zrobisz, będziesz musiał po prostu wykonać kroki, które omówimy poniżej, aby w ten sposób pobrać wszystkie pliki audio, które zostały wysłane do Ciebie przez Facebook Messenger.

Samouczek jest dość prosty i po zainstalowaniu przeglądarki Opera będziesz mógł szybko pobrać wszystkie pliki audio, które chcesz, z Messengera, bez żadnych ograniczeń.

użyj Opery mini do pobierania plików audio

Pobierz notatki głosowe Messengera z telefonu komórkowego

  • Po zainstalowaniu Opery Mini otwórz aplikację na telefonie.
  • Następnie będziesz musiał wejść na stronę Facebooka i zalogować się.
  • Teraz przejdź do sekcji „Posty”.
  • Znajdź czat, w którym znajduje się dźwięk, który chcesz pobrać.
  • Po zlokalizowaniu dźwięku będziesz musiał go nacisnąć, a zobaczysz wyskakujący komunikat o treści „Ściągnij„Lub”Ściągnij”.
  • Dźwięk zacznie się pobierać, zwykle nie trwa to długo. Po pobraniu zrobi to w folderze domyślnym.

Jeśli opuścisz pasek powiadomień, uzyskasz do niego natychmiastowy dostęp. Jeśli chcesz ich poszukać, możesz użyć eksploratora plików, który zainstalowałeś lub zainstalować go ze Sklepu Play.

Po pobraniu plik audio pozostaje w formacie Format MP4. Możesz więc nadać mu pożądany efekt. Udostępnij go w sieciach społecznościowych, WhatsApp, prześlij do chmury itp.

Ale jak widać, jest to dość łatwe do nauczenia jak pobierać pliki audio z Facebook Messenger z telefonu komórkowego. W ciągu kilku minut będziesz mógł pobrać wszystkie notatki głosowe wysłane do Ciebie przez Messengera.