Skip to content

Jak odzyskać i ponownie aktywować moje zablokowane, zawieszone, ograniczone lub ograniczone konto na Twitterze

17 de luty de 2023

Twitter, jak każda inna sieć społecznościowa, ma swoje własne procesy odzyskiwania konta. Są to szybkie kroki do zrozumienia i bardzo precyzyjne, więc nie będzie wątpliwości, kiedy będziemy chcieli wiedzieć, jak to zrobić odzyskać konto na Twitterze.

Twitter pomaga przywrócić usunięte, zablokowane, zawieszone, ograniczone lub ograniczone konto, ale do tego musisz działać szybko. Będziesz miał tylko trzydzieści dni na ponowną aktywację konta, zanim wszystko zostanie całkowicie utracone, i na szczęście ta sieć społecznościowa zapisuje całą zawartość, która się tam znajduje. Pozostaje więc tylko jak najszybsze odzyskanie, aby móc uzyskać dostęp do konta.

Tak więc, gdy tylko ponownie aktywujesz swoje konto, ponownie będziesz mieć dostęp do wszystkich cennych informacji, które się tam znajdują. Tylko upewnij się, że po ponownej aktywacji konta, bądź aktywny jak tylko możesz żeby nie doszło do kolejnego podobnego incydentu. Możesz to zrobić sam lub udać się do Wsparcie Twittera za dodatkową pomoc.

Należy wziąć pod uwagę, że odzyskanie konta jest czymś, co będziemy musieli zrobić zróbmy sobie, za pomocą komputera. Należy o tym zawsze pamiętać, ponieważ przeprowadzenie tego procesu z komputera jest znacznie łatwiejsze i szybsze niż z urządzenia mobilnego. Zdarza się również, że w niektórych telefonach komórkowych nie możemy przeprowadzić odzyskiwania w normalny sposób.

Ale jeśli masz problemy z reaktywacją, będziesz musiał złożyć wniosek aplikacja pomocy do zespołu wsparcia technicznego. Niestety, jeśli minęło więcej niż 30 dni i nie udało Ci się odzyskać konta lub nic z tym nie zrobiłeś, zostanie ono całkowicie i trwale usunięte i nie będzie już można z niego korzystać.

Jak reaktywować konto na Twitterze?

Jeśli zdezaktywowałeś swoje konto na Twitterze, ale nadal chcesz uzyskać dostęp do swoich treści, musisz je odzyskać lub aktywować w ciągu najbliższych 30 dni, w przeciwnym razie zostanie ono trwale usunięte. W tym celu musisz przejść do „Twitter.com”, aby dostęp do konta w zwykły sposób swoją nazwą użytkownika i hasłem. Wszystko powinno wyglądać tak, jak przed dezaktywacją sesji na Twitterze

Są jednak chwile, kiedy Twitter nie zawsze może od razu poprawnie wyświetlić wszystkie Twoje wcześniejsze informacje. Nie martw się, jeśli tak się stanie, ta zawartość zostanie przywrócona normalnie i całkowicie w ciągu 24 godziny po aktywacji.

Skąd mam wiedzieć, czy Twitter mnie zawiesza?

Aby się tego dowiedzieć, zaloguj się na Twitterze i poszukaj powiadomienia o zawieszeniu. Aby to rozwiązać, zmienić jakiekolwiek zachowanie że naruszyłeś Zasady Twittera, takie jak Spamowanie lub Tweetowanie i zachowanie w sposób obraźliwy. Gdy to zrobisz, będziesz mógł odwołać się od zawieszenia.

Jak zapobiec usunięciu konta?

Zaloguj się i post przynajmniej raz w miesiącu aby uniemożliwić Twitterowi usunięcie Twojego konta lub chronić Twoje konto przed włamaniem za pomocą podwójnego uwierzytelnienia. Ta sieć społecznościowa zachęca użytkowników do aktywnego korzystania z kont i ostrzega ich, jeśli nie mają zbyt dużej aktywności.

Sztuczka, którą wykonuje wielu użytkowników, polega na połączeniu Facebooka i Twittera. W ten sposób, jeśli częściej odwiedzamy Facebooka i publikujemy więcej w tej sieci społecznościowej, a oba konta są połączone, Treści z Facebooka będą na Twitterze, i wzajemnie. Jakbyśmy używali obu jednocześnie. Zapobiegnie to również usunięciu naszego konta.

Logo Twittera z niebieskimi kulami po bokach

Kroki, które należy wykonać, aby odzyskać konto po 30 dniach

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby odzyskać konto na Twitterze, jest Wyślij Wyślij email do „[email protected]” z adresu e-mail, który jest powiązany z kontem na Twitterze. W tym e-mailu musisz podać swoją nazwę użytkownika, zamiar przywrócenia konta oraz temat „przywróć moje usunięte konto”. Dopiszą listę osób oczekujących na przywrócenie

Ogólnie zajmie to 4-6 tygodni aby Twoje konto zostało przywrócone. Gdy Twoje konto zostanie w pełni przywrócone, otrzymasz powiadomienie e-mailem. Wypełnij formularz w Centrum pomocy Twittera i wybierz „przywróć moje usunięte konto” z menu rozwijanego, a będziesz gotowy do ponownego uruchomienia konta.

Ten krok czasami nie działa, jak Twitter odrzuca większość przedstawionych propozycji ze względu na czynnik czasu lub sprawę, dla której chcemy przywrócić nasze konto, nie jest dla nich wystarczająca i nie jest akceptowana przez ich personel.

dołącz do naszego kanału telegram