Skip to content

Jak rozwiązywać problemy podczas słuchania czegoś w Messengerze? – Odtwórz zawartość

31 de grudzień de 2021

Posłaniec to aplikacja do wysyłania wiadomości między osobami, które dodały i rzadko ta aplikacja stwarza problemy, aby usłyszeć, co jest odtwarzane. Dzięki tej aplikacji możesz wysyłać takie rzeczy, jak notatki głosowe, muzykę, a nawet duże, nagrane wcześniej filmy.

Jednak wielu użytkowników ostatnio problemy ze słuchaniem audio że ich kontakty wysyłają je przez Messengera. To, co zobaczysz dalej, to powody, dla których dźwięki Messengera nie są odtwarzane, jak rozwiązać tego typu problemy i jak zaktualizować Messengera.

Jakie są przyczyny problemów z odtwarzaniem dźwięku w Messengerze?

Istnieją co najmniej dwie rzeczy, które uzasadniają fakt, że Messenger występują problemy z odtwarzaniem audio że inni ci wysyłają. Te dwie rzeczy polegają na tym, że aplikacja może nie mieć niezbędnych uprawnień do robienia tego typu rzeczy, a innym powodem jest to, że być może głośność telefonu komórkowego jest bardzo niska.

Zobacz, co musisz zrobić, aby rozwiązać te dwa problemy które uniemożliwiają słuchanie notatek głosowych Messengera.

Nie masz przyznanych uprawnień

Czasami, gdy aplikacje nie posiadają niezbędnych zezwoleń, wiele jego funkcji często zawodzi. Aby naprawić tego rodzaju rzeczy, wystarczy:

 1. Włącz telefon komórkowy.
 2. Przejdź do ustawień mobilnych.
 3. Znajdź sekcję, która mówi „Aplikacje’i wejdź do niego.
 4. Następnie znajdź aplikację Messenger.
 5. Następną rzeczą jest naciśnięcie aplikacji Messenger, aby zobaczyć jej właściwości.
 6. We właściwościach zobaczysz, jakie uprawnienia ma aplikacja.
 7. Jeśli masz wyłączone niektóre uprawnienia, po prostu naciśnij przełącznik, aby je włączyć i gotowe.

Przy okazji musisz wiedzieć, że z Messengerem możesz już wysłać tę samą wiadomość do kilku osób, aby stworzyć łańcuchy lub tego typu rzeczy.

Głośność multimediów jest niska

Inną rzeczą, która może wpłynąć na odtwarzanie notatek głosowych w Messengerze, jest to, że głośność urządzenia jest bardzo niska. Aby zwiększyć głośność telefonu komórkowego, wystarczy nacisnąć przycisk zwiększania głośności, który znajduje się po bokach telefonu komórkowego.

Jeśli przycisk zwiększania głośności w telefonie komórkowym jest uszkodzony, możesz kup parę słuchawek z zestawem głośnomówiącym, aby użyć przycisku na słuchawkach i zwiększyć głośność telefonu komórkowego. Kiedy skończysz zwiększać głośność na telefonie komórkowym, jeśli chcesz i jeśli masz czas, wygodnie byłoby zobaczyć, jak usunąć czaty w Messengerze.

logo kosza na śmieci

Jak wyczyścić pamięć podręczną Messengera, aby wyeliminować problemy z dźwiękiem?

Innym powodem, dla którego Messenger może nie odtwarzać dźwięku, jest problem z jego działaniem. Tego typu błędy są tymczasowe i można je naprawić czyszczenie pamięci podręcznej aplikacji. Aby wyczyścić pamięć podręczną aplikacji, musisz:

 1. Uruchom telefon komórkowy.
 2. Przejdź do ustawień tego samego.
 3. Poszukaj sekcji o nazwie „Aplikacje”.
 4. Znajdź aplikację Messenger i kliknij ją, aby zobaczyć jej szczegóły.
 5. Kiedy przeglądasz każdy z jego szczegółów, będziesz szukać opcji, która mówi „Wyczyść pamięć podręczną”.
 6. Gdy zobaczysz tę opcję, naciśnij i poczekaj kilka sekund, aż pamięć podręczna zostanie wyczyszczona.

Po wykonaniu tej czynności przejdź do aplikacji, wejdź na czat, na którym znajduje się dźwięk, który chcesz usłyszeć i spróbuj ponownie odtworzyć dźwięk. Jeśli w ten sposób nadal nie możesz słuchać dźwięku, musisz przejść do Messenger Web i sprawdzić, czy stamtąd możesz słuchać dźwięku.

Jak sprawdzić, czy Messenger ma uprawnienia do korzystania z Twojego mikrofonu?

Jeśli nie możesz wysyłać notatki dźwiękowe do innych osób, należy sprawdzić, czy Messenger ma uprawnienia do korzystania z mikrofonu. Oto, co powinieneś zrobić z takimi szczegółami:

 1. Przejdź do ustawień mobilnych.
 2. Przejdź do paska wyszukiwania i wpisz słowo „Messenger”.
 3. Naciśnij pierwszy wynik, we właściwościach aplikacji Messenger poszukaj opcji „Uprawnienia”.
 4. Następnie naciśnij tę opcję i sprawdź, czy przełącznik mikrofonu jest włączony.

włączanie i wyłączanie mikrofonu

Jak zaktualizować Facebook Messengera na swoim urządzeniu mobilnym?

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, aby rozwiązać ten problem z dźwiękiem, jest zaktualizuj aplikację Facebook Messenger. Jeśli chcesz zaktualizować aplikację, wystarczy przejść do Sklepu Play lub App Store, przejść do „Moich aplikacji i gier”, poszukać aktualizacji dla Messengera i kontynuować instalację.

Skorzystaj z tego, że zamierzasz pobierz aplikację Facebook Messenger, powinieneś skorzystać z okazji, aby pobrać i używać Facebook Lite.

Co zrobić, jeśli Messenger nadal ma problemy z dźwiękiem?

Jeśli Facebook Messenger nadal będzie sprawiał problemy z odtwarzaniem dźwięku, pozostanie: pobierz Facebook Lite aby odsłuchać notatki z tego miejsca lub skorzystać z komunikatora internetowego.