Skip to content

Jak oglądać US Netflix w Hiszpanii z VPN?

26 de czerwiec de 2021

Netflix jest obecnie jedną z głównych, jeśli nie główną platformą strumieniowego przesyłania treści audiowizualnychi dlatego wiele osób interesuje się jego treścią.

Coś, o czym wielu nie wie, to to te treści nie są takie same we wszystkich krajach, w których Netflix jest obecny, ponieważ odpowiada to na różne pytania, takie jak umowy z producentami.

Z tego powodu niektóre treści są publikowane wcześniej na niektórych rynkach niż na innych. Przykładem może być popularna seria Game of Thrones, która zwykle ma premierę najpierw w Stanach Zjednoczonych, a potem w innych krajach.

W konsekwencji, użytkownicy z reszty świata więcej niż jeden raz chcą mieć możliwość połączenia się z Netflix United States, a z kolejnych wierszy chcemy pokazać, jakie kroki należy wykonać w takich przypadkach.

Teraz ważnym szczegółem, który musisz wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to, że aby móc to zrobić krok po kroku, musimy najpierw mieć VPN. Jeśli nie wiesz, co to jest, nie martw się, ponieważ nauczymy Cię wszystkich szczegółów w tym zakresie.

Co to jest VPN?

Cóż, zaczynamy od rozmowy o VPN, akronim od Virtual Private Network, czyli wirtualna sieć prywatna, dzięki której możemy chronić IP naszego urządzenia oraz łączyć się z witrynami, które są zablokowane w naszych krajach.

W rzeczywistości, jednym z najczęstszych zastosowań VPN jest właśnie to, które opisujemy, ponieważ wielu z nas może udawać, że ma dostęp do treści włączonych w innych krajach, ale nie w naszym. Jedna z tych aplikacji może wtedy uratować nam życie.

Poza jego działaniem z technicznego punktu widzenia, musimy powiedzieć, że Jeśli chcesz uzyskać dostęp do Netflix United States z innych krajów, jednym z pierwszych pytań, na które musisz odpowiedzieć, jest to.

Czy oglądanie Netflixa za pomocą VPN jest bezpieczne?

Dobrze wiemy, że Do tej pory wielu może się zastanawiać, czy można bezpiecznie oglądać Netflix przez VPNi musimy w tym sensie powiedzieć, że firma przeprowadziła pewne działania, próbując uniemożliwić tym użytkownikom dostęp do jej zawartości.

Tak czy inaczej, dobre aplikacje z tego samego segmentu działają w taki sposób, że są w stanie ominąć te ograniczenia, chociaż w przypadku niektórych z nich trik może działać przez chwilę, a potem już nie.

Poza tym, jeśli będziesz czytać dalej, znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące procedura, którą musisz wykonać, jeśli chcesz uzyskać dostęp do zawartości Netflix United States z dowolnego innego kraju.

Jak wyświetlić katalog Netflix USA, jeśli jesteś subskrybentem w innym kraju?

Wszystkie poprzednie aspekty zostały już wskazane, następny dotyczy bezpośrednio nauczania, czym one są kroki, które należy wykonać, aby połączyć się z Netflix w Stanach Zjednoczonych z dowolnego innego kraju:

 • Przede wszystkim wybierz VPN z listy, którą znajdziesz w następnej sekcji
 • Musisz się zarejestrować i subskrybować usługę sieci prywatnej
 • Następnie zainstaluj i uruchom go na swoim komputerze
 • Zawsze pamiętaj, aby wybrać serwer znajdujący się w Stanach Zjednoczonych
 • Połącz się z tą nową siecią
 • Wejdź, już połączony z nową siecią, do katalogu Netflix United States, aby uzyskać dostęp do jego zawartości

Jakie są najlepsze sieci VPN do odblokowania Netflix w Stanach Zjednoczonych?

I w końcu, Chcemy przejrzeć niektóre z tych, które naszym zdaniem są najlepszymi polecanymi sieciami VPN dla użytkowników dzięki dobrej usłudze, którą mają nam do zaoferowania, a także ich zdolności do ominięcia ograniczeń Netflix:

 • ExpressVPN: jeden z najbardziej znanych w swoim segmencie, dzięki któremu możemy zmienić nasze IP w kilka sekund, uniemożliwiając Netflixowi nas wykrycie. Poza tym jest to usługa niedroga, więc każdy może z niej skorzystać.
 • CyberGhost: w tym przypadku mamy do czynienia z firmą pochodzenia rumuńskiego, która szybko stała się jedną z najbardziej preferowanych przez publiczność. Jedną z jego mocnych stron jest to, że jest bardzo ekonomiczny.
 • VyprVPN: tym razem mamy do czynienia ze szwajcarską siecią prywatną, bardzo łatwą w zarządzaniu, w której głównym priorytetem jest bezpieczeństwo użytkowników, szczegół, który należy wziąć pod uwagę. Oczywiście Netflix nie jest w stanie tego wykryć.
 • NordVPN: Ta panamska firma jest małą i raczej nową w tym segmencie, ale też jedną z tych, które w ostatnich czasach rozwijają się najbardziej. Twoje dane nie będą przechowywane, co zapewnia dodatkowy spokój w takich przypadkach.
 • Prywatny VPN: Nie chcieliśmy też przestać wspominać o tej platformie, która stopniowo podbiła użytkowników na całym świecie, dzięki czemu nie zostaniemy oczywiście wykryci ani śledzeni.