Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Facebook Messenger Lite dla Androida APK do najnowszej wersji

10 de grudzień de 2022

Jeden z najczęściej używane aplikacje na Androida Jest to niewątpliwie Messenger, który idzie w parze z WhatsApp. Potrzebujemy tej aplikacji, aby móc wygodnie rozmawiać z naszymi przyjaciółmi w sieci społecznościowej Facebook. Problem polega na tym, że omawiana aplikacja ma dość dużą wagę.

Ze względu na taką wagę powoduje to inne problemy, głównie dlatego, że telefony komórkowe z niższej półki mogą mieć problemy z płynnym działaniem wspomnianej aplikacji.

Na ten problem istnieje całkiem wydajna aplikacja, jaką jest Messenger Lite. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz wejść w poniższy link i dowiedzieć się, jak pobrać Messenger Lite, który jest niczym więcej niż lekką wersją Messengera w taki sam sposób, w jaki możemy znaleźć Facebook Lite.

Messenger Lite, najlepsza alternatywa dla Messengera

Cóż, Facebook od jakiegoś czasu zaczął być w pełni świadomy tego problemu, o którym wspominaliśmy. I dlatego stara się umożliwić wszystkim użytkownikom korzystanie z Messengera. Oczywiście do tego uruchomiono lekką wersję, żeby to jakoś nazwać, która nazywa się Messenger Lite i zajmuje dużo pamięci RAM niż oryginalna aplikacja.

Dzięki Messengerowi Lite każdy może teraz czytać rozmowy w Messengerze z telefonu komórkowego. Chociaż możliwe jest, że na niektórych urządzeniach z Androidem nie można go zainstalować bezpośrednio ze sklepu Google Play. Dzieje się tak głównie w chińskich terminalach lub z jakiegoś powodu nie mają sklepu z aplikacjami, więc lepiej, abyś zadał sobie trud dalszego czytania tych linii, aby mimo to zainstalować Messenger Lite.

W ten sam sposób w poniższym linku powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć, aby zoptymalizować swoje urządzenie mobilne z systemem Android lub IOS podczas korzystania z Facebooka.

Pobierz i zainstaluj pakiet Messenger Lite APK już teraz

Z drugiej strony, jeśli wiesz o tej aplikacji, ale nadal jej nie pobrałeś, możesz pobrać Messenger Lite stąd, klikając poniższy link. Wspomniany link, który prowadzi bezpośrednio do Sklepu Play. Dla tych, którzy mają telefony komórkowe z bardziej niż cokolwiek ograniczonymi zasobami, jest to niewątpliwie dobra opcja, aby móc cieszyć się rozmową ze znajomymi bez niedogodności i sprawiania zbyt wielu kłopotów.

Messenger Lite zużywa 15 MB lub mniej miejsca. Można więc sobie wyobrazić, że to naprawdę nie jest miejsce na aplikację, z której korzystamy codziennie i przez kilka godzin dziennie. Oprócz tego, że w przypadku, gdy nie masz dużo miejsca do przechowywania, oszczędzasz również sporo dzięki wspomnianej aplikacji.

Lekki komunikator dla starych telefonów komórkowych

Wiele osób nie ma pojęcia, że ​​np. Facebook Lite istnieje. która jest aplikacją podobną do Facebooka. tylko duża różnica polega na tym, że zamiast ważyć i zajmować dużą przestrzeń dyskową między 400 a 600 MB, zajmiesz tylko nie więcej niż 10 MB.

Ponadto ta aplikacja zużywa znacznie mniej danych mobilnych, a przede wszystkim baterii. To samo dotyczy Messengera. To, że jest to bez wątpienia bardzo przydatna aplikacja, ale zużywa zbyt wiele zasobów. Jak to rozwiązać? Prosty, pobierz Messengera Litelekka wersja Messengera.

Pamiętaj, że podczas korzystania zużywasz znacznie mniej zasobów i mniej danych mobilnych Facebook Lite i Messenger LiteNajlepsze jest to, że w obu opcjach mamy do dyspozycji to, co najważniejsze, jedyne, co nam odbiera, to bardzo rozbudowane opcje, z których korzysta (relatywnie rzecz biorąc) niewiele osób, takie jak możliwość transmisji na żywo w Messengerze itp.

