Skip to content

Jak pobierać GIF-y lub animowane obrazy z Giphy dla WhatsApp

14 de Maj de 2021

Odkąd platforma WhatsApp dodała wysyłanie GIF-ów do swoich funkcji, popularność tego formatu wzrosła niekontrolowany wzrost a najbardziej imponujące jest to, że tak pozostało.

Giphy to platforma, która pozwala tworzyć własne pliki GIF aby później móc udostępniać je w różnych sieciach społecznościowych, a nawet pobierać spośród milionów GIF-ów istniejących na stronie i udostępniać je w ten sam sposób.

Możesz pobrać GIF-y z tej strony na swój telefon komórkowy, niezależnie od używanego systemu operacyjnego lub na komputerze i to jest całkowicie darmowe. Chociaż Giphy jest popularny ze względu na swoje GIF-y, to nie jest cała zawartość, którą znajdziesz na tej stronie. Możesz także tworzyć i pobierać naklejki lub naklejki wszelkiego rodzaju.

Czym są animowane GIF-y Giphy lub obrazy dla WhatsApp?

Format obrazu GIF jest obecnie jednym z najpopularniejszych, ten format jest w zasadzie oparty na dodać ruch do obrazów poprzez ramki które się ze sobą zdarzają.

W ten sposób zrobić krótką animację, ale bez dźwięku który jest powtarzany w kółko przez kilka sekund. Dzięki temu rozmowy stają się przyjemne bez konieczności wysyłania dużych plików.

GIF-y wykorzystują to, co najlepsze z wideo i najlepszych obrazów, aby stworzyć ten bardziej praktyczny, ale równie zabawny format jak oba. GIF-y mogą mieć tylko maksymalnie 256 kolorów, a zasubskrybowany w ten sposób brak dźwięku sprawia GIF nie jest tak ciężki jak wideo.

Skróty słowa GIF oznaczają format wymiany grafiki, co w języku hiszpańskim oznacza „format wymiany grafiki”. Format ten powstał w 1987 roku i pomimo tego, że istnieje od ponad 30 lat, to właśnie w tej dekadzie zyskał popularność i stał się światowym trendem.

Giphy to strona internetowa, na której hostują miliony GIF-ów, które można pobrać do późniejszego wykorzystania w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, oraz do wysyłania przez WhatsApp Messenger w najpopularniejszych rozmowach. Oprócz Giphy możesz znaleźć GIF-y w bibliotece obrazów Google.

W tym celu wystarczy wpisać w Google termin obrazu, który chcesz znaleźć, a następnie kliknąć przycisk „obrazy„, Następnie w opcji”przybory„Gdzie pojawiają się wybrane typy obrazów”ożywiony”A następnie pobierz pliki GIF, które lubisz najbardziej.

Jak pobrać GIF-y lub te animowane obrazy z Giphy dla WhatsApp?

Pierwsza rzecz, którą powinieneś zrobić pobierz pliki GIF z platformy Giphy, to uzyskać do niego dostęp z przeglądarki internetowej urządzenia mobilnego lub komputera. Możesz natychmiast wyświetlić menu na całym środku ekranu.

Następnie trochę w prawo zobaczysz ikona trzech kropeksymbolizuje to alternatywne menu, po jego wyświetleniu zostaną wyświetlone pozostałe funkcje oferowane przez platformę Giphy.

W przestrzeni „wyszukiwania” możesz napisz zdanie opisujące GIF lub GIF, którego szukasz, po wybraniu tego, który chcesz pobrać, wystarczy go kliknąć. Następnie zostaną wyświetlone szczegóły GIF-a, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy, pobierz go i pojawi się w folderze pobierania na komputerze lub w galerii telefonu komórkowego.

wyszukaj gif w google

Inną metodą jest skorzystanie z pobranie aplikacji mobilnej stworzonej przez Giphy dla swoich użytkowników, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem biblioteki aplikacji mobilnych, Play Store lub App Store.

Po pobraniu i zainstalowaniu biblioteki aplikacji na telefonie komórkowym otwórz aplikację i w pasek wyszukiwania napisz GIF lub naklejkę, którą chcesz pobraćWybierz jeden, poniżej obrazu pojawi się ikona z trzema punktami, tutaj pokaże się między innymi opcje wysyłania e-mailem, kopiowania linku, udostępniania w sieciach społecznościowych, zapisywania w galerii mobilnej.

Następnie kliknij opcję zapisz GIF w swojej galerii mobilnej lub w „zapisz GIF” i gotowy. Możesz go teraz używać, kiedy tylko chcesz.

Zalety GIF-ów?

  • Łatwe do wizualizacji z dowolnego urządzenia ze względu na niewielki rozmiar
  • Rób więcej dynamiczny i zabawny Rozmowa
  • Produkować wpływ emocjonalny
  • Mogą być wysyłane z różne platformy
  • Ma możliwość istnienia bardziej udostępniane niż jakiekolwiek inne treści