Skip to content

Jak odtwarzać, oglądać lub słuchać wideo i audio w tle na moim telefonie komórkowym

9 de kwiecień de 2021

Oglądaj filmy w tle na telefonie komórkowym, to sposób na uproszczenie codziennych zadań wykonywanych na smartfonie. Wielozadaniowość nigdy nie była tak łatwa, jak obecnie. Trudno sobie wyobrazić zerowe istnienie smartfona, ponieważ jest on niezbędny do wielu zadań dnia codziennego.

Komunikowanie się, zabawa, praca lub innego rodzaju zadania należą do grupy rzeczy, które można zrobić na smartfonie, to tak, jakby mieć komputer kieszonkowy; praktyczny, prosty, wielozadaniowy, ergonomiczny i łatwy w utrzymaniu, dlatego każdy powinien go mieć.

Jak odtwarzać filmy w tle na smartfonie?

Oglądanie filmów w tle na telefonie komórkowym wydaje się proste tylko badania na ten temat nauczyć się, jak to zrobić. Smartfony lub „smartfony” przydały się w ostatnich latach.

Trudno sobie wyobrazić bycie bez smartfona pod ręką, bo Są bardzo ważne, aby móc prowadzić normalne życiei chodzi o to, że aby cokolwiek zrobić, bez wątpienia potrzebujemy telefonu i oczywiście połączenia sieciowego.

Aby oglądać filmy w tle na telefonie komórkowym, wystarczy sprawdzić, czy funkcja jest dostępna dla Ciebie, a także musisz wziąć pod uwagę „ System operacyjny ” kto korzysta z Twojego telefonu. Jeśli jest to system Android, należy wziąć pod uwagę, że funkcja jest dostępna tylko w wersji „Android 9”.

Pierwszym krokiem jest otwarcie wybranego odtwarzacza muzyki lub wideo, a następnie przewinięcie do ekranu głównego lub głównego, znajdź funkcję „Otwórz Windows” i wybierz go, a następnie znajdź odtwarzacz muzyki lub wideo (w „Otwórz Windows”), naciśnij logo i wybierz opcję „Otwórz w wyskakującym okienku” lub „Otwórz w widoku podzielonego ekranu”.

Jakie są najlepsze aplikacje do słuchania muzyki?

Oglądanie filmów w tle na telefonie komórkowym wydaje się proste, podobnie jak słuchanie muzyki, i jest to sposób na ucieczkę i rozrywkę, ale Kto nie lubi słuchać muzyki?Zwłaszcza, gdy jest wiele tematów, gatunków i artystów, którzy zachwycają publiczność swoją pracą.

Telefony oferują niesamowitą liczbę funkcji, od kilku lat i odkąd akcja słuchania muzyki ze smartfonów stała się sławna, pojawiła się niesamowita liczba aplikacji, które to umożliwiają.

Obecnie panuje duża konkurencja związana z istnieniem najlepszych aplikacji do słuchania muzyki czy to na Androidzie, IOS czy dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu, ale logiczne jest wywyższenie tych, które są skierowane do smartfonów najsłynniejszy na rynku.

Walka między iPhonem a Androidem jest niestrudzona, ale nie unikają one wspólnych cech, zwłaszcza gdy mówimy o słuchaniu muzyki za pomocą narzędzi takich jak „Spotify ”,„ Prime Music ”,„ Pandora ”,„ Groove ”,„ Muzyka Google Play ”, między innymi. Trudno byłoby powiedzieć, co jest lepsze, prawda jest taka, że ​​nie ma czegoś bardzo dobrego ani bardzo złego.

Zalety słuchania muzyki na smartfonie

Oglądaj filmy w tle na telefonie komórkowym, udostępniać muzykę innym urządzeniom, a także słuchanie jej stało się bardzo popularne wśród ludzi w każdym wieku. Absolutnie każdy lubi słuchać muzyki, nie ma osoby, która może twierdzić, że muzyka nie jest jego preferencjami.

odtwórz oglądaj słuchaj audio wideo w tle

Obecnie z łatwością dostępu do sieciludzie są w stanie i mają prawo dostępu do treści muzycznych, dostosowanych do ich preferencji, w tym niesamowitej liczby artystów, repertuarów i gatunków muzycznych.

Czy to są tematy do wyboru a ich słuchanie zapewnia przyjemne doznania, które generują spokój i ciszę dla tych, którzy je lubią, a także zapewnia idealne środowisko dla różnych dziedzin, takich jak: rozrywka, praca, a nawet nauka, lub po prostu bez potrzeby szczególnego powodu zrób to.

To nie jest konieczne, mieć specjalną okazję Aby posłuchać muzyki można to robić w każdej chwili, o ile nie zakłóca to spokoju innych, wszystko zależy od użytkownika i sceny, na której jest odtwarzana, oczywiście należy zachować ostrożność, biorąc pod uwagę jakie to najlepsze miejsca i ideały, aby się nim cieszyć.

dołącz do naszego kanału telegram