Skip to content

Jak połączyć kilka plików audio lub wideo w jeden? – Z aplikacjami i bez

3 de wrzesień de 2023

Ścieżki audio stały się dziś pożywieniem wielu twórców treści. Rozpoczynając edycję wideo na iPhonie lub Androidzie, potrzebujesz dobrej jakości i edytowalnego dźwięku. Pomysł jest taki mieć wiele plików audio w jednymmogą to być między innymi notatki głosowe, nagrania głosowe, piosenki.

Dlatego wśród funkcji, które zapewnia nam każdy smartfon z Androidem, takich jak na przykład ukrywanie filmów i zdjęć z galerii, pozwalają nam również na inne rzeczy. Przykładem tego jest weź dwie piosenki i miej je w jednej. Chociaż istnieją aplikacje na iPhone’a, które umożliwiają również łączenie kilku plików audio z dobrą precyzją.

Jeśli tu jesteś, to dlatego, że zdecydowałeś się połączyć kilka plików audio lub filmów w jeden, ale nie masz odpowiedniego oprogramowania lub aplikacji. Pamiętaj, że masz możliwość dołączenia do plików audio lub dołącz do plików audio na Androidzie, iPhonie i komputerze PC. W rzeczywistości edycja wideo jest bardziej precyzyjna na komputerach.

Chociaż wiesz, że istnieje kilka opcji, które można dostosować do Twoich potrzeb dołączania do filmów i dołączania do plików audio, konieczne jest, abyś znał najlepsze. Chodzi o to, że masz skuteczne alternatywy, które są intuicyjne połączyć nagrania w jedno. Nie ma znaczenia, czy to poprzez aplikacje na smartfony, czy oprogramowanie komputerowe.

Aplikacje do łączenia plików audio i wideo w jeden plik – Android lub iPhone

Zanim zaczniesz korzystać z naszych zaleceń, pamiętaj, że niektóre alternatywy wymagają użycia komputera do korzystania z oprogramowania. W zależności od Twojego wyboru, a smartfon z systemem iOS Wystarczy możliwość nagrywania głosu, a następnie łączenia plików audio w jedno.

Ponadto możliwe jest, że jeśli chcesz dołączyć do filmów lub dołączyć do filmów, dana aplikacja na to nie pozwala. Dzieje się tak dlatego, że mogą być opracowane do pracy tylko z dźwiękiem, a nie wideo. W każdym razie możesz udostępnić wynik na WhatsApp lub dowolnym z obecnych portali społecznościowych.

Łącznik audio

Jest to nasza pierwsza rekomendacja, jeśli chcesz pracować z nagraniami głosowymi, notatkami głosowymi i dołączać do plików audio bez używaj dziwnych aplikacji. Do głównych funkcji tego oprogramowania do dołączania plików audio należą:

 1. Łatwy do zrozumienia i intuicyjny interfejs graficzny
 2. To ma potężna funkcja przenikaniacoś, co znacznie ułatwia łączenie plików audio z dużą precyzją i jakością.
 3. Obsługuje ponad 300 różnych cyfrowych formatów audio.
 4. Jest kompatybilny z nagrania głosowe pobrane z WhatsApp lub inne podobne aplikacje.
 5. Możliwość dostosowania odstępów czasu przy dołączaniu filmów.
 6. Możesz dołączyć do plików audio pobranych z Internetu, ze smartfona z Androidem lub iPhone’a.

Należy wyjaśnić, że tego oprogramowania nie trzeba instalować, ponieważ działa online. Dlatego ma również sekcję do gromadzenia wideo i edytować wideo za darmo.

Śmiałość

Najprawdopodobniej jest to jeden z najbardziej znanych programów dla edycja wideo. Umożliwi Ci wycinanie przerw z utworów, łączenie plików audio, edytowanie ich i tak dalej. Dzięki temu znacznie łatwiej jest pobrać ten plik i użyć go do połączenia kilku filmów, aby uzyskać dźwięk, jakiego oczekujemy.

Co do reszty, jest to aplikacja bardzo kompletna, kompatybilna z wieloma formatami (łącznie z nagraniami głosowymi). Wszystko to nie wspominając, że edycja wideo stanie się znacznie łatwiejsza, jeśli połączysz inne oprogramowanie z Audacity.

