Skip to content

Jak oglądać panoramiczne filmy VR180 i 360° w YouTube na urządzeniach z Androidem lub iOS

1 de czerwiec de 2023

Ostatnio dość powszechne staje się oglądanie filmów 360 stopni, czy to na YouTube, czy nawet na różnych stronach na Facebooku. Rzecz w tym, że wielu ludzi czeka paskudna niespodzianka, gdy nie mogą oglądać tego rodzaju filmów lub oglądać ich tak, jakby były zwykłymi filmami.

Wyjątkowe w tego rodzaju filmach jest to, że w zasadzie możemy oglądać, gdzie tylko chcemy, przez cały czas, gdy coś nie działa poprawnie, wygląda na to, że zwykłe wideo, całkowicie statyczny z przodu w zasadzie.

Nie mogę odtwarzać filmów 360 stopni

  • Powody, dla których nie możesz odtwarzać filmy 360 stopni może być kilka:
  • Nie masz najnowszej aktualizacji aplikacji, w przypadku YouTube powinieneś pobierz najnowszą aktualizację aplikacji.
  • Film, który oglądasz, nie jest w rzeczywistości 360 stopni.
  • Po prostu nie masz żyroskopuco zwykle się zdarza.

Pamiętaj, że istnieje wiele urządzeń mobilnych, które nie mają żyroskopu. Mamy nawet Samsunga J7 Prime, który mimo średniej półki jest całkiem niezły i mocny, nie ma żyroskopu. więc dlaczego mieć telefon komórkowy X nie zakładaj, że masz żyroskop w swoim urządzeniu.

Odkładając na bok wszystko bez tego nie możesz oglądać filmy w 360 stopniach, grać w Pokémon GO lub nosić okulary VR. Nie można go również rozwiązać, instalując aplikację lub coś podobnego, ponieważ żyroskop jest problemem sprzętowym, więc jeśli urządzenie nie ma go bezpośrednio, nie będziesz mógł korzystać z żadnej z wyżej wymienionych aplikacji ani niczego jasnego, co wymaga posiadania żyroskopu .

Nie można oglądać filmów 360 stopni

Jedynym rozwiązaniem tego programu jest w zasadzie nabycie nowego urządzenia, niestety nie masz innej opcji niż skorzystanie z nowego telefonu komórkowego, aby móc cieszyć się tym, o czym wspomniałem wcześniej, wszystkim, co musi wymagać żyroskopu.

Należy również pamiętać, że oglądanie filmów 360 stopni lub granie za pomocą aplikacji takich jak Pokémon GO jest co najmniej zbyt „odizolowane”, w moim konkretnym przypadku nie sądzę, aby trzeba było wydawać więcej pieniędzy na telefon komórkowy tylko dlatego, że ma żyroskop, ale to ty decydujesz, który kupić i tak, przed zakupem nowego sprawdź, czy ma dokładnie taki żyroskop, jaki pamiętasz, nie wszystkie telefony go mają, niezależnie od zakresu.

Zainstaluj żyroskop

Dużym problemem jest to, że nie można go zainstalować, nie jest to żadna aplikacja, ale jest to kwestia sprzęt, ponieważ jest w chipie mobilnej planszy, tak jakby był Baran lub procesor. Tak więc, będąc sprzętem, jeśli Twój telefon komórkowy go nie ma, zasadniczo będziesz musiał to znosić lub kupić inne urządzenie mobilne, które to robi, martw się, czy chcesz kupić inny telefon komórkowy, ponieważ nie wszystkie go mają , nawet te popularne, nie idąc dalej.daleko Galaxy J7 tego nie ma. Ogólnie rzecz biorąc, to te z wyższej półki zawierają żyroskop.

Filmy 360 stopni i dlaczego ich nie widać

Filmy 360 stopni i dlaczego nie można ich zobaczyć

Jest to bardzo powszechne i zadawane przez użytkowników Androida, dlaczego nie mogą oglądać filmów w 360 stopniach, stało się to dziś bardzo popularnym pytaniem. Wynika to z skarg wielu użytkowników, że Aplikacja YouTube nie odtwarza filmów 360 stopni.

Jest to problem, który czasami można rozwiązać, aktualizując do najnowszej wersji aplikację YouTube, to zwykle eliminuje problem bez większego wysiłku. Inną opcją jest zwykle to, że wideo nie jest 360 lub po prostu telefon komórkowy nie ma zintegrowanego żyroskopu.

Ostatni przypadek jest zwykle najczęstszy w 90% przypadków, ponieważ nie wszystkie telefony komórkowe, które wyszły, mają zintegrowany żyroskop, jest to coś, czego nie można rozwiązać zainstalować aplikację lub uzupełnienie. Jeśli filmy 360 stopni nie są odtwarzane, zwykle jest to odpowiedź.

Najbardziej zalecane w takich przypadkach jest po prostu zmienić komórkę do takiego, który ma taką zdolność, aby cieszyć się tego typu wideo bez problemów w środku.

dołącz do naszego kanału telegram