Skip to content

Jak tworzyć i wysyłać przypomnienia lub plany na Facebooku lub Messengerze z telefonu komórkowego lub komputera?

23 de styczeń de 2022

Najwyraźniej prawie wszyscy ludzie, z którymi się kontaktujemy, są obecni w różnych sieciach społecznościowych, od najbardziej powszechne jak Facebook, a nawet inne, które nie są tak zwyczajne lub które są szczególnie dedykowane określonym grupom eterycznym lub społecznym.

W każdym razie przy tej szczególnej okazji chcieliśmy porozmawiać konkretnie o samym Facebooku, zwłaszcza od wygląd funkcji tworzenia przypomnień, o których naszym zdaniem należy pamiętać.

Wielu naszych czytelników, a nawet użytkowników zarówno na forach, jak i w sieciach społecznościowych, pytało nas ostatnio, jak tworzyć przypomnienia na Facebooku, więc idea tego artykułu wiąże się z ich oferowaniem wszelkiego rodzaju informacje w związku z tym, które mogą być dla Ciebie istotne.

Prawda jest taka, że ​​w Komunikator facebookowy Przypomnienia można tworzyć z datą i godziną, a po ich zakończeniu przypomnienie zostanie wysłane za pośrednictwem Messengera do wszystkich użytkowników, którzy są częścią czatu.

Jeśli nigdy nie korzystałeś z Facebook Messengera, choć może to być nieco dziwne, musisz wiedzieć, że jest to świetna aplikacja mobilna do komunikacji między ludźmi. Wielu użytkowników uważa nawet, że dla ich czatów jest to więcej przydatny komunikator Facebook niż sam WhatsApp, chociaż jest to bardziej znane.

Poza tym w tym artykule chcemy skupić się na przypomnienia na Facebooku, dlatego zaoferujemy Ci dużą ilość informacji, które naszym zdaniem należy wziąć pod uwagę.

facebook messenger aplikacja białe tło

Przypomnienie o wydarzeniu na Facebooku

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to, że będziesz musiał mieć użytkownika Facebooka, co w zasadzie jest równoznaczne z posiadaniem Użytkownik Facebook Messengera. Jeśli zastanawiałeś się nad tym i już to masz, znajdziesz wiadomość z datą i godziną, pobierz Facebook Messenger na swój telefon komórkowy, aby być świadomym wszystkich wydarzeń.

Sama aplikacja została do tego stworzona, dzięki czemu można umieścić konkretny tekst, oprócz dodania daty i godziny. Musisz wybrać opcję ustaw przypomnienie o wydarzeniui kontynuujemy.

Pierwszą rzeczą będzie skonfigurowanie podstawowe przypomnienia, wśród których możemy analizować niektóre, na przykład, czy przypomnienie zostanie dezaktywowane w określonym czasie, lub czy chcemy, aby zabrzmiało lub powiadomiło 15 minut przed konkretnym uruchomieniem.

Do tego musimy dodać możliwość skonfigurowania przypomnienia na dowolną datę i godzinę, którą uznamy za najbardziej odpowiednią dla niego. Następnie przypomnienie zostanie wyświetlone u góry ekranu, gdy masz otwarta rozmowa.

Możesz także całkowicie zmienić nazwę wydarzenia, która będzie pojawiać się w przypomnieniu, gdy zostanie ogłoszone wszyscy użytkownicy. Poza tym musisz wiedzieć, że przypomnienie pojawi się na telefonach wszystkich członków czatu w określonym dniu i godzinie. Oczywiście musisz wiedzieć, że użytkownicy, którzy mieli wyłączone powiadomienia przypominające, nie zostaną powiadomieni.

Jakie są zalety korzystania z wydarzeń na Facebooku?

Facebook jest jednym z portale społecznościowe który ma największą liczbę użytkowników, przez lata dodawał szereg funkcji, ulepszeń i rozszerzeń, które są dużymi zaletami dla tych, którzy mają konto na tej platformie.

Jedną z tych funkcjonalności są zdarzenia, które są prezentowane jako narzędzie do powiadamiania lub informowania o zdarzeniu, które ma nastąpić. Te mają szereg zalet, wśród których są:

  • Możliwe jest złożenie marka dla opinii publicznej i rynku, potrafiąc wyjaśnić korzyści i poznać wątpliwości, które mogą się pojawić.
  • Poznasz większą publiczność, która ma zainteresowanie wydarzeniem rozszerzając tym samym sieć konsumpcji.

Wydarzenia są w dużej mierze wykorzystywane przez firmy sieciowe ich marek, ponieważ wzbudza to zainteresowanie tym, co ma być prezentowane, pamiętaj jednak zawsze, że sukces wydarzeń i ich największą zaletą jest to, że mają: przed, w trakcie i po imprezie możesz również bardzo łatwo tworzyć .

Na koniec powinieneś wiedzieć, że możemy zastosować tę procedurę na urządzeniach Android, iOS i Windows Phone niewyraźnie.

Czy udało Ci się zrobić pierwsze przypomnienia? Komunikator facebookowy z tym krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram