Skip to content

Jak odzyskać moje rzeczy, przedmioty i przedmioty w Minecraft After I Die

22 de luty de 2021

Grając w dowolną grę wideo, wszyscy mamy mały problem z osiągnięciem celu za jednym zamachem. W rzeczywistości można umrzeć w pewnym momencie gry, kiedy chcemy awansować. Minecraft nie jest wyjątkiem. Jeśli często giniesz podczas gry, tutaj pokażemy jak odzyskać swoje rzeczy, przedmioty i przedmioty w grze Minecraft po śmierci.

To prawda, że ​​możemy zginąć w grze, ale gdy wrócimy do gry z większą energią niż kiedykolwiek, na pewno będziesz chciał odzyskaj swoje rzeczy. Cóż, w tym artykule pokażemy, jak łatwo możesz to osiągnąć.

Jak odzyskać swoje rzeczy w Minecraft po śmierci?

Albo dlatego, że walczymy z wieloma potworami, które atakują nas w grze Minecraft, albo dlatego, że spadamy z wysokiego miejsca, poparzamy się, zatruwamy lub cierpimy z powodu innego problemu, śmierć w grze Minecraft jest całkowicie normalna. W rzeczywistości większość z nas dzieje się wiele, gdy po raz pierwszy zaczynamy grać w Minecrafta online lub offline.

I bez względu na to, jak bardzo doświadczamy upływającego czasu, umieranie jest wciąż czymś, co często nam się przytrafia. Ale kiedy umieramy, mając z nami różne kosztowności W grze nie możemy powstrzymać się od frustracji i zastanawiamy się, jak łatwo je odzyskać.

Z korzyścią dla wszystkich graczy jest kilka sposobów chronić nasze przedmioty zagrożenia w grze Minecraft.

Oczywiście podczas próby należy wziąć pod uwagę kilka aspektów odzyskać nasze przedmioty po śmiercina przykład forma śmierci. Dlatego dzisiaj przeanalizujemy również, skąd wiesz, kiedy możesz odzyskać swoje rzeczy, a kiedy jest to po prostu niemożliwe.

Na co powinienem uważać, próbując odzyskać swoje rzeczy w grze Minecraft po śmierci?

Chociaż prawdą jest, że w niektórych przypadkach możemy odzyskać nasze rzeczy i obiekty w grze Minecraft, istnieją pewne szczegóły, o których musisz pamiętać podczas próby. Przedmioty, które mieliśmy, gdy umarliśmy pozostanie w miejscu śmierci, o ile żaden aspekt zewnętrznej powierzchni ich nie uszkadza ani nie niszczy.

Na tym polega problem, ponieważ normalnie, kiedy umieramy, robimy to z powodu czegoś, co może również uszkodzić przedmioty, które nosimy w naszym plecaku w Minecrafcie. Na przykład, jeśli wpadniemy w lawę, nasze rzeczy zostaną spalone w momencie, gdy spadną, a jeśli spalimy, spłoną razem z nami. Podobnie, jeśli zabija nas plik eksplozja, nasze rzeczy nie przetrwają, aby powiedzieć.

Z drugiej strony, jeśli w pobliżu miejsca naszej śmierci były ciągłe strumienie wody, to możliwe, że zabiorą one nasze rzeczy i zostawią je tam, gdzie najmniej się ich spodziewamy. I tak, zamiast tego to, co mieliśmy ze sobą, wpada w kaktusa, to niestety wszystko zepsuje.

Także musisz o tym pamiętać musisz być szybkiPonieważ wszystko, co miałeś w ekwipunku przed śmiercią, może tam być tylko przez pięć minut. Ponadto możesz odzyskać całe utracone doświadczenie, jeśli szybko je znajdziesz.

W jaki sposób mogę chronić swoje rzeczy, jeśli umrę w grze Minecraft?

Chociaż nasze obiekty są wrażliwe na żywioły występujące w grze, istnieją sposoby, w jakie możemy je chronić, aby nie zostały uszkodzone. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować mod, który pomoże ci to osiągnąć, czyli wspaniały mod Lootable Bodies.

minecraft deszcz

Ten mod nie jest całkowicie konwencjonalny, ponieważ nie jest po prostu zapobiec uszkodzeniu naszych rzeczy i pozostań w tym samym miejscu. W rzeczywistości pozostawia nasze ciało w miejscu śmierci.

Tak, jak słyszałeś, to ciało możemy odzyskać. W nim możemy znaleźć każdy z przedmiotów, które mieliśmy w chwili śmierci.

Jasne, korzyść z tego wszystkiego jest taka wspomniane ciało będzie całkowicie odporne na wszystkie otaczające je niebezpieczeństwa; nic nie może zniszczyć naszych rzeczy.

To może nie być mod dla wszystkich, ale nie ma wątpliwości, że spełnia swoje zadanie doskonale. Zachęcamy do zachowania ostrożności podczas gry i do wykonywania kroków, które tu daliśmy, aby odzyskać swoje rzeczy, jeśli zginiesz Minecraft.