Skip to content

Jak osadzić tweeta lub oś czasu na Twitterze w mojej witrynie lub blogu WordPress/Blogger?

30 de styczeń de 2022

Twitter to potężna platforma sama w sobie, ale musisz wziąć pod uwagę, ile osób znajduje Twoją firmę w inny sposób, a wstawianie tweetów może mieć znaczenie między Twoją witryną a sukcesem.

Nie zawsze może zbliżyć się do twojego strategia Twittera biorąc pod uwagę Twoją stronę internetową, ale czas zacząć.

Czasami konsumenci natkną się na Twoją witrynę przed swoim profilem na Twitterze. Jak więc połączyć kropki między witryną a obecnością w mediach społecznościowych? Świetnym sposobem na wypełnienie luki jest skorzystanie z funkcji osadzania Twittera. Od przycisków po osie czasu i zintegrowane tweety. Możesz wprowadzić odwiedzających do swojej bardziej społecznościowej strony bez opuszczania witryny. Oto jak możesz umieść kanał Twittera na swojej stronie internetowej.

Jak wstawiać tweety na stronach internetowych i blogach?

  • Kliknij ikonę znajdującą się wewnątrz tweeta.
  • Z menu wybierz Wstaw tweet.
  • Jeśli tweet jest odpowiedzią na inny tweet.
  • Możesz także odznaczyć pole Dołącz nadrzędny tweet, aby ukryć oryginalny tweet.
  • Jeśli Tweet zawiera treści multimedialne, a także treści opisane przez link.
  • Usuń zaznaczenie pola Dołącz multimedia
  • W oknie dialogowym Wstaw to Tweetuj, aby ukryć zdjęcia, filmy i skrócone linki wyświetlane obok tweetastrona internetowa wpisz tweety

Skopiuj i wklej dostarczony kod na swoim blogu lub stronie internetowej

Jeśli osadzony tweet jest odpowiedzią, oryginalny tweet zostanie wyświetlony nad odpowiedzią. Linki bezpośrednie będą dostępne w obu tweetach, ale działania w tweecie będą dostępne tylko w odpowiedzi. Odznacz pole Dołącz górny tweet w oknie dialogowym Umieść ten tweet aby ukryć główny tweet.

Wtyczki i widżety paska bocznego

Jeden z najprostszych sposobów na pokazanie swojej obecności Twitter w Twojej witrynie odbywa się to za pomocą wtyczki lub widżetu.

W zależności od systemu zarządzania treścią dostępnych jest kilka opcji. WordPress oferuje dziesiątki wtyczek Twittera dla Twojej witryny lub bloga, możesz usunąć swoje stare tweety.

Kanały WordPress na Twitterze. Oto kolejny łatwy w użyciu widżet kanału Twitter, który umożliwia wyświetlanie najnowszych tweetów. Możesz go zaimplementować za pomocą kilku kliknięć bez konieczności kopiowania i wklejania kodu w swojej witrynie, Easy Twitter Feed. Ta wtyczka zapewnia prosty interfejs, w którym możesz wyświetlać swoje tweety w przejrzysty i zorganizowany sposób. Możesz dostosować kolor linku.

Kolor obramowania i tła pasujący do stylu Twojej witryny. Jeśli nie potrzebujesz dodatkowych dzwonków na pasku bocznym, jest to idealna opcja. W porównaniu z WordPress, biblioteki wtyczek Blogger i Tumblr są znacznie mniejsze; Nie oznacza to jednak, że nie masz opcji. Drzemka za pomocą systemu CMS innego niż WordPress, oto kilka dodatkowych i bardziej ręcznych sposobów umieszczania Twittera w swojej witrynie, możesz edytować swoje tweety.

Osadzanie tweeta jest szybkie i łatwe

Jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych jest Twitter, który pozwala milionom swobodnie wyrażać swoje opinieWraz z tym umożliwia publikowanie zdjęć i wiadomości. Oznacza to, że wiele razy, gdy publikacja jest istotna, użytkownicy chcą ją udostępnić na innej stronie internetowej, możesz zaplanować swoje tweety.

To jest coś, o czym wielu często się zastanawia umieścić tweeta na jakiejś stronie internetowej co jest bardzo łatwe, odbywa się to poprzez naciśnięcie ikony znajdującej się wewnątrz tweeta. Następnie przeszukiwana jest opcja wstawienia tweeta, co pozwoli im mieć do niego kod dostępu.

Ten kod może być używany na preferowanej stronie internetowej, aby dać innym użytkownikom możliwość zobaczenia, co się stanie, to dzięki użyciu kody do umieszczania na Twitterze. Dzięki temu wielu użytkowników może szybko docenić ruch sieci społecznościowych.

Jeśli chodzi o cytaty wypowiedziane przez kogoś lub ważne wydarzenia, użycie kodu wstawiania jest czymś, czego szukają miliony, pozwala to szybki i łatwy dostęp do wszelkich wiadomości Nie ma problemu.

dołącz do naszego kanału telegram