Skip to content
VLC

Jak naprawić błąd odtwarzacza multimedialnego „VLC nie obsługuje formatu undf”?

10 de luty de 2022

VLC to jeden z najbardziej kompletnych odtwarzaczy treści multimedialnych, które mogą istnieć do użytku zarówno w komputery z systemem Windows tak jak na Macu.To, co bardzo pomaga VLC w wysokim stopniu kompatybilności z różnymi formatami, to liczba kodeków, które ma.

Wielu użytkowników przyzwyczajonych do korzystania z odtwarzacza multimedialnego napotkało problem „VLC nie obsługuje formatów UNDF”. Następnie pokażemy Ci dlaczego ten komunikat pojawia się w programie?jak rozwiązać problem ze zgodnością oraz listę rzeczy, których należy użyć, aby rozwiązać ten problem.

Z jakiego powodu pojawia się błąd „VLC nie obsługuje formatu unf”?

VLC prawie nigdy nie ma wad a kiedy tak się dzieje, można je naprawić tylko znając dokładny powód, dla którego powstał ten problem. Problem z komunikatem „VLC nie obsługuje formatów UNDF” występuje, ponieważ istnieją uszkodzone pliki lub niektóre pliki nie zostały pobrane.

Ten problem VLC dotyczy głównie wewnętrzne awarie plików które są niezbędne dla kompatybilności wszystkich rodzajów plików multimedialnych. Nawiasem mówiąc, dzięki VLC możesz obracać dowolne wideo za pomocą efektu lustra, który zawiera odtwarzacz.

Również z odtwarzaczem VLC nawet możesz dostosować odtwarzacz aby uzyskać większą jasność w treści, którą chcesz wyświetlić w przeglądarce. Porozmawiajmy teraz trochę o tym, dlaczego pliki VLC ulegają uszkodzeniu i dlaczego niektóre pliki nie są pobierane całkowicie.

uszkodzone pliki

Pliki programów często ulegają uszkodzeniu podczas wpisywania dziwnego polecenia co powoduje uszkodzenie lub złe działanie funkcji programu. VLC to otwarty program poleceń, w którym możesz wprowadzić wszystkie żądane zmiany.

Więc może Ty lub ktoś inny próbował dokonać zmian w programie, wprowadził nieprawidłowy kod, który spowodowało uszkodzenie programu. W większości przypadków tak się dzieje i z czasem pliki programu ulegają uszkodzeniu.

Później pokażemy, jak definitywnie rozwiązać tego rodzaju problem, ale na razie możesz spróbować pobrać kodeki dla odtwarzacza. Jest to coś, do czego większość czasu jest przyzwyczajona napraw awarie VLC.

pobierz logo

W przypadku plików, które nie zostały w pełni pobrane

Pliki, gdy nie są skończone, są pobierane z dwóch powodów. Są to: zerwanie połączenia internetowego i mała ilość miejsca na dysku. To są rzeczy, które zawsze uniemożliwiają pliki programu nie kończą pobierania. Być może pobierałeś najnowszą aktualizację VLC i połączenie internetowe zostało przerwane lub zabrakło Ci miejsca w komputerze.

Jasne, to jest powód, dla którego twój odtwarzacz multimedialny VLC pojawi się komunikat „VLC nie obsługuje formatów UNDF”.

Mówiliśmy już o wadach, które sprawiają, że VLC mówi, że nie obsługuje formatu UNDF i dlaczego te usterki są spowodowane. To, co następuje w tej chwili, to definitywne i bezproblemowe omówienie rozwiązań tego problemu.

mamy zamiar daj dwa niezawodne rozwiązania naprawić problem „VLC nie jest w stanie obsługiwać formatów UNDF” raz na zawsze. Pamiętaj o nich i postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami, które Ci damy.

Zaktualizuj najnowszą wersję VLC

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś spróbować, to zaktualizuj odtwarzacz do najnowszej wersji, aby naprawić każdy z problemów. Oto jak zaktualizować VLC:

  1. Włącz komputer.
  2. Otwórz program VLC.
  3. Idź na górę i naciśnij opcję „Pomoc”.
  4. W opcjach, które zostaną wyświetlone, wybierzesz tę, która mówi „Sprawdź aktualizacje”, a te aktualizacje zaczną się natychmiast instalować.

osoba robi coś na swoim komputerze

Jeśli masz najnowszą wersję VLC, aby rozwiązać problem, który przedstawia gracz, będziesz musiał odinstaluj i zainstaluj ponownie z zero. Aby pobrać plik EXE najnowszej wersji odtwarzacza, przejdź na oficjalną stronę VLC o nazwie VideoLAN.

To jest strona internetowa Programista odtwarzacza VLCw której program jest dostępny w wersji na Maca, Windowsa, Linuxa, Androida i iOS.

Zainstaluj więcej kodeków audio

Zanim odinstalujesz VLC, ponieważ masz już najnowszą wersję i zawiera ona błędy, możesz spróbować pobierz więcej kodeków do dźwięku. Zobacz, jak pobierane są wtyczki do VLC:

  1. Włącz telefon komórkowy.
  2. Otwórz VLC.
  3. Kliknij sekcję „Narzędzia”.
  4. Wybierz opcję „Wtyczki i rozszerzenia”.
  5. Przejdź do sekcji „Menedżer dodatków”.
  6. Przejdź do rozszerzeń i zainstaluj kodeki audio, które tam widzisz.

dołącz do naszego kanału telegram