Saltar al contenido

Jak otworzyć, utworzyć konto lub zarejestrować się w Skypie, aby komunikować się z moimi przyjaciółmi?

5 de marzo de 2022

Skype to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych którym Microsoft zastąpił słynny MSN. Skype był pierwotnie samodzielną aplikacją stworzoną jako alternatywę dla programów do obsługi wiadomości błyskawicznych i zaprojektowaną w celu umożliwienia użytkownikom bezpłatnej komunikacji za pośrednictwem połączeń wideo i głosowych.

Microsoft dostrzegł możliwość zrobienia świetnego biznesu i skończyło się na kupowaniu skype aby ujednolicić go z platformą komunikacyjną MSN. Co mogę zrobić, gdy nie mogę się zalogować lub zalogować do Skype’a za pomocą mojego konta Microsoft?

Rezultat jest taki, że dzisiaj Skype to aplikacja dla wielu platform z kilkoma milionami użytkowników i dziesiątkami alternatyw i funkcji ułatwiających komunikację między użytkownikami w różnych częściach świata. Jeśli chcesz założyć konto Skype, trafiłeś we właściwe miejsce, podpowiemy Ci krok po kroku, jak je zdobyć, abyś mógł zacząć komunikować się ze znajomymi z komputera, tabletu lub telefonu komórkowego.

Utwórz użytkownika Skype

Najpierw musimy wejść na oficjalną stronę Skype i pobrać najnowszą wersję programu. Pobranie zaktualizowanej wersji jest ważne, ponieważ pozwala cieszyć się najnowszymi wiadomościami z platformy wiadomości i komunikacji. Po pobraniu aplikacji możesz utworzyć konto Skype, po prostu otwierając program i klikając przycisk, który pojawia się po prawej stronie i mówi „Stwórz nowe konto”.

Skype prześle Cię bezpośrednio do witryny rejestracji. Tam możesz wybrać między utworzeniem zupełnie nowego konta lub połączeniem istniejących kont użytkowników. Microsoft Messenger i Facebook aby wszystkie kontakty zostały zaimportowane. Jeśli chcesz otworzyć konto Skype, wystarczy podać swoje imię, nazwisko i adres e-mail. W ten sposób możesz zacząć korzystać z usługi Skype, aby komunikować się ze znajomymi w różnych częściach świata. Społeczność Skype ma już prawie 250 milionów użytkowników na całym świecie.

otwórz konto Skype z przyjacielem

Po zakończeniu wprowadzania danych wystarczy wybrać nazwę użytkownika i hasło Skype. Potwierdź, że nie jesteś botem, używając tekstu z obrazka bezpieczeństwa i jesteś prawie gotowy, aby móc komunikować się ze swoim znajomych przez Skype.

Otwórz Skype po raz pierwszy

Po utworzeniu konta Skype wystarczy ponownie otworzyć pobrany program i na ekranie, na którym zostaniesz poproszony o podanie nazwy użytkownika i hasła, wpisz dane, które wprowadziłeś podczas procedury rejestracji. ten program ma interfejs bardzo intuicyjny i oferuje wszystkie aktualne narzędzia do komunikacji przez Internet, od wiadomości po rozmowy głosowe lub wideo.

Możesz Kontynuuj rozmowy przez Skype’a za pomocą aplikacji mobilnej i tabletowejlub z samej przeglądarki internetowej po otwarciu konta e-mail w Outlook.com. Propozycja Microsoftu ma na celu ujednolicenie form komunikacji, dzięki czemu możesz śledzić wszystkie swoje rozmowy z dowolnego urządzenia i przez cały czas łączyć się ze znajomymi i krewnymi. Jedyne, czego będziesz potrzebować, to utworzenie konta Skype i dostęp do Internetu, aby usługa działała.

Obecnie istnieje wiele narzędzi, które pozwalają nam łatwo i bezpłatnie komunikować się z komputera lub smartfona. Jedną z najbardziej znanych aplikacji jest Skype. Jeśli chcesz skorzystać z tego popularnego narzędzia komunikacji, zwróć uwagę, wyjaśnimy, jak to zrobić zarejestruj się na skype.

Od Messengera do Skype’a

Microsoft zawsze był bardzo obecny w sektorze wiadomości błyskawicznych. Wszyscy pamiętamy mityczne Microsoft Messengerktóry przez lata pozwalał nam komunikować się z ludźmi na całym świecie bez konieczności udostępniania danych osobowych, jedynie poprzez e-mail.

Messenger był w swoim czasie rewolucją i był szeroko stosowany przez młodsze pokolenia, głównie dzięki włączeniu zabawnych elementów komunikacyjnych, takich jak emotikony albo brzęczy.

Stopniowo Microsoft opracował nowe produkty i stworzył Skype’a w celu nadania mu bardziej profesjonalnego użytku. To narzędzie było używane do komunikatoryale to też pozwoliło rozmowy i rozmowy wideo za darmo.

Wraz z upływem pogoda w microsoft messenger Popadał w zapomnienie i jakiś czas temu Microsoft postanowił definitywnie zamknąć tę usługę, która przyniosła mu tak wiele sukcesów i postawić na Skype’a.

zarejestruj konto na skype

Kroki, aby zarejestrować się w Skype

Obecnie Skype jest jednym z najpopularniejszych systemów wiadomości błyskawicznych na świecie i jest używany zarówno w celach zawodowych, jak i prywatnych. Jeśli chcesz z niego skorzystać, będziesz chciał wiedzieć, co zrobić, aby zarejestrować się w Skype.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest wizyta strona internetowa skype i kliknij „Zaloguj się. Otworzy się strona logowania i kliknij «Stwórz nowe konto»Teraz musisz wypełnić Formularz o które prosisz od nas: imię, nazwisko, adres e-mail, potwierdzenie e-mail, data urodzenia, kraj lub region, miasto, język, hasło i potwierdzenie hasła.

Wypełnij wszystkie pola i kliknij «Zgadzam się. Kontyntynuj»mamy już utworzone nasze konto Skype.

Pobierz Skype

Jeśli chcesz korzystać ze Skype’a, możesz to zrobić bezpośrednio z jego strony internetowej, bez konieczności pobierania jakiegokolwiek programu. Aby uzyskać bardziej praktyczne i szybsze użytkowanie, możesz zrobić: pobierz aplikację ze strony internetowej.

Kliknij obszar pobierania i kiedy rozpocznij instalację Pojawi się kreator, który poprowadzi Cię przez to.

Dziś możesz również korzystać ze Skype’a z telefonu komórkowego lub tabletu, w tym przypadku wystarczy pobrać aplikację za darmo ze sklepu z aplikacjami, który odpowiada Twojemu urządzeniu. Aplikacja Skype jest dostępna na Sklep Google Play i App Store.

otwórz nowe konto na skype

Możesz również pobrać aplikację do Android, iOS, Windows, Kindle Fire, Xbox, urządzenia do noszenia i smart TV na samej witrynie Skype. Możesz korzystać z tego systemu wiadomości błyskawicznych na praktycznie każdym urządzeniu elektronicznym.Nie przegap okazji, aby być zawsze w kontakcie ze znajomymi i rodziną.

Dowiedz się więcej o tej aplikacji w naszych artykułach na rozwiązywanie problemów ze skype lub jak usunąć konto Skype.

dołącz do naszego kanału telegram