Skip to content

Jak oglądać filmy w 360 ° lub wirtualnej rzeczywistości za pomocą Oculus VR, Quest lub Rift

25 de grudzień de 2021

Jeśli uważasz się za fana wirtualnej rzeczywistości, musisz wiedzieć, że w dzisiejszych czasach istnieje spora liczba urządzeń kilku głównych firm na świecie, które pozwolą Ci bez trudu cieszyć się tymi technologiami najnowszej generacji. Wielu naszych czytelników konsultowało się z nami właśnie w sprawie możliwości oglądania filmów w Oculus VR, który uważamy za jeden z podstawowych samouczków w tym segmencie.

Prawda jest taka, że ​​niektóre firmy na całym świecie już wprowadzają na rynek własne treści specjalnie przystosowane do wirtualnej rzeczywistości i Oculus VR, dlatego postaramy się zaoferować Ci wszystkie elementy, które musisz wziąć pod uwagę, aby móc obserwować treści w ich. Nie idąc dalej, w ostatnich miesiącach pojawiło się szczególnie wiele filmów stworzony dla Oculus VR, dlatego postaramy się zaoferować Ci wszystkie potrzebne informacje na ich temat.

Fox, Lionsgate, Disney i Warner Brothers to jedne z najsłynniejszych studiów, jeśli chodzi o filmy, które wydały własne produkcje w ostatnie czasy, iw tym sensie musimy wziąć pod uwagę, że niektóre z tych kreacji są naprawdę ważne. W ten sam sposób musisz wiedzieć, że wiele filmów dla Oculus VR ma średnią długość 20 minut, więc są doskonałą alternatywą do rozważenia w tego typu sytuacjach.

Filmy online dla okularów VR

Cóż, jeśli chcesz cieszyć się oglądaniem najlepszych filmów dla Oculus VR, musisz wiedzieć, że poniżej zostawimy Ci filmy z pięciu z nich, z których wiele to naprawdę znane filmy, które faktycznie zostały do ​​nich przystosowane nowe urządzenia do rozważenia. Nie tylko zostawimy wam filmy do Oculus VR, ale także kilka opisów filmów, więc teraz masz kilka dobrych opcji do uwzględnienia w tym polu na później.filmy z oculus vr

Igrzyska Śmierci

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych sag ostatnich czasów ma swoją alternatywę przeznaczony do filmów w Oculus VR, i w związku z tym musimy powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych ofert wirtualnej rzeczywistości, w której możesz zanurzyć się we wszystkim, co dzieje się w tej serii. W rzeczywistości, we wszystkich czterech filmach z serii, weźmiesz udział w niczym innym, jak tylko w całej podróży Katniss. Jesteś gotowy?

Król Lew

Drugi z filmów to kolejna klasyka, którą naszym zdaniem trzeba wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o produkcje myślisz o Oculus VR, zwłaszcza, że ​​jest to film oparty bezpośrednio na broadwayowskiej adaptacji Króla Lwa.

Dzika dusza

Dziki to film, który wielu uważa za wyjątkowy w swoim gatunku i nie mogliśmy przestać podkreślać go w ten sam sposób, jeśli chodzi o tych z nas, którzy uważają, że oglądamy najlepsze filmy dla Oculus VR. Prawda jest taka, że ​​w zeszłym roku ukazał się 360-stopniowy film do okularów VR, który zostawiamy poniżej.

Szkoła rocka

Kompozytor Andrew Lloyd Webber wydał interaktywny teledysk 360º School of Rock do utworu „You’re In The Band”. Mowa o jednym z głównych filmów muzycznych wszechczasów, w którym znajdziesz doskonałą alternatywę dla Oculus VR. Oczywiście niezaprzeczalne Talent Alexa Brightmana, który gra rolę Jacka Blacka.

Gwiezdne Wojny

Ostatni z filmów lub produkcji, o których myślisz Oculus VR to nic innego jak Gwiezdne Wojny: Przebudzenie siły. Wokół tego dzieła trzeba będzie powiedzieć, że jest to wspólna produkcja Google, Verizon i studia Lucasfilm ILMxLAB, doświadczenie wirtualnej rzeczywistości, którego nie powinni przegapić miłośnicy jednej z najlepszych serii science fiction wszech czasów.

Mamy Oculus VR, Quets lub Rift możliwość nie tylko zabawy ale od oglądania filmów, powieści i seriale W domu. Który z tych filmów Oculus VR lubisz najbardziej?

dołącz do naszego kanału telegram