Skip to content

Jak tworzyć animowane tytuły ślubne w After Effects za pomocą niesamowitych szablonów

16 de kwiecień de 2021

Na świecie tytuły czegokolwiek mają znaczenie, musisz zadać sobie pytanie, dlaczego? Cóż, w ten sposób możesz bardziej uporządkować swój tekst, swoje pismo, a nawet przyciągnąć uwagę większej liczby ludzi, wizualnie jest estetyczny i uporządkowany, aby umieścić dobry tytuł, a przede wszystkim uzupełnić go w zależności od przypadku.

Z drugiej strony jest to pierwsze wrażenie, które daje ci globalny obraz całej treści, jaką ma tekst. W wielu przypadkach nie tylko w redakcjach potrzebujemy tytułów, ale także edycje obrazu w różnych programach używany w projektowaniu graficznym.

Obecnie istnieje wiele programów do edycjiJednym z głównych jest Adobe Photoshop ze względu na jego narzędzia, ale jeśli chcesz czegoś szybkiego i łatwego, możesz to również zrobić z telefonu komórkowego za pomocą aplikacji do edycji kilku zdjęć jednocześnie.

W świecie cyfrowym zdjęcia i animowane tytuły mają fundamentalne znaczenie zarówno na poziomie osobistym, jak i biznesowym, a wtedy pokażemy Ci świetne narzędzie takie jak szablony.

Adobe After Effects

To było pierwotnie zaprojektowany w formie pracowni, a przy tym obrazy mogą być wykonane przy użyciu niezbędnych narzędzi dla profesjonalisty w dziedzinie projektowania graficznego lub dla osób oddanych temu światu, który idzie w parze ze sztuką, jest to bardzo przydatne.

Jeśli potrzebujesz kompozycji, kreacji lub edycji, After Effects jest idealnym narzędziem, najciekawsze i najciekawsze jest to, że można to zrobić za pomocą animacji i efektów specjalnych. W tej samej kolejności pomysłów ważne jest, aby wiedzieć, że jeśli jest to zwykły obraz można również dodać efekty z tego powodu jest to bardzo dobre narzędzie.

Pochodzenie tego programu ma swoje korzenie w Stanach Zjednoczonych. I że odkąd pojawił się na rynku, stał się ważny dla wszystkich, którzy wiele wyciągają ze świata mediów audiowizualnychWcześniej efekty można było tworzyć tylko w 2D lub 3D, ale w nowych wersjach dodawane są efekty 4D.

Jak tworzyć animowane tytuły ślubne w After Effects za pomocą niesamowitych szablonów

Nie tylko wzrosła popularność tej aplikacji, ale także wykorzystanie szablonów jako środka przyspieszenia Podczas korzystania z tego narzędzia, ponieważ ta aplikacja jest przeznaczona do animacji, można używać tych szablonów. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest pobranie niektórych szablonów z Internetu i jasne określenie naszego pomysłu.

Następnie przystąpisz do korzystania z narzędzia i zaimportuj szablon w opcji jako kompozycję i że znajduje się on w edytowalnych warstwach, ważne jest, aby tło szablonu było przezroczyste, a następnie utwórz tytuł tekstu ślubnego jako wyśrodkowany i wyjustowany akapit.

animuj tytuły w efektach końcowych

W opcji animacji dodasz separację między postaciami i dodajesz właściwość positionprzejdź do wartości x, umieść 400 pikseli i dostosuj krycie do swoich upodobań.

Podobnie, stopniuje się zakres przemieszczenia od -100 do 100%, aw zaawansowanych opcjach jest to płynna prędkość ramek i tak dalej. będziesz mieć anime swojego tytułu ślubnego.

W jaki sposób After Effects może Ci pomóc?

Najbardziej idealna i atrakcyjna dla tej aplikacji, chodzi o ożywienie obrazów dzięki niesamowitym animacjom i efektom, które może zapewnić tylko ten program.

Ponadto możesz robić takie filmy o dużym wpływie pomóc Ci na rynku wyróżnić się wizualnie, twórczo możesz komponować, co tylko zechcesz, poza możliwością tworzenia animowanych tytułów, możesz łatwo tworzyć kompozycje animacji w After Effects.

Zawsze zależy od tego, jaki jest Twój cel, który możesz osiągnąć wydobyć z tego wiele na edycję że masz na myśli, jednym z najlepszych zastosowań jest ilość efektów, które możesz dodać, gdy wideo jest już wcześniej. W ten sam sposób wszystko, co możemy sobie wyobrazić, może zostać uchwycone w tych wspaniałych programach.

Jeśli film jest objaśniający lub krótki, możesz nadać mu innowacyjny charakter, nawet po to, aby lepiej przyjrzeć się sieciom społecznościowym, dodając więcej życia do swojego konta osobistego lub po prostu promować produkt poprzez animowane tytuły, możesz przyciągnąć jeszcze więcej klientów.

Dlatego możliwości z After Effects posuwa się tak daleko, jak tylko Twoja wyobraźnia, ponieważ to narzędzie może dać Ci wyniki, jakich zawsze chciałeś dla swoich treści multimedialnych.