Skip to content

Jak obserwować kogoś na Instagramie, aby ta osoba lub moi obserwatorzy tego nie widzieli

10 de czerwiec de 2023

Instagram jest jednym z głównych sieci społecznościowe światai jest nawet prawdopodobne, że niektórzy użytkownicy mają go jako swojego ulubionego, do tego stopnia, że ​​​​jest to ten, który zyskuje obecnie największą liczbę nowych klientów.

W rezultacie ci ludzie próbują poznać wszystkie sekrety, które ukrywa ta sieć społecznościowa, i właśnie z tego powodu chcemy Ci pokazać, jak to zrobić. obserwować kogoś na instagramie bez wiedzy tej osoby.

Czasami będziesz chciał podążać za kimś, jeśli ta osoba się dowie, albo po to, aby uważniej obserwować swoje dzieci i ich dzieci aktywność na tej platformie społecznościowej, Lub może być tak, że jesteś kimś zainteresowany, ale przed podjęciem próby chcesz dowiedzieć się trochę więcej o tym, co mogą mieć ze sobą wspólnego, krótko mówiąc, istnieje wiele powodów. Zostań z nami i wspólnie odkryjmy, jak można podążać za kimś tak, by nikt tego nie zauważył.

Jak zobaczyć czyjś profil na Instagramie tak, żeby go nie zauważyli

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że jeśli chodzi o obserwowanie kogoś bez ich zauważenia, nie musisz nawet korzystać z konta na Instagramie, ponieważ wchodząc w profil osoby, bez konieczności logowania, będziesz mógł aby zapoznać się z jego zawartością.

Innymi słowy, wystarczy zobaczyć jego publiczny profil na Instagramie, tam można zobaczyć wszystkie jego publikacje, a nawet je pobrać, kto komentuje lub lajkuje jego zdjęcia; a nawet zobaczysz ich historie Będziesz wiedział, za kim podąża, i zobaczysz jego naśladowców.

Zalecamy, aby robić to spoza konta, to znaczy nie logować się na swoje konto, aby uniknąć przypadkowego pominięcia polubienia lub komentarza, a następnie powiadomienia osoby, którą monitorujesz.

Oczywiście, o ile ten użytkownik ma swoje profil w trybie publicznymW ten sposób unikniesz konieczności wysyłania kolejnej prośby lub śledzenia go, dzięki czemu on oczywiście wie, że widzisz, co przesyła, i jesteś świadomy jego aktywności.

Jeśli tak jest ustawić profil tej osoby jako prywatny plan działania będzie inny. W tym przypadku opcje są bardziej złożone.

Zaczynamy od możliwości Stwórz nowe konto lub skorzystaj z konta bliskiej osoby, która Ci je udostępni, gdyż w ten sposób będziesz mógł zapoznać się z zawartością. Jeśli zdecydujesz się utworzyć nowe konto, możesz wybrać opcję utworzenia profil jakiejś markijest najlepszą opcją, ponieważ będziesz nawet podejrzewać mniej.

Jak śledzić kogoś na Instagramie bez jego wiedzy

Z kolei za każdym razem, gdy tworzysz konto, aby działać jako szpieg, wygodnie jest, aby nie było publikacji osób, które mają ze sobą wspólnego, a znacznie mniej twojeunikaj podawania swojej lokalizacji ani jej zmieniania, ponieważ może to dostarczyć wskazówek dotyczących szpiegostwa osobie, do której chcesz się zwrócić.

Ale nie zostawiaj konta bez publikacji Cóż, to również generuje podejrzenia, wygodnie jest utworzyć konto na kilka dni przed obserwowaniem tej osoby i tamtego dodaj więcej osób aby sprawiać wrażenie bycia jeszcze jednym profilem, bez podwójnych intencji w dążeniu do celu.

mobilna kobieta na plaży

Gdy masz to konto, wystarczy wyszukać w wyszukiwarce Instagram (z ikoną szkła powiększającego) osobę, którą chcesz obserwować, wysłać jej prośbę o obserwację, jeśli jest to profil prywatny, kliknij Obserwuj; czekaj cierpliwie i jeśli masz dostęp do jego zawartości to możliwe, że wtedy Niczego nie podejrzewałem tego, co się dzieje i osiągnąć swój cel.

To może wydawać się trochę bardziej skomplikowane niż to, co sobie wyobrażałeś, ale możemy powiedzieć, że on jest jedyna niezawodna metoda, jaka istnieje abyśmy mogli śledzić kogoś bez zauważenia.

Z pewnością istnieją inne metody lub aplikacje, które obiecują bezproblemowe dostarczenie potrzebnych informacji, ale należy pamiętać, że tego typu metody są bardzo niebezpieczne i możesz narazić swoje informacje na ryzykonie ufaj im, a przede wszystkim nie ujawniaj swoich prywatnych informacji, nigdy nie podawaj swoich haseł ani żadnych cennych informacji na tego typu stronach, które chcą Cię oszukać.

dołącz do naszego kanału telegram