Upewnij się tylko, że dołączając do plików audio lub dołączając do plików audio różnych typów, wyeksportujesz je w odpowiednim formacie dla WhatsApp i sieci społecznościowych. Należy zwrócić uwagę na kompatybilność z urządzeniami iOS.

kroki, aby dołączyć do plików audio

Ocenaudio

Kolejna ze słynnych aplikacji do edycji ścieżek i łączenia plików audio. Dzięki temu będziemy mogli pracować z różnymi formatami audio, aby nie musieć ich najpierw konwertować.

Jest to ogromna zaleta podczas robienia nagrań głosowych i pracy nad nimi, aby później połączyć je z filmami i udostępniaj je w sieciach społecznościowych. Masz także możliwość dołączenia plików audio i wysłania ich na urządzenia z systemem iOS.

Edytor audio Wavosaur

Kompatybilny z głównymi formatami tego segmentu, w tym niektórymi, takimi jak MP3, OGG, WAV. Jest to doskonały system ze względu na swoją praktyczność, jeśli chodzi o łączenie plików audio, a następnie łączenie filmów i korzystanie z własnych nagrań głosowych.

WavePad:

Kolejna platforma do edycji plików muzycznych i dźwiękowych według własnego uznania. Jego główną zaletą jest to, że jest jedynym spośród tych, które tutaj recenzujemy kompatybilny z systemami Windows, iPhone, Android i Mac.

Sklep WaveShop

Prosty program do łączenia utworów, jeden dzięki któremu możemy pobrać dwa pliki, przesuwając jeden z nich bez wpływu na drugi, aż otrzymamy kombinację obu oczekiwanych wyników.

Surfer Falowy

Nie możemy też stracić z oczu tej innej platformy dla komputerów. Chociaż krzywa uczenia się może być nieco wyższa niż w przypadku innych, nie mamy wątpliwości, że jest to doskonała opcja do rozważenia.

Najlepszy konwerter wideo

Najprawdopodobniej nauka i opanowanie tej aplikacji zajmie Ci trochę czasu, ponieważ nie ma ona poziomu intuicji, jakiego oczekujemy. Jest to jednak jeden z tych, który ma najwięcej funkcji w zakresie łączenia filmów i późniejszej pracy. nagrania głosowe.

zbierać nagrania głosowe

Edytor dźwięku Lexis

Dostępne zarówno na komputery, jak i telefony komórkowe. Dzięki niemu będziemy mieli możliwość wykonania podstawowych czynności edycyjnych, aż do zmiany szybkości.

Programy online, za pomocą których mogę połączyć kilka plików audio w jedno – Android lub iPhone

Na koniec chcieliśmy również wspomnieć o niektórych programach online, które należy wziąć pod uwagę w takich przypadkach. Możesz uruchomić dowolne z nich w przeglądarce, niezależnie od systemu operacyjnego:

Edytor audio HTML5

Jest to jeden z najlepsze opcje dołączenia do plików audio, dzięki któremu będziemy mogli dokładnie przeanalizować, jakie edycje zamierzamy wprowadzić w naszych plikach audio. Mówimy o oferowaniu głównych funkcji, których możemy się spodziewać w takich przypadkach, takich jak wycinanie, kopiowanie, wklejanie itp.

iMovie

Program online, który jest interesujący, ponieważ nie tylko pozwoli Ci uporządkować pliki audio lub utwory według własnego uznania, ale także wyniki będą doskonałej jakości i możesz je wysyłać bezpośrednio z sieci społecznościowych. Na koniec, jeśli Twoje aplikacje na Androida nie zamkną się po drodze, nauczysz się, jak to zrobić szybko i łatwo.

aplikacje do edycji dźwięku

Jak łączyć pliki audio i utwory bez użycia programów

W zasadzie wszystko będzie zależeć od programu lub aplikacji, z której korzystasz. Jednakże ogólne podstawy są takie same. Musisz więc wykonać następujące kroki

 • Najpierw przejdź do Audio Joiner
 • Zobaczysz, że możesz dodawać utwory, które już zapisałeś, lub nagrywać nowe z poziomu samego programu
 • Po wykonaniu poprzednich kroków będziesz mieć możliwość połączenia utworów
 • Zobaczysz, że na dole ekranu pojawi się opcja Dołącz
 • Po zakończeniu procesu pojawi się przycisk Pobierz z ikoną nowy utwór ze zjednoczoną zawartością

Uwaga: możesz także sprawdzić, czy masz najnowszą wersję programu Adobe Flash Player, aby uniknąć problemów z instalacją.

dołącz do naszego kanału telegram