Skip to content

Jak odłączyć lub usunąć moje konto ankiety 8 Ball z Facebooka bez utraty postępów

11 de kwiecień de 2021

8 Ball Pool to gra międzynarodowa który stał się bardzo sławny i dlatego jest dostępny dla wszystkich urządzeń mobilnych. Ponadto grę można połączyć z siecią społecznościową Facebook, dzięki czemu można wchodzić w interakcje ze wszystkimi znajomymi, a tym samym przeprowadzać konkursy.

Ale jeśli chcesz odłączyć swoje konto, ponieważ denerwuje Cię to i chcesz przestać otrzymywać powiadomienia o grach na Facebooku, tutaj przedstawiam Ci wszystkie niezbędne kroki. W rzeczywistości musisz wiedzieć, że jest to szybki i łatwy proces, który zajmie Ci tylko kilka minut Konto 8 Ball Pool.

Pierwszym krokiem jest wprowadzenie pliku Konto 8 Ball Pool wraz z Facebookiem, zajmie to kilka minut w zależności od Twojego Internetu lub szybkości Wi-Fi na Twoim urządzeniu. Po wejściu gra pojawi się na ekranie z różnymi opcjami.

W drugim kroku u dołu ekranu, z boku pudełka po lewej stronie, pojawi się opcja konfiguracji. Należy zaznaczyć, że dla większej szczegółowości kolor opcji konfiguracyjnej w tej grze jest szary z charakterystycznym kształtem nakrętki i tam, gdzie klikniemy.

Trzecim krokiem jest to, że po kliknięciu przeniesie Cię do menu ustawień, a następnie przejdź do konta, na którym zobaczysz „Odłączenie” z logo Facebooka i klikniesz. I voila, dzięki tym krokom osiągniesz to swoje konto nie jest powiązany z Facebookiem, więc musisz też wiedzieć, że nie będziesz już otrzymywać informacji od znajomych.

Jak zmienić swoje konto bilardowe 8 Ball z Facebooka na Miniclip

Miniclip ma możliwość zmiany puli 8 Ball z Facebook dla MiniclipDlatego przedstawię tutaj proste kroki, abyś mógł to osiągnąć. Należy zauważyć, że proces jest taki sam, jak w przypadku odłączania, ale później będziesz mieć inną opcję.

Najpierw wchodzisz do gry 8 Ball Pool już połączonej z Facebookiem, następnie przechodzisz do konfiguracji, ustawień i tam zobaczysz opcję rozłącz się z Facebookiem.

Następnie pojawi się pasek menu, w którym możesz zaloguj się z ID Miniclip, gdzie dodasz swój adres e-mail powiązany z Facebookiem. W części hasła przejdziesz do zakładki „Zapomniałem hasła”, tam zapyta Cię o Twój adres e-mail i podasz adres e-mail, z którym powiązany jest Facebook i klikniesz „resetuj”.

różne loginy do 8 bilardów

Po tym, Miniclip wyśle ​​Ci wiadomość e-mail na adres e-mail, z którym połączyłeś Facebooka, podajesz swój adres e-mail, w którym umieścisz resetowanie hasła.

Spowoduje to przekierowanie do zakładki, w której otrzymasz dwa pola, pierwsze do wprowadzenia nowego hasła, a drugie do potwierdzenia. Następnie kliknij, aby zapisać ustawienia i voila, otrzymasz wiadomość o „Zaktualizowane hasło”, możesz zalogować się ponownie, aby upewnić się, że Twoje konto jest już połączone z Miniclip, a nie z Facebookiem.

Gry bilardowe bez połączenia z Internetem

Wiele osób woli grę bez Internetu, ponieważ łatwiej im się połączyć, a zwłaszcza ci, którzy mieszkają w różnych miejscach, w których sygnał jest na urządzeniu. Więc pokażę ci różne gry w bilard, abyś mógł cieszyć się offline.

Pierwszy to basen z piłeczkami bardzo fajna gra w bilard, jest pełna wielu opcji i trybów, miała miliony pobrań, a przede wszystkim jest offline. Możesz go używać z komputera lub telefonu komórkowego, zarówno z systemem iOS, jak i Androidem.

Drugi to Prawdziwy basen 3Dw turniejach dla więcej niż 4 graczy masz kilka opcji, jedną z nich jest możliwość komunikowania się przez czat ze znajomymi. Jest to bardzo szybka gra i bardzo polecana na liście gier bilardowych.

Trzeci jest Bilard 3D, możesz zdobyć wiele trofeów, fantastyczną grę, w której możesz wspinać się na kategorie, spektakularny widok 3D z urządzenia, możesz nawet go dostosować, zdobyć nagrody i nie tylko.

Wszyscy możesz cieszyć się tymi grami za darmo a będziesz mógł komunikować się nawet z ludźmi, którzy są w grze, czyniąc ich swoimi przyjaciółmi, chociaż do tego drugiego będziesz potrzebować połączenia z Internetem.

dołącz do naszego kanału telegram