Skip to content

Jak naprawić „Błąd aparatu” w moim telefonie komórkowym Samsung Galaxy S7 – dostępne opcje

4 de luty de 2023

Obecnie, przy wszystkich postępach w branży technologicznej, możemy powiedzieć, że jednym ze smartfonów, który wyznaczył standardy jakości i wydajności, był Samsung Galaxy S7 i dlatego ma go wielu użytkowników, a wśród nich pojawiły się takie wątpliwości jak to, Jak naprawić „błąd aparatu” w telefonie Samsung Galaxy S7? co w czasami pojawia się na niektórych komputerach.

Pierwszą rzeczą, którą musimy o tym powiedzieć, jest to, że przynajmniej osobiście aparat Samsunga Galaxy S7 wydaje mi się najlepszy w roku, nawet przewyższający to, co czy możesz zaoferować nam inne terminale należących do high-endu, takich jak LG G5, iPhone 7 czy Google Pixel w dowolnej wersji.

Prawda jest taka, że ​​​​aparat Samsunga Galaxy S7 jest dobry powód, aby kupić ten terminalale i tak możemy stwierdzić, że czasami ma problemy z działaniem, a to nas najbardziej interesuje.

Samsunga Galaxy S7 Ma świetne funkcje, które są przydatnetakie jak fakt, że możesz mieć możliwość zlokalizowania sprzętu, jeśli gdzieś się zgubi, nawet jeśli jest wyłączony.

Inną jego cechą jest jego niesamowita jakość obrazuo które zalecamy zadbać i uzyskać opcje ochrony ekranu telefonu Samsung S7, jest ich kilka.

Jak naprawić „Błąd aparatu” Telefon Samsung Galaxy S7

Najlepsze poprawki błędów aparatu

W każdym przypadku, jeśli wiadomość z Ostrzeżenie o aparacie Samsunga Galaxy S7 pojawił się po raz pierwszy, szczególnie zalecamy ponowne uruchomienie urządzenia i ponowne uruchomienie aparatu, ponieważ jest to najłatwiejszy sposób uniknięcia tego problemu w przyszłości.

Zakładając, że już zresetowaliśmy Samsunga Galaxy S7 i problem nadal występuje, możliwe, że problem dotyczy jednej z funkcji wbudowanych w oprogramowanie urządzenia, funkcji aparatu Samsunga Galaxy S7 o nazwie Smart Fix.

Jest to opcja, która służy do wykrywania twarzy użytkownika, gdy używamy czujnika selfie. Niektórzy użytkownicy zgłaszali, że powoduje to problemy, więc Może wygodnie jest to wyłączyć.

Aby wyłączyć tę opcję, musimy kliknąć ikonę aplikacji na ekranie głównym, a następnie przejść do Ustawień. Następnie przechodzimy do ekranu, a później do Smart Fixed, pozostawiając opcję wyłączoną i ponownie uruchamiając nasze urządzenie.

Jeśli nadal masz problemy, zaproponujemy Ci ostatnie rozwiązanie dotyczące aparatu Samsung Galaxy S7, więc nie powinieneś mieć więcej problemów dalej z tą sztuczką.

Inne rozwiązania problemu z aparatem

Następne rozwiązanie ma to bezpośredni związek z pamięcią podręczną oraz dane aparatu i galerii, które czasami mogą przechowywać niektóre dane z błędami, przez co urządzenie nie działa tak, jak powinno, dlatego warto postawić na ich czyszczenie od czasu do czasu.

robienie zdjęć Samsungiem S7

Aby to zrobić, musimy przejść do aplikacji w Ustawieniach, następnie Menedżer aplikacji, Galeria, Wymuś zamknięcie, Pamięć, Wyczyść dane i Wyczyść pamięć podręczną; i to samo dotyczy aplikacji Aparat zamiast Galerii.

Jeśli nic z tego nie zadziałało, a aparat Galaxy S7 wciąż się zawiesza, istnieje ostatnie możliwe rozwiązanie zanim zaniesiesz urządzenie do technika. Ma to bezpośredni związek z czyszczeniem partycji pamięci podręcznej.

Przytrzymujemy zwiększanie głośności, przycisk Home i Power. Wchodzimy w tryb odzyskiwania i wybieramy kolejno następujące opcje: wyczyść partycję pamięci podręcznej i Uruchom ponownie system teraz. Gdy Galaxy S7 uruchomi się ponownie, aparat powinien działać dobrze.

Tak długo, jak z opcjami, które tutaj umieściliśmy nie były skuteczne w usuwaniu błędur, możesz zapoznać się z zaleceniami sekcji wątpliwości firmy Samsung lub pomocy technicznej firmy Samsung w jej oficjalnym portalu internetowym.

Czasami są rzeczy, które chcemy zobaczyć z naszego smartfona, ale nie na większą skalę, więc mamy możliwość połączenia naszego Samsunga Galaxy S7 ze Smart TV z funkcją Screen Mirroring, spróbuj.

dołącz do naszego kanału telegram