Aplikacja Facebook Lite

W ten sam sposób, co dzieje się z Facebook Lite. Dzięki tej aplikacji możemy zaoszczędzić do 500 MB miejsca na naszym telefonie komórkowym. Coś, co jest bardzo cenione, biorąc pod uwagę, że niektóre osoby mają telefony, które nie mogą nawet zaktualizować aplikacji sieci społecznościowej właśnie z powodu braku miejsca.

Więc bez wątpienia posiadanie obu lekkie wersje Messengera i Facebooka to ogromna korzyść. Nie tylko pod względem przechowywania, ale jak możesz sobie wyobrazić, oszczędzamy również dużo danych mobilnych i baterii, ponieważ zużywają one znacznie mniej.

Jeśli masz nawet telefon komórkowy z wyższej półki, ale nie chcesz tracić więcej miejsca w tej klasie aplikacji, ponieważ po prostu nie poświęcasz mu niezbędnej uwagi, aby warto było wydać tak wiele zasobów, a przede wszystkim to się skończy zbyt szybka bateria, odinstaluj Facebooka i zainstaluj Facebook Lite, zalecamy to samo z Messenger Lite, ponieważ oszczędzasz dużo baterii w ciągu dnia, różnica jest właściwie zauważalna.

Wszelkie pytania, które masz, jak zawsze, możesz zostawić je w komentarzach poniżej, postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak to możliwe.

Ci, którzy mają urządzenia z Androidem, które mają kilka lat, którzy mają nieco starsze telefony komórkowe, gdzie ledwo sięga 1 GB pamięci RAM Na przykład, gdy aplikacja Facebook staje się zbyt ciężka, zaczynają doświadczać pewnych problemów z powolnością, a nawet aplikacja ulega awarii lub za bardzo się zacina.

Z tego powodu dobrą alternatywą dla tej ciężkiej aplikacji jest taka, którą daje nam sam Facebook, ale pod każdym względem znacznie lżejsza wersja.

Jak powiedzieliśmy, to więcej niż cokolwiek innego w przypadku nieco starszych telefonów komórkowych. Chociaż jasne jest, że w przypadku, gdy masz problemy z Facebookiem w telefonie komórkowymponieważ zdarzyło mi się, że zamknął się znikąd na Note 5, bezpośrednio nie rób zbyt wiele problemów i zainstaluj wersje Lite każdej aplikacji.

Oprócz osiągnięcia poprawy wydajności, będziesz w stanie zaoszczędzić trochę więcej baterii. Aspekt, który do dziś wszyscy wiemy, jest teraz krytyczny w obecnych urządzeniach mobilnych, że w kilku słowach czasami trzeba je błagać, aby móc zakończyć dzień z włączonym telefonem komórkowym, spróbować i trwać, ale nie lubisz, po prostu odinstaluj i ponownie zainstaluj inne aplikacje.

Jak zainstalować APK na urządzeniu z Androidem?

za to AMessenger Lite PK lub jakikolwiek inny, który chcesz zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym z Androidem, musisz wiedzieć, że będziesz musiał spełnić pewne wymagania wstępne, które poza tym są naprawdę proste. Więc nie martw się. Rzeczywiście, powinieneś przejść do opcji bezpieczeństwa. A w nich włącz Nieznane źródła lub Nieznane źródła, aby umożliwić ich wykonanie.

Następnie będziesz musiał poszukać pliku APK dokładnie w folderze, w którym go pobrałeś. A w ciągu zaledwie kilku sekund będziesz miał możliwość jego wykonania. Doprowadzenie do zainstalowania jak każdej aplikacji ze sklepu Google Play. Oczywiście ze względów bezpieczeństwa nie możemy przestać zalecać późniejszego ponownego wyłączenia funkcji Nieznane źródła lub Nieznane źródła.

dołącz do naszego kanału telegram