Skip to content

Jak odblokować kontakty w Messengerze? – Sprawdź prywatność

28 de grudzień de 2021

Bez wątpienia jedną z najczęściej używanych obecnie aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych jest Messenger. Dzięki tej aplikacji możesz rozmawiać z wybraną osobą, niezależnie od tego, czy nie znajduje się ona na Twojej liście znajomych na Facebooku, ponieważ możesz również korzystać z żądań wiadomości.

Ta aplikacja zapewnia również szereg ustawień, dzięki którym będziesz mógł zachować swoje doświadczenie w tej bardziej spersonalizowanej aplikacji. Jedno z tych ustawień dotyczy Twojej prywatności i dotyczy zablokować i odblokować użytkownika więc będziesz zainteresowany tym, jak wykonać tę akcję.

Co się stanie po odblokowaniu użytkownika Messengera?

Są chwile, kiedy decydujesz się zablokować osobę w Messengerze, aby nie mogła wykonać pewnych czynności, a jedną z tych rzeczy jest to, że nlub może komunikować się z Tobą za pomocą wiadomości lub rozmowy wideo.

Gdy odblokujesz kogoś na Messengerze, ta osoba będzie mogła wysyłać Ci wiadomości i dzwonić, a także widzieć i reagować na Twoje historie. Kolejną rzeczą, którą będziesz mógł zrobić, to zobacz publikacje, które przesyłasz na swoje konto i reagować na nie, a także komentować je.

Jak odblokować osobę na tej stronie?

Po zablokowaniu osoby będziesz mógł de-blokuj go z aplikacji Messenger. Pokażemy Ci, jak możesz to zrobić na różne sposoby, aby odblokować kogoś na Messengerze lub na Facebooku.

Musisz jednak wiedzieć, że pokażemy Ci, jak odblokować wiadomości i połączenia, które kontakt z Facebooka wysyła do Twojego Messengera.

Z iPhone’a lub iPada

W zależności od urządzeń, z których próbujesz odblokować osobę, proces dla odblokować na telefonie iPhone lub iPad. Wystarczy wykonać następujące kroki, aby odblokować kogo chcesz z Messengera:

 1. Otwórz aplikację Messenger i dotknij swojego małego zdjęcia profilowego u góry ekranu
 2. Na tej liście wpiszesz opcję „Prywatność”
 3. Tutaj będzie przycisk „Zablokowane konta”
 4. Teraz zobaczysz imiona osób, które zablokowałeś w Messengerze
 5. Aby odblokować tę osobę, dotknij nazwy użytkownika, a następnie dotknij „Odblokuj”, a ten użytkownik będzie mógł do Ciebie pisać

Zrób to na komputerze

Aby odblokować kogoś na Messengerze, ale w przeglądarce internetowej, musisz wykonać następujące kroki. Aby to zrobić, musisz pamiętać, że możesz to zrobić na dwa sposoby z komputera. Ponieważ w swoim zespole możesz wejdź do Messengera z aplikacji oraz z przeglądarki internetowej.

osoba korzystająca z komputera

 1. Otwórz przeglądarkę internetową niezależnie od tego, czy masz system operacyjny Mac czy Windows i przejdź do oficjalnej strony Messengera
 2. Po lewej stronie ekranu zobaczysz ikonę „Czaty”, tutaj będą trzy punkty, które naciśniesz
 3. Następnie klikniesz „Ustawienia” i pojawi się opcja „Zarządzanie blokadą”
 4. Po lewej stronie naciśniesz „Blokady” i przesuniesz ekran do części z napisem „Zablokuj wiadomości”
 5. Zobaczysz wszystkie zablokowane osoby i będziesz musiał kliknąć przycisk odblokowania obok nazwy osoby

Jeśli masz aplikacja komputerowa zainstalowany, będziesz musiał wykonać kroki, które zobaczysz tutaj:

 1. Otwórz aplikację Messenger na swoim komputerze
 2. W lewym górnym rogu ekranu klikniesz swoje małe zdjęcie profilowe, tam wpiszesz „Preferencje”
 3. Tutaj klikniesz „Ustawienia konta”
 4. Teraz wejdziesz w „Blokady”, to jest po lewej stronie ekranu
 5. Na końcu tej listy zobaczysz opcję „Zablokuj wiadomości”, a następnie klikniesz tylko „Odblokuj” obok imienia tej osoby

Jeśli masz telefon z Androidem

telefon komórkowy z Androidem

Z telefonu z systemem operacyjnym Android nie będziesz miał żadnych problemów, jeśli chodzi o odblokować osobę ponieważ jest to bardzo proste, wystarczy to zrobić:

 1. Wejdź do aplikacji Messenger i kliknij swoje zdjęcie profilowe u góry ekranu
 2. Wejdziesz „Prywatność”, a następnie „Zablokowane konta”
 3. Oto lista zablokowanych użytkowników Facebooka, aby odblokować ten kontakt, dotknij nazwy, a następnie kliknij „Odblokuj połączenia i wiadomości”

W ten sposób ten użytkownik już znowu będzie mógł się z tobą porozumieć, w wiadomościach na czacie lub w rozmowach wideo na Messengerze.

Jak odblokować kogoś na Messengerze, jeśli nie pojawia się w Twoich rozmowach?

Niezależnie od tego, czy dana osoba pojawia się na Twojej liście czatów, czy nie, zawsze będziesz mógł go zablokować lub odblokować niezależnie od tego, czy jesteś z telefonu, czy z komputera. Musisz tylko ściśle postępować zgodnie z krokami lub o których wspomnieliśmy przed chwilą, w zależności od używanego sprzętu.

dołącz do naszego kanału telegram