Skip to content

Jak odzyskać i edytować wideo z wersji roboczej zapisanej na TikTok

12 de Maj de 2021

TikTok jest najpopularniejsza obecnie aplikacja a ta aplikacja jest tak popularna, że ​​pod względem pobrań przewyższyła Instagram. Aplikacja ma miliony pobrań i użytkowników. Te same są coraz częściej rejestrowane. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak założyć konto w Tik Tok, możemy Ci wyjaśnić, abyś mógł być częścią tej wspaniałej sieci społecznościowej i stać się modnym.

Słynne filmy TikTok

Jest to aplikacja, w której przesyłane są wszelkiego rodzaju filmy. Najbardziej znane to wyzwania lub wyzwania, żarty lub z poczuciem humoru, samouczki lub filmy objaśniające, takie, które uczą nas przepisu na gotowanie i wiele innych. Wiele razy chcemy nagrać wideo na TikTok i robiąc to, należy wyciąć i edytować wideo, zastosować jakiś efekt lub filtr, skoordynować muzykę i tekst, który ma zostać dodany; W każdym razie zrobienie filmu w TikToK jest bardzo proste.

Nagrywanie i edycja wideo TikTok może brzmieć bardzo łatwo i prosto. Zawsze poświęca czas na koordynację z dźwiękiem lub umieszczanie tekstów i listów w filmach. Wszystko po to, aby nasze filmy wyróżniały się, były najlepsze i najczęściej oglądane w TikTok.

Nie zapomnijmy dodać hashtagu, aby móc umieścić nasze wideo na TikTok i tak dalej tak wiele osób może je zobaczyć i udostępnić. Podczas całego procesu nagrywania i edycji wideo TikTok jak profesjonalista, możemy spotkać się z przypadkami, w których jesteśmy odcięci od inspiracji, aby ukończyć i przesłać wideo i musimy wstrzymać proces edycji, więc platforma ma opcję pozostawić nasz film w „wersjach roboczych”, aby móc go ukończyć w innym czasie, gdy mamy taką szansę.

Czy mogę szkicować moje filmy TikTok i edytować je później?

Jeśli edytujesz wideo TikTok i nie publikujesz go natychmiast po zakończeniu i zamknięciu aplikacji, wideo zostanie zapisane w wersji roboczej. Jakie wspomniane filmy nie są publikowane w aplikacji.

Jeśli Twoje pytanie brzmi, czy możesz edytować wideo zapisane w wersjach roboczych aplikacji, odpowiedzią jest, że można to zrobić. Bardzo łatwo to zrobić iw ten sposób możesz edytować wideo, jak chcesz przed umieszczeniem go w sieci.

Jak edytować moje zapisane filmy w TikTok?

Aby edytować wideo, które znajduje się w wersji roboczej, musisz „cofnąć się”, a pojawią się filmy zapisane w wersji roboczej. Będzie to rodzaj menu, w którym możesz edytować swoje wideo, dodając efekty, filtry, tekst i tło muzyczne, które lubisz.

W ten sposób możemy być świadkami dobrego wideo TikTok godny wielu polubień, komentarzy i opinii. Jeśli edytujesz i przetworzysz dobry film, stanie się on bardzo popularnym filmem, a nawet będą mogli udostępniać Twoje filmy w innych sieciach społecznościowych i zdobyć znacznie więcej obserwujących.

Gdy Twój słynny film zostanie poddany edycji, będziesz mieć możliwość przesłania go i natychmiastowego opublikowania w sieci, a pojawi się on na Twoim profilu wraz z innymi filmami. Istnieje również taka możliwość zapisz swój film w galerii aby później nadać mu pożądany użytek lub udostępnić go w różnych sieciach społecznościowych. Opcja pobierania filmów już opublikowanych na TikTok jest jednym z najlepszych narzędzi, ponieważ w ten sposób możemy je udostępniać, gdziekolwiek chcemy, lub możemy je wysyłać do naszych przyjaciół i rodziny.

telefon na biurku tiktok

Edycja wideo na TikTok jest bardzo łatwa, chociaż wiemy, że wszystko wymaga czasu, ale gdy zaczniesz nagrywać filmy, stanie się to łatwiejsze i łatwiejsze. Pamiętaj, że dzięki opcji zapisywania filmów w wersji roboczej będziesz mieć większe szanse spokojnie edytuj swoje filmy lub edytuj je, gdy masz szansę.