Skip to content

Jak nie pojawiać się online na Badoo?

5 de Listopad de 2021

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak nie pojawić się online na Badoo? Musisz wiedzieć, że w tym artykule postaramy się przedstawić Ci wszystkie informacje w tym zakresie, które powinieneś wziąć pod uwagę w takich przypadkach. W rzeczywistości nie ma niewielu użytkowników, którzy chociaż mają konto Badoo, czasami nie chcą wyglądać na połączonych, i w takich przypadkach jesteśmy pewni, że poczujesz się zidentyfikowany.

W rzeczy samej, Prawdopodobnie już wiesz, że Badoo to jedna z wielu aplikacji, które istnieją po to, by poznawać ludzii dlatego uważamy, że nadszedł czas, abyś nauczył się jak najlepiej z niego korzystać. W każdym razie musisz wiedzieć, że ten samouczek, którego Cię nauczymy, działa w aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android, więc jeśli masz go zainstalowany, na pewno Ci pomoże.

Nie pojawia się online, online lub połączony na Badoo

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to wiele klasycznych menu i opcji Badoo nie jest dostępnych dla większości użytkowników w pierwszych kilku menu, które się pojawiają. Aby uzyskać do nich dostęp, musimy szukać konkretnych ustawień lub konfiguracji, dlatego uważamy, że trzeba na to uważać.

Dokładniej mówiąc, jedna z najciekawszych funkcji Badoo ma bezpośredni związek z możliwością usunięcia ostatniego połączenia lub pojawienia się rozłączenia. W takich przypadkach zalecamy wykonanie kroków, których nauczymy Cię poniżej, ponieważ w ten sposób możesz być całkowicie pewien, że nikt inny nie wie, kiedy jesteś połączony z tą aplikacją:

  • Wejdź na Badoo.com
  • Wpisz swoje dane, w szczególności adres e-mail i hasło
  • Później wybierz w swoim profilu i idź do Ustawienie
  • Przejdź do sekcji Prywatność i wybierz ołówek do edycji
  • Następnie w opcji „Pokaż mój status online”Wybierz to NIE
  • Na koniec wybierz w Trzymać aby zmiany zaczęły obowiązywać

Jak mogłeś zauważyć, brak pojawiania się online na Badoo jest dość prostym samouczkiem, a jednocześnie równie przydatnym w tego typu przypadkach. Prawda jest taka, że ​​musisz upewnić się, że konfiguracja jest taka, jak powinna. Poza wszystkim, o czym wspomniano, Nie możemy przestać podkreślać, że pozostaniesz bez połączenia do następnego razu. że modyfikujesz menu.

Pamiętaj więc, że za każdym razem, gdy w konfiguracji Badoo powiesz Nie w sekcji Pokaż mój status online, nikt nie będzie mógł wiedzieć, czy jesteś połączony z tą znaną na całym świecie aplikacją. Ponadto, Jeśli masz inne pytania dotyczące Badoo, prosimy o pozostawienie nam komentarza w tym artykule, aby móc pomóc w tym zakresie.

Inne interesujące samouczki, które staraliśmy się wyjaśnić za pomocą tych wszystkich informacji muszą dotyczyć konkretnie następujących rzeczy: ostatnie połączenie w badoo, tryb niewidzialny badoo, jak się dowiedzieć, kim jest niewidzialna osoba w badoo, jak zobaczyć niewidzialne wizyty w badoo, tajne komentarze badoo, nie mogę zmienić swojej lokalizacji w badoo, badoo ostatnie połączenie ponad tydzień temu czyli jak zobaczyć ludzi, których lubię na badoo. Wszelkie inne pytania w tym zakresie prosimy o kontakt.

Czy nauczyłeś się, jak krok po kroku nie wyglądać na połączonego na Badoo?