Skip to content

Jak naprawić, naprawić lub usunąć powiadomienie „Wykryto użycie komercyjne” w TeamViewer

10 de marzec de 2021

Zdarzają się sytuacje, w których z jakiegoś powodu nie jest możliwe osobiste obsłużenie komputera, np. W zakresie pomocy technicznej; ponieważ czasami jesteśmy w pewnej odległości od tych, którzy muszą obsługiwać te urządzenia. Do tego są programy takie jak TeamViewer, stworzone w celu pełnienia funkcji ułatwiających korzystanie z różnego sprzętu elektronicznego; w ten sposób używając TeamViewer możemy rozwiązać wiele problemów nawet na odległość.

Podobnie, możesz nawet sterować komputerem z systemu Android, na przykład weźmy pod uwagę, że internet oferuje nieskończone możliwości w zarządzaniu oprogramowaniem.

Korzystanie z Teamviewer

Być może zastanawialiśmy się, jak doskonale zainstalować TeamViewer i udało nam się przeprowadzić instalację, w której wykorzystujemy funkcje tego oprogramowania; Wśród tak wielu funkcji, które posiada TeamViewer, musimy wyróżnić tę główną, funkcja zdalnego sterowania, co czyni go tak atrakcyjnym do pobrania.

Z drugiej strony należy zauważyć, że dostęp do programy takie jak TeamViewer przynosi korzyści w wielu obszarach naszej codziennej działalności; Oznacza to, że może być również używany do celów zawodowych, studenckich i osobistych.

Ten program do zdalnego sterowania innymi urządzeniami przynosi wiele funkcjiJednak jego dostępność może być nieco ograniczona; Dlatego musimy wziąć pod uwagę, które są najlepsze bezpłatne alternatywy TeamViewer, aby poznać nasze ograniczenia związane z tym oprogramowaniem.

Jeśli jednak leży to w naszej mocy, a zwłaszcza w naszych możliwościach, najlepiej jest go pozyskać ze wszystkimi jego funkcjami, aby z niego skorzystać.

Powiadomienie „wykryto użycie komercyjne” w Teamviewer

Albo dlatego, że pobraliśmy oprogramowanie, które działa jak pilot, aby móc wyłączyć komputer z telefonu komórkowego lub w jakimkolwiek innym celu; zdarzają się sytuacje, w których pomimo udanej instalacji, mogą pojawić się powiadomienia, które uznamy za irytujące.

W nawiązaniu do tych zawiadomień możemy znaleźć zawiadomienie o wykryto użycie komercyjne ”w Teamviewerktóre mogą powodować problemy w działaniu oprogramowania; oznaczałoby to, że TeamViewer jest stale odłączany, na przykład, co uniemożliwia jego optymalne i pomyślne wykorzystanie.

Wykryto również powiadomienie o użyciu komercyjnym zakłada ostrzeżenie, że w pewnym sensie jest to blokada dotyczące korzystania z oprogramowania; tak jakby wygasła licencja użytkownika. Podobnie, ta uwaga podkreśla, że ​​bezpłatna wersja uzyskana z TeamViewer jest przeznaczona wyłącznie do użytku prywatnego i nie może być sprzedawana.

Z drugiej strony najprawdopodobniej to rodzaj błędu jest stałynawet jeśli w rzeczywistości nie mamy żadnego problemu z komercyjnym wykorzystaniem TeamViewer; Największą potrzebą naprawienia powiadomienia o wykrytym użyciu komercyjnym jest zapobieganie odłączaniu go i blokowaniu jego używania.

Napraw, napraw lub usuń powiadomienie o wykrytym użyciu komercyjnym w Teamviewer

Aby rozwiązać problem z powiadomieniem o komercyjnym użyciu wykrytym w przeglądarce zespołu, musimy wykonać następujące kroki:

Najpierw musimy dostęp do menedżera urządzeń, z Eksploratora Windows i wybieramy opcję Karty sieciowe; zwykle wybierana jest pierwsza wyświetlona opcja adaptera.

osoba korzystająca z przeglądarki zespołu z powiadomieniem o użytkowaniu komercyjnym

Następnie udajemy się do zaawansowane opcje jego właściwości (klikając prawym przyciskiem myszy) i należy kliknąć lokalnie administrowany adres; aw pasku z wartością musimy wpisać 12 znaków (między literami i cyframi). Wpisując tam MAC, aby zaznaczyć opcję akceptacji i restartu sprzętu.

Podobnie musimy pamiętać, że na niektórych komputerach opcja adresu administrowanego lokalnie może wyglądać jak Lokalnie administrowany adres MAC; i jest to łatwiejsze do znalezienia, ponieważ jest to jedyna opcja, która ma okno, które pozwala na pisanie w nim.

Z drugiej strony tak jest najlepiej odinstaluj TeamViewer który jest używany, aby go ponownie zainstalować; i po wykonaniu wcześniejszego kroku zapobiegaj wyświetlaniu informacji o wykrytym użyciu komercyjnym, co uniemożliwia nawiązanie połączenia.

Jeśli chodzi o ponowną instalację oprogramowania, jest to ważne sprawdź, czy wykonano kroki wyżej wymieniony, w celu zapewnienia jego prawidłowego funkcjonowania; Ponadto ta metoda usuwania powiadomienia o wykryciu komercyjnego wykorzystania działa z każdą wersją programu TeamViewer po 13, którą mamy na naszym komputerze.