Skip to content

Jak odzyskać hasło lub konto na Instagramie z telefonu komórkowego lub komputera?

2 de marzec de 2022

Przynajmniej to Twoje urządzenie nie jest kompatybilne, lub mieszkaj pod kamieniem, czy kiedykolwiek słyszałeś o Instagramie. Ta sieć społecznościowa, w której twój sąsiad bez wątpienia ma konto, teraz problem polega na tym, że czasami zapominamy hasła. I choć nie jest to wina tej sieci społecznościowej, metody mogą być mylące dla niektórych dlatego nauczymy Cię, jak odzyskać hasło do Instagrama.

Ten proces nie jest aż tak skomplikowany i oczywiście jest łatwiejszy niż przeglądaj swoją historię polubień na Instagramie. W ogóle nie powinieneś niczego pobierać. musisz tylko pamiętać i mieć telefon pod ręką. Wszystkie metody są absolutnie proste i nie musisz wykonywać żadnych żmudnych czynności.

Jak odzyskać hasło do Instagrama?

Aby odzyskać hasło do Instagrama, mamy kilka metod oferowane przez samą platformę. Każdą z tych metod można uznać za niezwykle łatwą. Najlepsze jest to, że możemy odzyskać hasło do Instagrama z oficjalnej strony internetowej lub z aplikacji mobilnej.

Wszystko co musisz zrobić to postępuj zgodnie z instrukcjami wybranej metodyi możesz szybko odzyskać swoje hasło. Oczywiście w tym celu będziesz musiał to zmienić, a zalecamy, aby jeśli jesteś osobą zapominalską, postaraj się zapisać to w bezpiecznym miejscu.

Zapisując hasło, będziesz mógł je zapamiętać za każdym razem, gdy będziesz chcesz to zmienićoraz więc unikasz tych procedur. Chociaż dobrze, możesz wykonać te metody za każdym razem, gdy chcesz odzyskać hasło, najlepiej byłoby zrobić to w prostszy sposób po wejściu.

Jakie są metody odzyskania klucza do mojego konta?

Oto metody, które musisz postępować, aby móc odzyskać hasło z Twojego konta na Instagramie. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z instrukcjami, które Ci podajemy, a odzyskasz swoje konto na Instagramie w ciągu kilku sekund.

Z oficjalnej strony internetowej

Możesz to zrobić z komputera lub z aplikacji za pomocą innego rodzaju procedury.

  • W przypadku, gdy chcesz to zrobić z komputera, pierwszą rzeczą, którą zamierzasz zrobić, jest wejdź na główną stronę Instagrama.
  • Następnie naciśnij tam, gdzie jest napisane „Zapomniałeś hasła?”.
  • Jedyne, co pozostało do zrobienia, to po prostu wpisać adres e-mail powiązany z kontem, które chcesz odzyskać. Możesz nawet wpisać nazwę użytkownika zamiast e-maila.
  • Następnie po prostu rozwiąż CAPTCHA i kliknij Zmień hasło, aby zakończyć.
  • Zostanie wysłana wiadomość e-mail z instrukcjami, które musisz wykonać, które wcale nie są skomplikowane i w ciągu kilku sekund będziesz mógł ponownie korzystać z konta na Instagramie.

kobieta korzystająca z instagrama na swoim telefonie komórkowym

Odbierz klucz przez SMS

  • Jeśli chcesz odzyskać hasło SMS-em, najpierw przejdź do „sprowadź pomoc” w aplikacji Instagram.
  • Następnie musisz wybrać opcję „Wyślij SMS-a”.
  • Teraz wystarczy wpisać numer telefonu powiązany z kontem, które chcesz odzyskać. Pamiętaj, że numer musi być powiązany z tym kontem, nie może to być żaden inny numer telefonu. Otrzymasz wiadomość SMS z linkiem, otworzysz link i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby odzyskać hasło.
  • Ta metoda jest całkiem dobra, gdy masz jakiś problem z pocztą e-mail. W ten sposób możesz odzyskać konto na Instagramie bez zależności od adresu e-mail.

zmień hasło do Instagrama

To, co powinieneś zrobić, to otworzyć aplikację, w której pojawia się komunikat podobny do „Zapomniałeś hasła?” naciśnij i zapytaj odeślij go z powrotem na swój e-mailw ten sposób jedyne, co pozostaje do zrobienia, to po prostu sprawdzić wiadomość e-mail, o której mowa, aby znaleźć wiadomość e-mail od Instagrama z informacją, co musimy zrobić, aby móc ponownie uzyskać hasło do konta sieci społecznościowej.

Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to wpisać swój adres e-mail i kliknąć przycisk „Odzyskaj hasło”, po kliknięciu tego przycisku otrzymasz wszystkie kroki, które musisz wykonać aby móc zmienić lub odzyskać swoje hasło. Oczywiście, jak już wcześniej mówiliśmy, jeśli chcesz zmienić hasło, możesz to zrobić szybciej, uzyskując dostęp do swojego konta.

dołącz do naszego kanału telegram