Skip to content

Jak odzyskać konto na Twitterze — przewodnik, jeśli zapomniałeś hasła lub nazwy użytkownika

30 de listopad de 2021

Wszystkie sieci społecznościowe mają specjalny system odzyskiwania haseł każdego użytkownika. W ten sposób, nawet jeśli użytkownik zapomni hasła, będzie miał do dyspozycji sposób: zresetuj to hasło aby nie stracić całkowicie konta.

Sieć społecznościowa Twitter ma tego typu opcję odzyskiwania hasła. Jeśli aktywowałeś hasło do Twittera, nie martw się, ponieważ wkrótce pokażemy Ci, jak go odzyskać. Wkrótce pokażemy Ci, jak odzyskać hasło do Twittera, jak zresetować hasło i inne rzeczy związane z tematem.

Co jest potrzebne do odzyskania hasła dostępu do Twittera?

Jedyne, co jest potrzebne do odzyskania hasła dostępu do Twittera, to mieć aktywny adres e-mail, za pomocą którego utworzyłeś konto, numer telefonu i połączenie internetowe. To jedyne dwie rzeczy, które trzeba zrobić, aby odzyskaj hasło dostępu konta na Twitterze.

Gdy już to zrobisz, następną rzeczą do zrobienia będzie uruchomienie procesu, który zostanie pokazany poniżej w kilku następnych akapitach. Jeśli nie wiesz, dzięki Twitterowi istnieje sposób na udostępnianie publikacji na Instagramie, ta funkcja może być używana, gdy odzyskaj swoje konto na Twitterze.

Jaka jest procedura przywracania dostępu do mojego konta na Twitterze?

Resetowanie hasła do Twittera jest tak proste, jak zresetuj hasło do konta z Facebooka i Instagrama. Zobacz, jak zresetować to hasło z telefonu komórkowego i komputera:

Na telefonie komórkowym z systemem Android lub iPhone

Z telefonów komórkowych niezależnie od posiadanego systemu jest to o wiele łatwiejsze odzyskaj konto na Twitterze z powodu zapomnianego hasła:

 1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć aplikację Twitter
 2. Kiedy go otworzysz, natkniesz się na okno z napisem „Zaloguj się”, klikniesz opcję „Zapomniałem hasła”
 3. Teraz wykonaj wszystkie kroki, o które poprosi Cię sieć
 4. Poczekaj, aż wyślą Ci kod resetowania konta, na Twoje konto e-mail lub na Twój numer telefonu
 5. Umieść kod
 6. Na koniec zresetuj hasło

Zaleca się, aby podczas wpisywania hasła podać takie, które będzie łatwe do zapamiętania i trudno odgadnąć dla innych ludzi. W ten sposób już nigdy nie zapomnisz hasła i nie będziesz ryzykować włamania. Należy zauważyć, że korzystając z konta na Twitterze w nocy, możesz aktywować tryb ciemny, aby chronić swój wzrok.

Na komputerze

Z komputerów z systemem Windows lub Mac możesz również zresetuj hasło dostępu z dowolnego konta na Twitterze. Zwróć uwagę, jak to się robi:

komputer na pulpicie

 1. Uruchom komputer
 2. Otwórz przeglądarkę, której zawsze używasz
 3. Uzyskać dostęp do Strona na Twitterze
 4. Wpisz swoje dane logowania, może to być e-mail, numer telefonu, a nawet nazwa użytkownika
 5. Następnie kliknij „Dalej”
 6. Teraz wprowadź hasło, które uważasz za poprawne. Platforma natychmiast powie Ci, że jest źle. Jest moment, w którym należy kliknąć „Zapomniałem hasła”
 7. Następną rzeczą byłoby wykonanie wszystkich kroków odzyskiwania

Za zresetowanie hasła na Twitterze regulatorzy sieci społecznościowej zazwyczaj wysyłają kody na konto mail lub numer telefonu. Ty ze swojej strony musisz mieć telefon, za pomocą którego założyłeś konto, a także e-mail do swojej dyspozycji, przechodząc do odzyskiwania konta.

Co się stanie z sesjami rozpoczętymi przez zresetowanie hasła do Twittera?

Pod koniec procesu przywracania konta na Twitterze musisz wiedzieć, co stanie się ze wszystkimi rozpoczętymi sesjami. Aby móc zresetować konto na Twitterze konieczne jest zamknięcie wszystkich kont.

Więc po zresetowaniu hasła Twitter automatycznie zamknie wszystkie rozpoczęte sesje na innych urządzeniach. Będąc zalogowanym na jednym urządzeniu, możesz zyskać znacznie więcej obserwujących, zamieszczając ciekawe treści.

komputer z twitterem

Jak mogę odzyskać dostęp do swojego konta na Twitterze, jeśli zapomniałem nazwy użytkownika?

Jeśli chcesz zresetować hasło do konta na Twitterze i zapomniałeś nazwy użytkownika, nie martw się, ponieważ można to rozwiązać za pomocą numeru telefonu. Oprócz używania nazwy użytkownika do przywrócić dostęp do konta Konto na Twitterze, możesz użyć numeru telefonu lub adresu e-mail użytego do utworzenia konta.

Jak mogę odzyskać moje konto na Twitterze, jeśli wcześniej je dezaktywowałem?

Do odzyskaj swoje konto na Twitterze Jeśli tymczasowo ją dezaktywowałeś, wystarczy, że zalogujesz się ponownie za pomocą swoich danych. Jeśli zapomniałeś hasła, musisz nacisnąć opcję „Zapomniałem hasła”, aby wykonać kroki odzyskiwania.

Czy mogę przywrócić dostęp do konta na Twitterze, jeśli zostałem zbanowany?

Nie ma możliwości zresetowania hasła do zbanowanego konta na Twitterze. Do być w stanie przywrócić dostęp musisz poczekać, aż wygaśnie czas ograniczenia. Po zakończeniu tego okresu możesz przystąpić do ponownego założenia konta na Twitterze.

dołącz do naszego kanału telegram