Skip to content

Jak odzyskać moje konto Infojobs, jeśli zapomniałem hasła

30 de lipiec de 2021

Infojobs to międzynarodowa firma, która odpowiada za krzyżowa podaż i popyt na pracę za pośrednictwem Twojej platformy W formie ogłoszeń drobnych przechowuje z kolei życiorysy i szkoli tych, którzy szukają oferty pracy.

W całej Hiszpanii to tablica ogłoszeń o największym natężeniu ruchu. Jeśli masz konto na tej platformie i z jakiegoś powodu zgubiłeś hasło, tutaj wyjaśnimy, jak je odzyskać w kilku krokach.

Procedura logowania po zarejestrowaniu

Jeśli posiadasz już swoje dane do logowania na tę platformę, Pozostaje tylko zalogować się przez oficjalną stronę lub jej aplikację dla telefonów komórkowych i zacznij jak najlepiej wykorzystać każdą z jego funkcji. Jeśli nie masz jeszcze konta i chcesz je założyć, możesz przeczytać ten krótki przewodnik, aby utworzyć konto na Infojobs.

Na PC

Aby połączyć się z Infojobs za pośrednictwem jego strony, musisz to zrobić z komputera lub laptopa, otworzyć ulubioną przeglądarkę i wpisać adres jej oficjalnej strony, która jest https://www.infojobs.net/. Po wejściu na stronę powinieneś znaleźć przycisk „Dostęp”, znajdujący się w prawej górnej części strony i nacisnąć go.

Spowoduje to przekierowanie do strony logowania, na której musisz podać swój adres e-mail i hasło, które skonfigurowałeś, po wykonaniu tej czynności naciśnij przycisk „Zaloguj się jako kandydat”. I to by było na tyle, jeśli poprawnie wpisałeś hasło, powinieneś mieć dostęp do swojego profilu Infojobs.

W aplikacji

Z drugiej strony, jeśli tym razem chcesz zalogować się do platformy za pośrednictwem oficjalnej aplikacji na iOS lub Androida, oferujemy również mały przewodnik, dzięki któremu możesz połączyć się wygodnie ze swojego telefonu komórkowego. Jeśli nie masz jeszcze zainstalowanej aplikacji na telefonie komórkowym, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest dostęp do App Store, jeśli używasz iPhone’a lub Play Store, jeśli używasz telefonu komórkowego z Androidem, poszukaj aplikacji „Infojobs – praca i zatrudnienie” i zainstaluj go jak każdą aplikację na telefonie komórkowym.

Po zainstalowaniu przejdź do jego otwarcia i naciśnij przycisk „Dostęp”, musisz wprowadzić skonfigurowany adres e-mail i hasło, a następnie nacisnąć przycisk „Wprowadź informacje o pracy”. Dzięki temu powinieneś już być w swoim profilu, tym razem z aplikacji.

Co mogę zrobić, aby odzyskać dostęp do swojego konta, jeśli zapomniałem hasła?

Jeśli zgubiłeś hasło do swojego konta Infojobs i chcesz się ponownie zalogować, nie martw się, tutaj poprowadzimy Cię krok po kroku, abyś mógł skonfigurować nowy. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść na oficjalną stronę Infojobs z komputera i poszukać sekcji dostępu za pomocą prawego górnego przycisku.

Kliknij opcję „Zapamiętaj hasło”, jeśli faktycznie logujesz się z komputera, ale jeśli próbujesz to zrobić z aplikacji mobilnej, opcja, której powinieneś szukać, to „Zapomniałem hasła”.

Następujące będą napisz swój e-mail, ten sam, którym normalnie logujesz się do platformy, zapisz go, a następnie naciśnij przycisk „Wyślij”.

odzyskaj hasło w infojobs

Teraz musisz przejść do swojej skrzynki e-mail i poszukać wiadomości e-mail wysłanej przez wsparcie Infojobs z instrukcje resetowania hasła Poprzez link w e-mailu musisz nacisnąć przycisk „Utwórz nowe hasło”. Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości e-mail, poszukaj jej w sekcji „Śmieci” lub „Spam”, możliwe, że filtry poczty e-mail wysłały ją do tych folderów, ponieważ jest to wiadomość e-mail generowana automatycznie.

Po wprowadzeniu i skonfigurowaniu nowego hasła będziesz musiał ponownie wejść na główną stronę Infojobs i powinieneś być w stanie zalogować się tym razem bez żadnych problemów z nowym hasłem, które skonfigurowałeś.

Jak mogę trwale usunąć moje konto Infojobs, jeśli już znalazłem pracę?

Jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz trwale usunąć swoje konto Infojobs, musisz wykonać następujące kroki: najpierw uzyskaj dostęp do swojego profilu tak, jak zawsze, a następnie znajdź ikonę „Profil” w prawym górnym rogu, naciśnij go, a pojawi się rozwijane menu, poszukaj opcji „Ustawienia”, a zobaczysz opcje rezygnacji z subskrypcji.

Jeden z nich jest: „Usuń e-maile z ofertą pracy”. Pozwoli to opróżnić Twoją skrzynkę odbiorczą ze wszystkich wiadomości, które otrzymałeś z ofertą pracy. Druga opcja mówi: „Usuń wszystkie moje podania o pracę„, aby anulować Twoje zgłoszenie na wakaty publikowane przez firmy poszukujące nowego personelu.

usuń profil infojobs

Trzecia opcja to: „Ukryj moje CV przed firmami, które szukają w bazie”, aby firmy, które szukają pracowników do swojej listy płac, nie mogły Cię znaleźć. Ale jeśli chcesz całkowicie usunąć swoje konto z platformy Infojobs, należy kliknąć w przycisk „Chcę się wypisać” Spowoduje to, że Twój profil i dane osobowe całkowicie przestaną istnieć na tej platformie. Powinieneś więc wybrać opcję, która najbardziej Ci odpowiada, zanim to zrobisz, bardzo dobrze oceń wszystkie opcje.

dołącz do naszego kanału telegram