Skip to content

Jak oszczędzać i przedłużyć żywotność baterii Samsung Galaxy J7, aktywując tryb ultra oszczędzania energii?

23 de maj de 2022

Bez wątpienia model Samsung Galaxy J7 jest jednym z najbardziej udanych, jakie ludzie z Samsung uruchomił w ostatnich latach urządzenie, które sprzedało się w milionach na całym świecie. Cóż, prawda jest taka, że ​​dzisiaj chcieliśmy nauczyć Cię jednych z najlepszych sekretów, aby wydobyć jeszcze więcej z Samsunga Galaxy J7.

Prawda jest taka, że ​​wielu naszych czytelników pytało nas o najlepsze triki do uratowania bateria w Samsungu Galaxy J7i chcemy pokazać Ci niektóre z tych, o których powinieneś wiedzieć. I to jest to, że chociaż ten smartfon wyróżnia się między innymi baterią, jesteśmy pewni, że w tych przypadkach zawsze będziesz w stanie uzyskać trochę więcej autonomii, nawet jeden z problemów z zużyciem baterii w telefonie komórkowym może być wirusem, który powinieneś usunąć.

Popraw autonomię Samsunga Galaxy J7

  • Wyłącz komórkową transmisję danych, jeśli korzystasz z Wi-Fi: Chociaż jest to sztuczka, o której prawdopodobnie większość użytkowników już myślała, na wypadek, gdyby tak nie było, musisz zacząć ją wprowadzać w życie już teraz. W takich sytuacjach ważne jest to, że nie masz włączonego połączenia na wypadek, gdybyś z niego nie korzystał, więc jeśli masz jakiekolwiek pytania, po prostu zapytaj nas.
  • Wyłącz Wi-Fi, jeśli korzystasz z komórkowej transmisji danych: odwrotny przypadek do tego, co powiedzieliśmy wcześniej. Jeśli masz otwarte połączenia Wi-Fi, ale nie ma sieci, z którą możesz się połączyć, jedyną rzeczą, jaką możesz osiągnąć, jest to, że telefon zużywa ogromną ilość baterii, podczas gdy idealnie nie. W efekcie utrzymuj połączenia Wi-Fi tylko wtedy, gdy w pobliżu znajdują się sieci Wi-Fi.
  • Włącz automatyczną jasność: Jeden z problemów, który wielu użytkowników traci z oczu, jeśli chodzi o zużycie baterii w swoich telefonach komórkowych, ma bezpośredni związek z jasnością ekranu. Prawda jest taka, że ​​powinno to być minimum, ponieważ w przeciwnym razie zużyjesz więcej baterii niż jest to zalecane. Dlatego zalecamy, aby automatyczna jasność była aktywna.
  • Zamknij aplikacje działające w tle: Wiele razy aplikacje działające w tle mogą powodować zbyt duże zużycie energii, zwłaszcza gdy są to aplikacje społecznościowe, które są stale aktualizowane. W takich przypadkach zalecamy zamknięcie tych aplikacji, dopóki ich nie używasz.
  • Jeśli jesteś poza domem, włącz tryb oszczędzania baterii: Tryb oszczędzania baterii jest jednym z najciekawszych, jakie mają telefony komórkowe, zwłaszcza jeśli masz zamiar robić inne rzeczy, a nie w zależności od smartfona. W takich przypadkach zalecamy, aby aktywować go za każdym razem, gdy wychodzisz z domu, oczywiście, aby oszczędzać baterię.
  • Wśród typowych problemów Samsunga może być zużycie baterii telefonu komórkowego, istnieją aplikacje, które mogą powodować większe zużycie baterii, można je łatwo odinstalować, aby ocenić, czy przekroczone zużycie wynika z tych aplikacji.

oszczędzaj baterię samsung galaxy j7

Jak oszczędzać baterię w Samsung J7?

Oszczędzanie energii: Ten tryb jest prosty, a to z kolei pomaga nam bardzo zaoszczędzić trochę baterii. To, do czego musimy się udać, to część austawienia, potem aplikacje, a potem ustawienia. Idziemy tam, gdzie jest napisane system, potem do akumulatora iw tym miejscu wciskamy tam, gdzie jest napisane Tryb oszczędzania energii.

Jasność ekranu: Oczywiście jasność powoduje wyczerpanie baterii na całe życie, im jaśniejszy ekran, tym więcej zużywa on baterii, dlatego zaleca się używanie tapet, które są tak ciemne, jak to możliwe. Z kolei postaraj się poczekać, aż ekran zakończy się między 15 a 30 sekundami, nie więcej.

Pamiętajmy o tym, że jeśli korzystasz z danych mobilnych, zużyjesz więcej baterii niż podczas korzystania z Wi-Fi, jest to ważne, ponieważ różnica jest zauważalna po wielu godzinach autonomii, gdy korzystamy z Wi-Fi. Z kolei zalecamy, jeśli zamierzasz używaj tylko WhatsApp na przykład i nie ma sieci społecznościowych itp. Staraj się pozostać w kontakcie tylko przez 2G, ponieważ zużywa znacznie mniej baterii niż 3G, nie mówiąc już o 4G.

W tym celu przechodzimy do konfiguracji, potem do połączeń, a teraz przechodzimy do kolejnych ustawienia połączenia. Przechodzimy tam, gdzie jest napisane sieć komórkowa, potem w tryb sieciowy i wtedy wybieramy tylko GSM, czyli 2G.

Kolejną radą, którą możemy Ci dać, a także fundamentalną, jest to, abyś spróbował nie synchronizuj wszystkich kontwyłączaj np. powiadomienia co godzinę z Facebooka, nie włączaj nigdy. To samo z pozostałymi aplikacjami, które masz, spróbuj zainstalować jak najmniejszą ich liczbę, jeśli nie zamierzasz stale kontrolować danych, które zużywają.

Pamiętaj z kolei, że im więcej aktywnych rzeczy masz, tym więcej baterii będziesz zużywać (GPS, dane mobilne, inne).

Jakie inne sztuczki, aby oszczędzać baterię w Samsung Galaxy J7, znasz lub używasz?

dołącz do naszego kanału telegram