Skip to content

Jak umieścić filtry w rozmowie wideo na Messengerze podczas spotkań?

11 de grudzień de 2021

Sieci społecznościowe mają duży zasięg od momentu ich powstania. Dzieje się tak dzięki niezliczone rzeczy, które możesz tam zrobić, dzięki czemu będziesz mógł dodawać zdjęcia i filmy z Twojej nieruchomości, aby Twoi znajomi mogli je zobaczyć, a wśród najczęściej używanych opcji są teraz filtry.

Jedną z aplikacji, która najlepiej zaimplementowała to narzędzie filtrujące, jest Messenger. W tej aplikacji będziesz mógł wyślij zdjęcia do swojego kontaktu za pomocą Ta funkcja. Ale możesz nie wiedzieć, jak zaktualizować sekcję filtrów, aby korzystać z najnowszych, tutaj dowiesz się, jak to zrobić szybko i łatwo.

W jakich sytuacjach warto stosować filtry do wideorozmów?

Są chwile, kiedy chcemy skorzystać z filtrów oferowanych przez aplikację Messenger, ponieważ pomagają nam to poprawić zdjęcia, które robimy. Filtry te mogą być również używane podczas nawiązywania połączenia wideo. Ale zdarzają się sytuacje, w których nie zaleca się ich używania, ponieważ byłoby trochę dziwne, gdybyś używał ich we wszystkich rozmowach wideo, które prowadzisz.

Aby szybkie dzwonienie było zabawne

Jedną z sytuacji, w których możesz dobrze wykorzystać te filtry, jest prowadzenie krótkich rozmów wideo, które nie mają większego znaczenia, jak rozmowa ze znajomym. A) Tak mogą się przez chwilę śmiać z filtrami że używają obu.

Używaj ich, gdy masz dobre połączenie internetowe, aby jakość nie spadła

Kolejną kwestią, którą musisz wziąć pod uwagę, jest używanie filtrów, gdy masz stabilne i szybkie połączenie internetowe, ponieważ te filtry wymagają szybkiego internetu aby filtry działały we właściwy sposób.

Jak korzystać z nowych filtrów w pokoju Messenger?

Po zapoznaniu się ze wszystkimi sytuacjami, w których będziesz mógł korzystać z filtrów Messengera w pokojach rozmów wideo, prawdopodobnie będziesz chciał spróbować z nich skorzystać. Dlatego idziemy wskazując każdy z kroków które zamierzasz śledzić, aby móc aktywować filtry w rozmowach wideo.

W komputerze

Na komputerze łatwiej jest aktywować filtry rozmów wideo w Messengerze. W tym celu wystarczy wejść na stronę Messengera na swoim komputerze i uruchomić pokój rozmów ze znajomymi. Wtedy na ekranie zobaczysz ikona buźki które zamierzasz kliknąć.

Stąd będziesz miał menu i będzie przycisk z napisem „Efekty”. Teraz możesz wybrać filtr, który najbardziej Ci się podoba lub który Ci odpowiada, w zależności od sytuacji wykonywanej rozmowy. W ten sposób możesz ciesz się ulubionymi filtrami także w rozmowach wideo. Po wybraniu filtra możesz dotknąć dowolnego miejsca na ekranie, aby zamknąć to menu.

chłopiec używający telefonu komórkowego

Z telefonu komórkowego

W przypadku, gdy chcesz zacząć korzystać z filtrów Messengera na swoim telefonie, pokażemy Ci, jak możesz używaj go na telefonach komórkowych z systemem iOS i Android, ponieważ aplikacja jest prawie identyczna w tych dwóch systemach.

Tutaj jest prawie taki sam, jak proces, który powinieneś wykonać na swoim komputerze. Musisz zrobić call room, po rozpoczęciu rozmowy wideo zobaczysz małą ikonę twarzy i ją dotkniesz. Po tym będziesz mógł wybierz rodzaj filtrów którego będziesz mógł użyć podczas rozmowy, albo konkretnego tła rozmowy, albo filtra twarzy. Następnie możesz dotknąć dowolnego miejsca na ekranie, a menu filtrów zostanie zamknięte.

Co zrobić, aby pobrać filtry z biblioteki filtrów Messengera na swoje konto?

Jedną z cech charakterystycznych Messengera jest to, że skupił się na utrzymywaniu sekcji filtrów na bieżąco, jak to tylko możliwe. Z tego powodu możesz wprowadzać wiele zmian w swoich zdjęciach, ale prawdopodobnie nadal nie pojawiają się żadne nowe filtry, dlatego będziesz musiał to zrobić.

kilka sieci społecznościowych na telefonie komórkowym

Prawie zawsze używamy filtrów, które są nam pokazywane na początku, dlatego aby zaktualizować nowe filtry, musisz to zrobić. Kliknij ikonę twarzy i tutaj możesz wprowadź dowolną z sekcji oferowane przez filtry. Wśród nich są również tła i efekty, które będą również bardzo pomocne przy edycji dowolnego zdjęcia.

Jeśli po wykonaniu tej czynności filtry nie zostaną zaktualizowane, będziesz musiał przejdź do sklepu z aplikacjami z telefonu komórkowego. Teraz zaktualizujesz aplikację Messenger do najnowszej wersji, więc wszystkie filtry będą musiały zostać zaktualizowane.

dołącz do naszego kanału telegram