Skip to content

Jak rozpocząć czat z animowanymi tekstami i wiadomościami w After Effects

16 de kwiecień de 2021

Czatowanie z animowanymi tekstami w After Effects wydaje się być korzystne, zwłaszcza jeśli chcesz opublikuj to w mediach społecznościowychi to właśnie one stały się środkiem komunikacji i ucieczki. W ogóle nie jest trudno wejść do jakiejkolwiek sieci społecznościowej i spędzać godziny na cieszeniu się zawartymi w niej zabawnymi treściami.

Obrazy, filmy, „GIF” i inne animowane zasoby są bardzo powszechne w sieciach społecznościowych, a wszędzie w Internecie ich ilość jest niezliczona. Prawda jest taka, że ​​nie jest bardzo trudno bawić się całym materiałem znalezionym w sieci, zwłaszcza jeśli chodzi o memy, Animowane „GIF” i inne zasoby.

Jak rozmawiać z animowanymi tekstami i wiadomościami w After Effects?

Porozmawiaj z animowane teksty w After Effects, czy zrobienie dowolnego typu animacji, np. efektu schodzącego z ekranu, nie jest zbyt skomplikowane, jeśli wiesz, jak używać narzędzia, jest to proste zadanie i bez większych komplikacji.

After Effects to narzędzie graficzne firmy Adobe, które umożliwia późniejszą realizację lub produkcję obrazów, kreacje w przestrzeniach „3D” i „2D”, z zasobami stron trzecich.

Aby porozmawiać z animowane teksty w After EffectsPodobnie jak w przypadku serii House of Cars, bezbłędnie zaleca się pobranie gotowego materiału bąbelkowego do czatu. Wybierz z menu „Nowy projekt” i dodaj wcześniej pobrany materiał, a następnie otwórz „Okno konstrukcji projektu”, zlokalizuj w oknie rozmowę, czy to „Osoba 1”, czy „Osoba 2”.

Następnie prowadzi do w lewym dolnym rogu i wybierz opcję „Wiadomość tekstowa”, cieniujesz go i usuwasz, aby napisać żądany tekst. Możesz wyświetlić podgląd tego, co robisz, przesuwając „Oś czasu” itd. Z każdym polem tekstowym, aż do końca rozmowy, i voila, możesz zacząć z niego korzystać.

Zalety stosowania After Effects

Prowadzenie czatu z animowanymi tekstami w After Effects to jedna z najczęściej używanych funkcji przez użytkowników tego programu. Nie jest to jednak jedyna funkcja, ponieważ ten program umożliwia tworzenie animowanych kompozycji, ponieważ większość treści w sieci pochodzi z tej wspaniałej usługi.

Portale społecznościowe są oknem na komunikację i rozrywkę, nawet po to, by uzyskać intratne zyski, czego przykładem są artyści i „Influencerzy”, którzy wykorzystują narzędzia lub animacje, aby przyciągnąć uwagę swoich zwolenników, ponieważ istnieją programy takie jak: Po Efekty, ponieważ ułatwiają realizację działa w przestrzeniach „2D” i „3D”, jest geniuszem programu, który umożliwia użytkownikom pracę z treściami z innych źródeł.

Innymi zaletami, oprócz prowadzenia czatu z animowanymi tekstami w After Effects, jest możliwość wykonania różnych efektów, takich jak: 'Zakrzywienie czasoprzestrzeni’, to znaczy, że można bawić się prędkościami, innym efektem jest „Ruch pikseli” i „Pozycjonowanie krawędzi”; Jest szeroko stosowany do zastępowania obiektów w obrazie lub wideo.

Jak pobrać Adobe After Effects na komputer?

Możesz rozmawiać z animowanymi tekstami 3D w After Effects, jeśli pobierzesz i zainstalujesz program z dowolnego komputera. Jest to dość prosty proces, wystarczy mieć komputer i oczywiście dostęp do internetu.

aplikacja po efektach, aby porozmawiać z animowanymi tekstami

Musisz jednak pamiętać, że aby go pobrać, musisz wziąć pod uwagę typ posiadanego komputera, dlatego Twój komputer musi być systemem Windows (7 lub nowszym) lub Apple MAC. Minimalne specyfikacje to: posiadanie dysku twardego z wystarczającą ilością miejsca, 4 lub 8 GB pamięci RAM, 2- lub 4-rdzeniowy procesor oraz Karta graficzna o pojemności 2 lub 4 GB zapewnia lepsze wrażenia.

Po uwzględnieniu tych wymagań przejdź do oficjalnej strony Adobe After Effects, możesz wybrać opcję „Rozpocznij bezpłatną wersję próbną” (który trwa 7 dni) lub możesz wybrać opcję „Kup teraz”. W każdej z wybranych opcji rozpocznie się proces pobierania.

Po zainstalowaniu, jeśli wybrałeś wersję bezpłatną, możesz zacząć z niej korzystać, ale jeśli wybrałeś wersję „pełną”, musisz zakończyć proces konfiguracji licencji i to wszystko. możesz zacząć go używać.