Skip to content

Jak pisać i wysyłać wiadomości lub pliki audio w odwrotnej kolejności lub odwrócone przez WhatsApp

9 de marzec de 2021

WhatsApp to jedna z najbardziej wszechstronnych aplikacji do przesyłania wiadomości na rynku aplikacji, a jej platforma oferuje dużą liczbę nowych funkcji, które pozwalają na kontynuowanie rozmów między użytkownikami. zabawne i zabawne.

Z tego powodu istnieją sposoby, w jakie możesz pisać i wysyłać wiadomości na WhatsApp, w których tekst to samo wygląda na odwróconą lub do góry nogami. Ponadto ta funkcja może być również używana w klipach głosowych, ponieważ można również nagrywać i przesyłać dźwięk do tyłu za pośrednictwem tej platformy wiadomości.

W ten sposób, abyś mógł skorzystać z tych zalet i dobrze się bawić w rozmowach, pokażemy Ci kroki, które musisz wykonać, aby się uczyć jak pisać i wysyłać wiadomości i pliki audio do góry nogami lub odwrotnie przez Whatsapp.

Jak pisać wiadomości do tyłu lub do tyłu na WhatsApp

Jeśli znasz aplikację do przesyłania wiadomości WhatsApp, wiesz, że ma ona zintegrowane narzędzia, które umożliwiają pisanie i wysyłanie wiadomości pogrubioną, kursywą, a nawet przekreślonych. Jednak aplikacja nie stworzyłeś jeszcze narzędzia który pozwala użytkownikom pisać i wysyłać wiadomości wstecz.

Z drugiej strony, jeśli chcesz skorzystać z tej cechy pisania wiadomości od tyłu, możesz użyć aplikacje zewnętrzne w stosunku do platformy WhatsApp. Więc jeśli chcesz to zrobić z sieci, możesz uzyskać dostęp do oficjalnych stron Spell Backwards, Topster lub Reverse Text z przeglądarki.

Każda z tych stron internetowych na to pozwoli napisz dowolny tekst i obróć go. Z drugiej strony, jeśli wolisz pobrać aplikację do pisania tekstów w odwrotnej kolejności, możesz pobrać aplikację o nazwie Vuelve Letras ze sklepu Google Play.

Jeśli jednak nie masz urządzenia z systemem Android, ale raczej urządzenie z systemem iOS, możesz zapytać za pomocą aplikacji Flip Text ze sklepu z aplikacjami na iPhone’a. Obie aplikacje działają w ten sam sposób, wystarczy wprowadzić tekst w aplikacji i odwrócić go, aby wyglądał na odwrót.

Jak wysyłać wiadomości do tyłu lub do tyłu przez WhatsApp

Chociaż ta aplikacja do przesyłania wiadomości nie oferuje jeszcze możliwości zapisywania wiadomości od tyłu lub do tyłu, ponieważ można pisać wiadomości pogrubioną, przekreśloną i kursywą. To, na co pozwala, to działanie kopiuj i wklejaj znaki w Twoim kurierze.

Dlatego po uzyskaniu dostępu do którejkolwiek ze stron internetowych, które zalecamy lub po pobraniu którejkolwiek z aplikacji, wysyłaj wiadomości do tyłu będzie to bardzo łatwe.

W tym celu wystarczy napisać żądany tekst i skopiuj go po obróceniu Aby wyglądało na odwrócone Następnie musisz przejść do aplikacji WhatsApp i wkleić tekst do nowej wiadomości, aby wysłać ją do kogo chcesz.

dziewczyna leży na prześcieradłach sprawdza telefon

Musisz postępować zgodnie z tą samą procedurą, jeśli pobrałeś plik doaplikacja do obracania tekstu. Ponadto niektóre z nich oferują możliwość wysłania wiadomości ze swojego serwera bez konieczności wpisywania WhatsApp w celu wklejenia tekstu.

Z drugiej strony, jeśli wątpisz w skuteczność którejkolwiek z aplikacji lub stron internetowych, do których uzyskałeś dostęp, aby napisać tekst od tyłu, zawsze możesz wysłać sobie wiadomość WhatsApp. W ten sposób możesz wiedzieć, czy tekst dociera do odbiorcy w pozycji odwróconej.

Jak nagrywać i wysyłać pliki audio do góry nogami lub odwrócone przez WhatsApp

W ten sam sposób, w jaki w WhatsApp można wysyłać wiadomości tekstowe, jest to również możliwe wysyłać pliki głosowe lub wiadomości audio. Jednak zdarza się, że WhatsApp nie ma zintegrowanych narzędzi, które pozwalają edytować sposób nagrywania lub wysyłania dźwięku.

Dlatego, aby wysyłać i nagrywać pliki audio do góry nogami lub odwrócone w WhatsApp, niezbędny jest dostęp aplikacje stron trzecich lub aplikacje zewnętrzne które pozwalają na ten cel. Do tego aplikacja Reverse Sound jest świetną opcją, ponieważ ta usługa jest dostępna na iPhone’a i Androida.

Aby z niego skorzystać, po prostu musisz wejdź do aplikacji i nagraj swój głos, musisz odwrócić nagranie. Ponadto ta aplikacja umożliwia odwrócenie dowolnego dźwięku, który masz na swoim urządzeniu, wystarczy zapisać konwersję i wysłać ją przez WhatsApp, kiedy tylko chcesz.

Pamiętaj o tym, jeśli masz jakiekolwiek niedogodności z tym związane wyślij te odwrócone klipy głosoweNajlepszą opcją jest zaktualizowanie WhatsApp do najnowszej wersji.

dołącz do naszego kanału telegram