Skip to content

Jak obecnie zarabiać pieniądze grając w gry wideo z domu? – Opcje

14 de styczeń de 2022

Dziś jest to bardzo powszechne i częstsze niż się wydaje zarabianie pieniędzy z domu poprzez gry wideo lub inne platformy, z których korzystamy na co dzień, bez inwestowania w nie tylu pieniędzy, aby móc generować dochód oczekiwany przez nich, ale od czego zacząć? Następnie polecimy najlepsze opcje, które możesz wziąć pod uwagę, aby nieco głębiej zagłębić się w świat gier wideo online i związanych z nim.

Czego potrzebujesz, aby przesyłać strumieniowo swoje gry wideo i zarabiać pieniądze?

Pierwszą rzeczą, której potrzebujesz robić to strona twórcy gry, jest to bardzo ważne, ponieważ jest to główna baza. Chociaż nie zniechęcaj się, jeśli nie masz wsparcia wielu osób, Twoje treści będą zależeć od rodzaju popularności, która ma obecnie miejsce i oczywiście od dobrego marketingu cyfrowego, aby przyciągnąć uwagę znacznie większej liczby osób, nawet jeśli , Musisz mieć wsparcie co najmniej 100 obserwujących.

postawa lub umiejętności

Rozpoczęcie nowej rutyny może być skomplikowane, a zwłaszcza granie online i ciągłe, ale dzięki temu nowemu sposobowi wykonywania codziennych czynności możesz zarobić więcej pieniędzy, pamiętaj, że cel lub koniec wszystkiego jest czas, który zainwestujesz w gry wideo i interaktywność z ludźmi, którzy będą śledzić Twoje treści musi być trwały, a dobre traktowanie wobec nich musi być nieprzerwane i stanowcze, aby otrzymywać coraz większe wsparcie.

Pamiętaj, że rozpoczęcie swojej strony jako twórca lub innymi słowy streamer przyniesie korzyści. Jednak możesz to zrobić tylko przy wsparciu osób, zostało to aktywowane na Twojej stronie, odpowiedzialnie promuj gry ze swoimi fanami i zaoferuj im różne opcje, które pozwolą im w pełni cieszyć się grą, bądź umiejętny i wytrwały, aby doskonale znać rodzaj gry wideo, w której będziesz się poświęcać.

Fani lubią wiedzieć wszystko szczegółowo o śledzonych treściach i Ty jako twórca musisz rozwiać wszystkie swoje wątpliwości aby mogli trochę bardziej zaufać Twojej stronie, byli przyjaźni, otwarci, ale jednocześnie przygotowani do zagwarantowania ich doświadczenia. Jednak kieruje co najmniej 2 dni w ciągu ostatnich 14 dni około 1, 2, a nawet 4 godzin.

Optymalny komputer i dobre połączenie internetowe

rysowanie pieniędzy na torbę na komputer

To jedna z ważniejszych podstaw, jeśli chcesz zacząć nadawać lub grać, aby zarobić pieniądze z domu, oczywiście musisz mieć dobrą działający system operacyjny coś optymalnego i to może być łatwe do obsługi dla Ciebie i Twojego kapitału. Jednak minimalne wymagania odpowiedniego komputera w takich przypadkach wymagają:

  • 64-bitowy system operacyjny Windows 7.
  • Posiadaj kartę graficzną obsługującą DirectX 11.
  • Pamięć RAM o pojemności ponad 4 GB, przy czym co najmniej 2 GB są wolne.
  • Mieć procesor, rdzenie Intel lub AMD 4.

Ale nie tylko musisz mieć dostępny komputer, upewnij się, że masz również dobre połączenie z Internetem wystarczająco dobry, aby przesyłać strumieniowo i żyć bez ciągłego przerywania.

Jak zacząć tworzyć tutoriale na YouTube swoich ulubionych gier?

Dzięki platformie YouTube będziesz mógł prowadzić transmisję na żywo z domu i w kilku krokach, w rzeczywistości ta platforma była doskonałe źródło komunikacji co pomogło wielu piosenkarzom, wpływowym i artystom, zwiększając ich popularność dzięki innym różnym sieciom, które również łączą się i współpracują z YouTube.

człowiek liczący dolary

Mimo to pamiętaj, że aby móc publikować filmy lub przeprowadzać transmisje na YouTube, musisz mieć odpowiedni sprzęt, prowadzić dziennik rozgrywek, zwłaszcza gry, w którą poświęcasz się najbardziej, grać lub współpracować ze znajomymi. Dstać, aby mogli opublikować twoją stronę A kiedy wybierasz się na transmisję na żywo, pamiętaj, aby porozmawiać z fanami, ważne jest, aby być całkowicie skoncentrowanym, ale ważne jest również, aby wchodzić z nimi w interakcję, aby nie stało się to nudne.

Korzyści z „wiecznie zielonych” filmów

Jako tłumaczenie na hiszpański „Wieloletnie liście”, ale nie dajcie się zmylić jego nazwą, w rzeczywistości jest to pomysł, który można zrealizować publikując treści. Jednak, aby tworzyć wiecznie zielone filmy, możesz praktycznie ponownie wykorzystaj formaty, takie jak filmy gdzie możesz zmienić tytuł i ponownie opublikować go w sieciach społecznościowych, aby ta treść była świeża, użyj swojej kreatywności, aby wprowadzić innowacje i utrzymać tę treść przy życiu.

Jaka jest najlepsza droga, aby zostać testerem gier wideo i dziennikarzem?

Jako tester musisz zgłaszać pewne dodatkowe elementy, których brakuje w grze wideo, brać pod uwagę wszelkie możliwe błędy, które wykryjesz, być wytrwałym w kwestii czasu trwania sesji gry, stworzyć możliwości analityczne, których ta praca potrzebuje, wyrazić swoją opinię, aby poprawić produkt, który oceniasz, a najważniejszą rzeczą jest uzasadnić, dlaczego do wysokich korzyści ekonomicznych.

dziewczyna uśmiecha się trzymając dolary

Z drugiej strony, jeśli pójdziesz ścieżką dziennikarza, upewnij się, że masz pasję do komunikacjicelem jest zaoferowanie szkolenia akademickiego i/lub doświadczenia zawodowego w zakresie ocenianych przez Ciebie gier wideo, obejmujące jedynie podstawy, dzięki którym mógłbyś nawet rozpocząć karierę dziennikarza gier wideo, na dłuższą metę będzie to warte i jest sposób na przynależność do rodziny pisarzy.

Każda opcja, którą zdecydujesz się podjąć, będzie ważna na dłuższą metę, pamiętaj, aby być wytrwałym w swojej pracy i mieć dobre relacje z innymi ludźmi na tej ścieżce świata gier online, aby oczekiwać dochodu, a nawet stabilnej przyszłości, jeśli jesteś pasjonatem tego typu treści.

Która sieć społecznościowa najbardziej Ci odpowiada?

Z pewnością byłaby to platforma YouTube, ale teraz Twitch czy Patreon są podobne pod względem systemu płatności i są one bardzo popularne w dzisiejszych czasach, jeśli chodzi o udostępnianie treści, także udostępniają je we wszystkich sieciach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram.

dołącz do naszego kanału telegram