Skip to content

Jak w łatwy sposób usuwać obiekty lub sprawiać, by znikały z After Effects

15 de kwiecień de 2021

Zasadniczo zadaniem wielu platform cyfrowych jest wdrażać projekty w ruchu Aby wesprzeć swoją markę i wizualnie je złapać, jednocześnie ludzie, którzy lubią i modyfikują te obrazy 2D lub 3D.

Na wielu obrazach nie ma rzeczywistego ruchu, ale niektóre efekty w programach lub aplikacje można osiągnąć za pomocą ruchu.

Pole widzenia ruchy często pociągają każdą osobę, zgodnie z ich rytmem i kolorystyką, wykazuje większe zainteresowanie. Dzięki wielu programom i aplikacjom możemy ożywić i ożywić obraz, wśród tak wielu technologii możesz zrobić wszystko nawet z telefonu komórkowego, jeśli pobierzesz Sklep Google Play.

Przede wszystkim to sobie wyobraź możesz wysyłać ruchome zdjęcia lub stworzyć te zdjęcia dla swojej marki, programy te pojawiły się, aby zapewnić nam niezbędne narzędzia w jakiś sposób, aby wielokrotnie przyciągać więcej osób za pośrednictwem sieci społecznościowych.

W tym artykule pokażemy więcej Narzędzie After Effects. Za pomocą którego możesz stworzyć animowaną kompozycję i wiele więcej.

Do czego służy After Effects?

Po pierwsze, projektowanie audiowizualne to wielka dyscyplina, która, gdybyśmy umieli wykorzystać niezbędne zasoby, byłaby bardzo pomocna, jednym z tych narzędzi jest After Effects.

Ta aplikacja ma rozszerzenie głównym zadaniem tworzenia ruchomych obrazów. Podobnie jest również nazywany animowanym obrazem. I właśnie dzięki After Effects możemy nawet tworzyć animowane obrazy w 3D.

W zasadzie to dba stworzyć nieco bardziej profesjonalną grafikę Z pomocą ruchu i pewnych efektów wielu ludzi na tym świecie wydawniczym korzysta z tego programu. Należy zauważyć, że wraz z upływem czasu powstały nowe, lepsze wersje z większą liczbą opcji.

Animowane lub specjalne efekty, które oferuje ten program, robią różnicę i możesz nie tylko tworzyć ruchome obrazy ale także ruchome przejścia, tytuły filmów.

Jeśli masz projekt lub pomysł, musisz go rozpocząć. Przede wszystkim więc dodać niesamowite efekty aby uzyskać wyjątkowo dobre wyniki.

Jak usuwać obiekty lub sprawiać, by znikały za pomocą After Effects

Ważne jest, aby to zauważyć zgodnie z warunkami tego, co chcemy usunąć Jest to prostsze, to znaczy, że jeśli jest to stała płaszczyzna, byłoby znacznie bardziej idealne. Ma kilka dobrych opcji z interesującymi funkcjami, ale musisz nauczyć się ich używać.

Na początek musimy to wiedzieć nie musimy już podchodzić do kadruZ drugiej strony opcją jest wypełnianie treścią i jak każdy program nie jest to magia.

Zasadniczo to, co robi ta opcja, to wypełnienie pustej przestrzeni, w ten sposób program podczas korzystania z tej opcji wypełniania treścią śledzić zawartość do elementu, który chcesz usunąć.

dziewczyna za pomocą komputera

Najważniejsze jest to, że nie ma znaczenia, czy zmieniasz rozmiar ujęcia, a program śledzi to zapewnia, że ​​można je łatwo usunąć, pokazując nawet pod innym kątem lub nawet To może usuń, jeśli przechodzi za innym przedmiotem Z pewnością innym istotnym wymiarem jest to, że można go używać w wirtualnej rzeczywistości.

Twórz fundusze ruchome

Jeśli to, czego potrzebujesz, chcesz zrobić z telefonu komórkowego, jeśli nie wymaga to tak dużego profesjonalizmu, możesz to również zrobić z poziomu niektórych aplikacji, które pomagają Ci tworzyć lub tworzyć zdjęcia z ruchomym tłem na iPhonie lub Androidzie. Możesz uchwycić więcej ludzi dzięki zawartości wizualnej, kolorom i dobrym wykończeniu, gdy edycja jest ważna.

Zawsze chcemy nadaj naszym zdjęciom inny akcent, bardziej innowacyjny, który pomaga nam coś zmienić i wydobywa naszą kreatywność. GIF-y już istnieją, ale to nie wystarcza, nie zawsze tego chcemy, filtry nie zawsze wystarczają.

Jest do tego kilka aplikacji, jedna z nich to Loopsie, jest darmowa i może być bardzo przydatna na iPhonie i Androidzie, to znaczy, że oba systemy ją mają i możesz wprowadzić pewne zmiany na tle fotografii.

Musisz nauczyć się znać każde narzędzie, które jest przydatne i praktyczne w przypadku zarządzanie swoimi sieciami społecznościowymi osobiście lub dla Twojej marki, firmy lub usługi, którą oferujesz.