Skip to content

Jak oglądać treści Netflix na moim telefonie z Androidem? – Kompletny podręcznik użytkownika

29 de styczeń de 2022

Wcześniej ludzie oglądali filmy za pośrednictwem kanału filmowego lub po prostu chodzą do kina, ale dziś istnieje wiele platform, które są dostępne do oglądania filmów i nawet seriale i filmy dokumentalne. Te nowe alternatywy, aby zobaczyć treści, które najbardziej nam się podobają, można zobaczyć za pomocą telefonu komórkowego, komputera, telewizora Smart TV i innych urządzeń.

Teraz Netflix jest dziś uważany za platformę z większym popytem na pobieranie na całym świecie a ta platforma jest nadal ulubioną przez wielu ludzi. W dodatku Netflix nie przestaje się rozwijać, ale każdego dnia rozwija się coraz bardziej, przewyższając samego siebie.

W jaki sposób można uzyskać dostęp do treści Netflix?

Sposób na dostęp do treści Netflix jest bardzo prosty, o ile masz konto. Prawda jest taka, że nie musisz dużo wiedzieć, aby zobaczyć treść to jest na Netflixie, bo nawet dziecko wiedziałoby, jak wejść na tę platformę bez żadnych komplikacji. Jeśli jednak jesteś nowy w korzystaniu z Netflix i nadal nie wiesz, jak działa ta platforma, tutaj nauczymy Cię, jak korzystać z Netflix, abyś mógł cieszyć się wszystkimi dostępnymi treściami.

Za pośrednictwem aplikacji

Jedną z zalet Netflix jest to, że jest w wersji aplikacji, którą można pobrać na telefonach i tabletach. Teraz, jeśli masz aplikację i masz dostępne konto, musisz wejść do aplikacji i na ekranie Netflix.

Po wejściu Netflix na ekranie głównym zaoferuje Ci różne treści, które są sklasyfikowane w trendach, tylko na Netflix, 10 najpopularniejszych programów w ramach platformyekscytujące filmy, seriale i wiele więcej treści, które wystarczy nacisnąć na dowolny z nich, aby móc zacząć je oglądać.

Ponadto Netflix, jak każda inna platforma, ma wyszukiwarkę, w której możesz wpisać nazwę filmu lub dowolnego innego programu, który chcesz obejrzeć.

Teraz, gdy szukasz i znajdziesz to, co chcesz zobaczyć, będziesz musiał kliknąć ten film lub serial i wybrać w opcji „WIDOK” zacząć grać. Tak łatwo jest uzyskać dostęp do treści Netflix.

Z przeglądarki

sposób dostęp do treści Netflix przez przeglądarkęwchodzi na oficjalną witrynę Netflix, a po uzyskaniu dostępu możesz zalogować się na swoje konto Netflix, a następnie przejść do ekranu, który Ci odpowiada.

Gdy znajdziesz się w platformie, zobaczysz, że jest ona bardzo podobna do wersji aplikacji, a tam będziesz miał opcję wyszukiwarki, dzięki czemu możesz wyszukać to, co najbardziej lubisz. Prawda jest taka, że ​​korzystanie z Netflixa przez przeglądarkę jest bardzo łatwe.

Jak łatwo zainstalować Netflix na moim telefonie?

Musimy wiedzieć, że mobilną wersję Netflix można pobrać za darmo i nie wiąże się to z żadnymi kosztami, musimy jednak jasno powiedzieć, że aby mieć konto Netflix, musimy płacić miesięczną opłatę za korzystanie z usługi. Podobnie Netflix jest dostępny na różnych platformach pobierania dla Androida, jest dostępny w Google Play, a dla iPhone’a w App Store, więc pobierz aplikację, aby kontynuować instalację.

naucz się instalować Netflix na telefonie komórkowym

Po pobraniu aplikacji Netflix na nasz telefon komórkowy, aplikacja poprosi nas o adres e-mail i hasło, za pomocą których jesteśmy subskrybentami usługi Netflix. Jeśli mamy już te dane, to musimy je wprowadzić, aby uzyskać dostęp do wstępnego okna, w którym możemy utworzyć profil użytkownika, nadając mu nazwę, która zidentyfikuj nasz ekran Netflixdzieje się tak w przypadku późniejszego utworzenia większej liczby ekranów na tym samym koncie.

Teraz, aby utworzyć użytkownika, będziemy musieli wybrać nazwę użytkownika, obraz, który będzie awatarem ekranu i podjąć decyzję, czy rodzaj treści będzie ograniczony dla dzieci, w takim przypadku decydujemy się na profil dziecka. W ten sposób rodzaj treści, które będziemy mogli oglądać, nie będzie tak agresywny ani pokazywał scen seksu, w skrócie treści, które nie być nieodpowiednim w przypadku dzieci użyj konta Netflix.

Po utworzeniu profilu będziemy musieli kliknąć w awatara i w ten sposób wejdziemy na platformę, aby zacząć cieszyć się jego zawartością. Podobnie w ramach platformy będziemy musieli kontynuować konfigurację aplikacji i w tym celu musimy nacisnąć awatar naszego profilu, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Tam znajdziemy opcję „Ustawienia aplikacji” gdzie będziemy mieć dostęp do konfiguracji.

Z drugiej strony znajdziemy tam różne opcje konfiguracyjne, w których zdecydujemy, czy chcemy, aby treści były odtwarzane automatycznie przy użyciu mobilnej transmisji danych czy Wi-Fi. Dodatkowo możemy skonfigurować, jeśli chcemy otrzymywać powiadomienia o zawartości platformy o nowych lub poważnych filmach, możemy również skonfigurować tryb pobierania, jeśli odbywa się to za pomocą Wi-Fi lub mobilnej transmisji danych.

skonfiguruj Netfliksa, aby móc cieszyć się jego zawartością na dowolnym urządzeniu

Podobnie, po wprowadzeniu różnych ustawień na platformie Netflix, dostosowując je do własnych upodobań, możesz zacząć cieszyć się wszystkimi dostępnymi treściami.

Jak pobierać odcinki Netflix na moje urządzenie z Androidem?

naucz się pobierać rozdziały swoich ulubionych seriali i programów na netflix

Sposób pobierania odcinków seriali i programów telewizyjnych jest bardzo prosty. Więc co powinieneś zrobić, to wprowadzić serię lub program, z którego chcesz pobrać rozdział, a po wejściu zauważysz, że po prawej stronie każdego rozdziału pojawia się strzałka wskazująca pobieranie. Teraz będziesz musiał kliknąć strzałkę, aby rozpocząć pobieranie każdego rozdziału, a następnie będziesz mógł cieszyć się nim, kiedy tylko zechcesz.

dołącz do naszego kanału telegram