Skip to content

Jak tworzyć pokoje rozmów na Facebooku z pokojami komunikatorów – pełne wyjaśnienie

17 de Maj de 2021

Jakby tego było mało z różnicami między Facebookiem a Facebookiem Lite, Messengerem i Messengerem Lite, programiści uruchomili nową aplikacja o nazwie Messenger RoomsBędąc wygodną i prostą alternatywą do wykorzystania przy zaspokajaniu naszych potrzeb, możemy z niej korzystać posiadając konto na Facebooku lub w inny sposób jest to również możliwe, jest to szyfrowane narzędzie typu end-to-end dla większego bezpieczeństwa.

Bez wątpienia jest to jedna z najlepszych opcji podczas bliższej interakcji z naszą rodziną i przyjaciółmi, aby nasze chwile były bardziej kreatywne i zabawne w czasach społecznej kwarantanny spowodowanej globalną pandemią. Ale sam w sobieNa czym polega ta innowacyjna aplikacja o którym wszyscy mówią? Tutaj będziemy wiedzieć!

Co to jest platforma Messenger Rooms?

Działa jako platforma do wideokonferencji, co pozwala na dodanie do 50 osób w nich w momencie ich tworzenia i możemy z niego korzystać w nieograniczonym czasie, co sprzyja poziomowi interakcji, ponieważ od jego uruchomienia jest to dla użytkowników jedna z najlepszych innowacji, jakie miał Facebook, będąc częścią bardzo pozytywnych recenzji w co do jego działania.

Świadczenie usługi komunikacyjnej za darmo, było to jedno z jej największych osiągnięć, ponieważ każdy ma do niego dostęp, czy to za pośrednictwem telefonów komórkowych, czy komputerów, jego użycie jest bardzo efektywne i natychmiastowe, co sprawia, że ​​użytkownicy traktują go jako ulubionego pod każdym względem.

Jak tworzyć pokoje na Facebooku za pomocą Messenger Rooms?

To świetne narzędzie ulepsza sieć, ponieważ tworzenie pokoi jest bardzo proste, a istnieją dwa sposoby, z witryny Facebooka lub z aplikacji mobilnej Messenger.

Aby stworzyć z Facebookiem, musimy wejść na jego stronę główną, znajdujemy się w sekcji ” czaty ”, gdzie opcja ” stwórz pomieszczenie z pokojami ”, ta opcja jest obecna z ikoną „ kamery ”, wciskamy tam, po wykonaniu tej czynności pokój zostanie utworzony. Aby do niego wejść, kliknij opcję „dołącz jako”, która znajduje się na dole naszego zdjęcia profilowego.

Następnie automatycznie otworzy się niezależne wyskakujące okienko, przedstawiające nam „link” lub „adres URL”, które możemy udostępnić innym osobom, które chcą wejść do pokoju i zrobić to w łatwiejszy sposób, wysyłając link oferuje nam również plik możliwość usunięcia uczestników lub zablokuj go, aby żadna inna osoba nie mogła w pewnym momencie do niego wejść.

Aby wykonać ten proces za pośrednictwem aplikacji Messenger Czy to na system operacyjny Android lub iOS i jego wersje, przede wszystkim otwieramy aplikację Facebook, w której pojawi się widoczny przycisk oznaczający „utwórz pokój pokoi”, znajdujący się w sekcji „osoby” u góry ekranu.

logo pokojów posłańców

I voila, będziemy w środku móc korzystać z jego funkcji, a do kontrolowania wejść do wspomnianego pokoju jest opcja „kto może dołączyć”, możemy ją w jakiś sposób użyć do kontrolowania członków.

Niektóre funkcje pokoi Messenger

Charakteryzuje się tym, że jest uniwersalną platformą, ponieważ możemy uzyskać do niego dostęp z naszego telefonu komórkowego lub nasz komputer, oferuje nam również możliwość tworzenia grupowych pokojów rozmów wideo za pomocą WhatsApp i Instagrama, co czyni go jeszcze lepszym.

Pozwala nam używać „ filtrów ” tak samo, jak w przypadku filtrów Instagrama czy Facebooka, w tym przypadku jest to w czasie konferencji, których możemy użyć do ukrycia lub po prostu nie pokaż witrynę, z której jesteśmy wykonanie wspomnianego połączenia.

Nie musimy wykonywać tak dużo pracy, jak na przykład dodatkowo pobierać niektóre aplikacje, ponieważ możemy korzystać z Messenger Roomów w prosty sposób Poprzez sieci społecznościowe, które już pobraliśmy, takie jak Facebook zarządzany z komputera lub telefonu komórkowego.

Nie jest tajemnicą, że na rynku jest duża konkurencja na platformy tego typu, ale publiczność wybrał to jako ulubione, stając się potęgą we wszystkich ogólnych zmysłach.