Skip to content

Jak oznaczyć obserwujących na rolkach na Instagramie? – Udostępnij nową zawartość

26 de październik de 2021

Do krótkich filmów, które publikujesz na Instagramie o nazwie Kołowrotki są bardzo popularne obecnie. Dowiedz się, jak korzystać z tagów, a w artykule pokazujemy, jak oznaczać obserwujących na Instagramie lub nie.

Jakie są korzyści z tagowania ludzi na rolkach na Instagramie?

Oznaczać ludzi w postach na Instagramie stało się to trendem w aplikacji. Ale ma to wiele zalet, więc tutaj skomentujemy niektóre korzyści z tagowania na bębnach:

Nowi obserwujący

Jedną z korzyści z tagowania posta jest to, że dzięki temu możesz zdobądź więcej obserwujących, ponieważ ta publikacja będzie również wyświetlana w profilu osoby, którą oznaczyłeś, co z kolei sprawi, że obserwujący tę osobę odwiedzą Twoje konto, podobnie jak treść, a tym samym staną się Twoim nowym obserwatorem.

Znajomość Twoich treści

Kiedy oznaczysz kogoś na platformie Instagram, pozwalasz wielu znać treść opublikowane i tym samym się rozprzestrzeni Twoja tożsamość w sieci społecznościowych, gdy zaczną Cię obserwować, będą mogli zobaczyć wszystkie Twoje publikacje. A jeśli Twoja publikacja stanie się wirusowa, to właśnie ci obserwujący przyciągną innych i sprawią, że stanie się trendem.

Ile osób można oznaczyć na rolkach na Instagramie?

Oznaczanie obserwujących na Twoich Instagram Reels jest bardzo korzystne, ale niestety aplikacja ustaliła maksymalną ilość tagów, która jest 20 osób. W ten sposób unika się załamania publikacji i etykiet, które miliony użytkowników codziennie tworzą w aplikacji.

Prawdopodobnie nie będziesz w stanie oznaczyć tak ograniczonej liczby osób, ale lepiej trzymać się tego Zasady aplikacji. To samo dzieje się w przypadku reakcji, które są wykonywane na te publikacje, platforma uwarunkowała ilość przyznając limit 100 reakcji na godzinę.

Co należy zrobić, aby oznaczyć użytkownika, który nie obserwuje mnie na rolkach na Instagramie?

Aplikacja Instagram zawsze zaskakuje swoich użytkowników wiadomościami z platformy, a jednym z nich jest to, że daje możliwość otagowania osoby, która nie jest jeszcze Twoim obserwatorem. Czy chcesz wiedzieć jak? Sprawdź, co powinieneś zrobić w każdym przypadku, używając komputera lub urządzenia mobilnego.

Z komputera

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść do ulubionej przeglądarki i Zaloguj sie na swoim koncie na Instagramie. Druga, ty wybierasz wideo lub obraz, który chcesz przesłać na swoje Rolki. Po trzecie, przechodzisz do opisu pliku i naciskasz ikonę Oznaczać ludzi i zaczynasz wybierać kogo oznaczysz, pisząc Nazwa użytkownika.

Z telefonu

Na urządzeniu mobilnym podążaj następującą trasą: Otwórz aplikację, kliknij + przycisk, prześlij film ze swojej galerii lub utwórz go w tej chwili, edytuj go z żądanymi efektami, a następnie przejdź do ikony Oznacz osoby, czyli przycisku znajdującego się obok ikony Dodaj lokalizację. Piszesz nazwiska i przesyłasz publikację.

instagram na komputerze i telefonie komórkowym

Skąd wiedzieć, ile osób widziało rolki na Instagramie, na których zostały oznaczone?

Jeśli chcesz wiedzieć, kto z osób, które oznaczyłeś na swoich rolkach, oglądał go, pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że ta opcja nie jest dostępna dla rolek opublikowanych z kont osobistych. Ale jeśli jest to inny rodzaj konta, jest na to sposób.

Kroki są następujące: Wchodzisz w swój profil, a następnie w bębny, kliknij menu trzy punkty, i kliknij alternatywę Zobacz statystyki. Lub jeśli Twoje konto jest osobiste, możesz sprawdź reakcje i komentarze, które zrobili na Reels, a to da ci przybliżony tych, którzy widzieli post.

Jak oznaczyć produkty na rolkach na Instagramie?

Znajdź obraz do opublikowania i kliknij przycisk Etykietuj produkty i wybierz produkty, które mają pojawić się jako etykieta w tej publikacji i prześlij ją. Wypróbuj, a przekonasz się, jakie korzyści przyniesie to Twojej firmie.