Skip to content

Jak naprawić błąd Samsunga Galaxy S7

22 de listopad de 2022

Wydaje się, że wielu użytkowników nowego cudownego syna SAMSUNG borykają się z irytującym problemem. Przesłanie rzucone przez nowy model marki SAMSUNG cytuje następujący tekst: „Niestety com.samsung.android.sm.bezpieczeństwo urządzenia się zatrzymał”, tutaj zobaczysz jakie to proste napraw błąd Samsunga Galaxy S7.

To, pomimo częstego problemu z tym smartfonem, nie stanowi żadnego zagrożenia dla integralności urządzenia. Można to łatwo rozwiązać, a tutaj nauczysz się kilku prostych metod, aby to zrobić.

Indeks()

Jak naprawić błąd Samsunga Galaxy S7:

Cóż, jeśli masz ten problem, nie martw się. Istnieją 3 metody, które możesz zastosować samodzielnie, aby pozbyć się tej irytującej wiadomości, zobaczmy, jakie to są:

Wyczyść dane i pamięć podręczną com.samsung.android.sm.devicesecurity:

Jednym z najczęstszych sposobów rozwiązania tego typu problemu jest wyczyszczenie pamięci podręcznej i usunięcie przechowywanych danych dotyczących tego procesu. Dlaczego Po prostu dlatego, że jakiś uszkodzony plik może powodować problem, zobaczmy, jak to zrobić:

 1. Musisz wejść do menu ustawienia na Twoim urządzeniu
 2. Następnie poszukaj opcji Menedżer aplikacji.
 3. Teraz musisz wybrać zakładkę Wszystko (do prawej).
 4. Teraz będziesz mógł zobaczyć wszystkie aplikacje zainstalowane na smartfonie, których musisz szukać samsung.android.sm.urządzenie.bezpieczeństwo.
 5. Po wybraniu aplikacji musisz kliknąć Wyczyść pamięć podręczną Y Usunąć dane.
 6. Na koniec musisz ponownie uruchomić telefon i dzięki temu musiałeś być w stanie napraw błąd Samsunga Galaxy S7.

Wyczyść pamięć podręczną systemu w trybie odzyskiwania:

Jeśli powyższa metoda nie przyniosła rezultatów, nie trać jeszcze nadziei, istnieje inny sposób na pozbycie się błędu. Poniższa metoda jest równie prosta, zobaczmy:

 1. Najpierw musisz wyłączyć urządzenie.
 2. Teraz musisz jednocześnie nacisnąć przyciski Dom+zwiększyć głośność+moc.
 3. Kiedy logo SAMSUNG zwolnij przycisk moc nie puszczając pozostałych dwóch.
 4. Gdy zobaczysz logo firmy Android możesz zwolnić wszystkie przyciski, ponieważ wejdziesz w ten tryb powrót do zdrowia.
 5. z przyciskami zwiększyć głośność Y ściszanie możesz poruszać się po menu Powrót do zdrowiapowinieneś poszukać Wyczyść partycję cache i wybierz go przyciskiem moc.
 6. Pojawi się menu potwierdzenia, musisz wybrać opcję TAk kontynuować metodę.
 7. Teraz powinieneś poczekać, aż proces zakończy się sam, w niektórych przypadkach może to potrwać nieco dłużej niż oczekiwano, w zależności od tego, jak duża jest twoja pamięć Pamięć podręczna.
 8. Na koniec musisz ponownie uruchomić urządzenie z opcją Teraz uruchom system ponownie w menu głównym.

napraw błąd Samsunga Galaxy S7(2)

Twardy reset:

Ta metoda jest nieomylna, tak, powinna być twoją ostatnią opcją. Dlaczego Po prostu dlatego, że tworzenie twardy reset Oznacza to pozostawienie urządzenia z fabryki, to znaczy tak, jakby było to pierwsze użycie.

Dlatego przed wykonaniem tej metody wygodnie jest wykonać kopię zapasową wszystkich informacji przechowywanych na urządzeniu. Zobaczmy, jak przeprowadzić a twardy reset:

 1. Musisz wejść w tryb powrót do zdrowia z telefonu, jak wyjaśniono w poprzedniej metodzie.
 2. Gdy jesteś w menu powrót do zdrowiamusisz poszukać opcji Wyczyszczenie danych / przywrócenie do ustawień fabrycznych i wybierz go przyciskiem moc.
 3. Po zakończeniu procesu należy wybrać opcję Teraz uruchom system ponownie.

napraw błąd Samsunga Galaxy S7(1)

Dzięki tej metodzie masz całkowitą pewność, że nie otrzymasz komunikatu „Niestety com.samsung.android.sm.bezpieczeństwo urządzenia przestał” zniknął. W ten sposób osiągnąłeś napraw błąd Samsunga Galaxy S7 Jednocześnie ten przewodnik służy do rozwiązywania podobnych błędów w innych aplikacjach. Jeśli masz jakieś pytania lub niedogodności, zostaw komentarz, a my chętnie Ci pomożemy.

dołącz do naszego kanału telegram