Saltar al contenido

Jak płacić lub pobierać opłaty za usługi telefonem komórkowym bez gotówki?

30 de enero de 2021

Z każdym dniem zniknięcie waluty lub pieniądza papierowego staje się nieuchronne, pojawia się coraz więcej aplikacji, które umożliwiają dokonywanie płatności lub otrzymywanie ich za pośrednictwem telefonu komórkowego. Chodzi o to, że bez wątpienia wkraczamy w erę waluty cyfrowej lub wirtualnej. Dlatego w tym samouczku, który zamierzamy Ci pokazać, nauczymy Cię Jak płacić lub pobierać opłaty za usługi telefonem komórkowym bez gotówki?

Chodzi o to, że możemy docenić fakt, że bardzo niewiele osób dokonuje płatności gotówką lub za pomocą papierowych pieniędzy. Bo zdecydowana większość ludzi woli płacić za zakupy lub usługi za pomocą dostępnych w tym celu środków elektronicznych. Ale jeśli jeszcze nie jesteś zaznajomiony, wyjaśnimy Jak płacić lub pobierać opłaty za usługi telefonem komórkowym bez gotówki?

Ale musisz zdać sobie sprawę, że nie tylko waluta fizyczna ma swoje dni numerowane, ale także płatności kartami debetowymi i kredytowymi. A celem jest wykorzystanie aplikacji, które pozwalają bezpiecznie i szybko płacić z telefonu komórkowego. A potem powiemy Ci, co powinieneś zrobić płacić lub pobierać opłaty za usługi za pomocą telefonu komórkowego bez użycia gotówki

Jak płacić lub pobierać opłaty za usługi za pomocą telefonu komórkowego bez użycia gotówki

Widzieliśmy również tworzenie stron internetowych, które są odpowiedzialne za wykonanie płatności i otrzymywanie pieniędzy drogą elektronicznątak jest w przypadku platformy znanej jako PayPal. W związku z tym tematem napisaliśmy artykuł, który wyjaśnia w prostych krokach, jak automatycznie anulować płatność w systemie PayPal.

Ale jednym z impulsów, jakie przyniosła propozycja płatności urządzeniami mobilnymi, jest technologia zbliżeniowa. Ponieważ ten system ci na to pozwolił płacić kartą debetową lub kredytową bez konieczności jej wprowadzania. Wystarczyło zbliżyć go do urządzenia, a urządzenie wyposażone w identyfikator częstotliwości radiowej odczytywało go w celu dokonania płatności.

Aplikacja do płacenia lub pobierania opłat za usługi za pomocą telefonu komórkowego bez użycia gotówki

Pierwsza metoda płatności, którą Ci pokażemy, jest obecnie niewątpliwie najczęściej używaną i tak właśnie jest Samsung Pay. Jest dostępny tylko dla sprzętu tej samej marki i umożliwia dokonywanie płatności w placówkach handlowych. Jest związany z dużymi bankami na całym świecie i można w ten sposób otrzymywać płatności.

Inną szeroko stosowaną alternatywą dla urządzeń z Androidem jest Google Pay chociaż jest obecnie dostępny również dla urządzeń Apple. Jedną z podstawowych cech tej formy płatności jest to, że jest obsługiwana przez większość kart, zarówno debetowych, jak i przedpłaconych itp. więc nie będzie Ci trudno płacić kartą za pomocą telefonu komórkowego.

Aby z niego skorzystać, wystarczy pobrać go ze Sklepu Play w przypadku korzystania z Androida, a następnie rozpocząć sesję konta Google. Następnym krokiem jest dodanie danych karty kredytowej i to wszystko. W każdej placówce handlowej, która posiada system zbliżeniowy, możesz dokonać płatności za wybrany przez siebie produkt.

Dzięki tej aplikacji, oprócz bezpiecznej i szybkiej obsługi, możesz również dokonywać zakupów online. W ten sposób przyspieszysz proces płatności, ponieważ nie będzie konieczne wprowadzanie danych przy każdym zakupie.

Odpowiednik urządzeń z Androidem, chociaż już to powiedzieliśmy Google Pay jest również dostępny dla urządzeń Apple. Mamy Apple Pay, ale jest to ekskluzywny system płatności dla urządzeń Apple. Możesz płacić nie tylko systemem zbliżeniowym, ale także online, ale jeśli chcesz sprawdzić, które sklepy akceptują płatności w ten sposób.

gotówka na telefon komórkowy

Aby skonfigurować swoje urządzenie i dokonywać z niego płatności, wystarczy uruchomić Portfel, zrobić zdjęcie swojej karty i potwierdzić dane. Będzie gotowy do użycia, możesz także zarejestrować wszystkie karty, które chcesz. W ten sposób kończymy pokazany przeze mnie tutorial jak płacić lub pobierać opłaty za usługi za pomocą telefonu komórkowego bez użycia gotówki.

dołącz do naszego kanału telegram