Skip to content

Jak naprawić „Błąd 43” na urządzeniach graficznych Nvidia, AMD lub Intel w systemie Windows

30 de kwiecień de 2023

Chociaż system Windows jest zwykle stabilnym systemem operacyjnym, od czasu do czasu występują awarie. Problemy, które mogą mieć wpływ na nasze doświadczenia jako użytkowników i których powinniśmy się pozbyć lub rozwiązać tak szybko, jak to możliwe, w tym przypadku byłoby to napraw błąd 43 żeby to nie przeszkadzało.

Z tej szczególnej okazji, jak już zauważyliście. Chcemy cię uczyć, więc co musisz zrobić, jeśli chcesz usuń komunikat i błąd 43. Błąd 43 to taki, który może pojawić się wiele razy, gdy sprzęt lub sterowniki tych urządzeń, głównie grafiki, zawodzą.

Rozwiązywanie problemów z urządzeniami graficznymi z kodem 43

Jak już wcześniej podkreśliliśmy, wiele razy stwierdzamy, że te problemy pojawiają się jako bezpośrednia konsekwencja sprzętu że ma problemy z działaniem, ponieważ jest źle podłączony, ponieważ jest słaby lub ponieważ jakiś sterownik powoduje problemy.

Następnie pokażemy Ci, jakie są główne rozwiązania, które możesz spróbować rozwiązać błąd 43 w systemie Windows:

1. Uruchom ponownie komputer

Zaczynamy więc od pierwszego i głównego rozwiązania, które jest zalecane w przypadku prawie każdego problemu, jaki mamy z naszym komputerem z systemem operacyjnym Windows. Ten sam ma to związek z ponownym uruchomieniem komputeraponieważ często jest to tylko tymczasowy błąd, którego można w ten sposób uniknąć.

I chociaż nie trzeba tego wyjaśniać, wystarczy wyłączyć i włączyć komputer, aby ponownie uruchomić funkcje i rozwiązać kilka problemów. Pierwszy proces do wyboru w przypadku problemu z komputerem zawsze będzie restartować tak samo.

Ale najlepiej zalecamy wyłączenie komputera, a następnie ponowne uruchomienie go zamiast ponownego uruchamiania.

2. Zainstaluj ponownie sterowniki

W przypadku, gdy ponowne uruchomienie komputera nie pomogło i nie była to zwykła tymczasowa usterka, z którą możesz mieć do czynienia. Kolejny ma do czynienia przeanalizuj czy problem nie leży po stronie sterowników. W takim przypadku zalecamy wykonanie następnego kroku, aby wykluczyć, że to jest problem:

  • Przejdź do Menedżera urządzeń, znajdź problematyczne urządzenie, kliknij je prawym przyciskiem myszy i wybierz Odinstaluj
  • Po zakończeniu pierwszego procesu przejdź do zakładki Skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętu w obszarze Pomoc
  • Tam rozpocznie się automatyczny proces, który pozwoli Ci wyszukać odpowiednie sterowniki dla Twoich urządzeń.

Jeśli w tym przypadku wykonanie tego kroku nie było dla Ciebie łatwe, potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji lub nie masz sterowników Mamy artykuły, które pomogą Ci zainstalować je ręcznie i zapewnią Ci wszystkie potrzebne informacje.

3. Zaktualizuj Bios

Jeśli Bios twojego komputera jest przestarzały może również powodować problemy. W takich przypadkach należy uniknąć błędu, aktualizując do nowszej wersji. Aktualizacja Biosu nie jest wcale skomplikowana i możesz to zrobić, jeśli uznasz to za konieczne.

W przypadku, gdy chcesz ponownie uruchomić Bios, jest to opcjonalny przypadek, który wymaga trochę więcej informacji. Możesz skonfigurować swój Bios na wiele sposobów rozwiązać ewentualne problemy z komputerem dlatego znajomość tych informacji nigdy nie zaszkodzi.

4. Sprawdź działanie USB

Wreszcie, jeśli żaden z poprzednich kroków nie zadziałał i zaszedłeś tak daleko, dzieje się tak dlatego, że prawdopodobnie jedno z urządzeń podłączonych przez USB jest odpowiedzialne za te problemy.

Jeśli którekolwiek z urządzeń powoduje problemy są podłączone przez USB, upewnij się, że zarówno kabel USB, o którym mowa, jak i port USB nie mają problemów z działaniem. Ogólnie rzecz biorąc, jest to częsta przyczyna tego typu komunikatów o błędach, więc można tego uniknąć, po prostu rzucając okiem.

Rozwiązanie błędu nvidia 43

Dlaczego otrzymuję błąd 43?

Przyczyna tych okoliczności może być zróżnicowana problemów z produktem lub komputerem

W każdym razie ważne jest również, aby w przypadku problemów z produktami odwiedzić strony lub fora, takie jak Nvidia, zaprojektowane w celu rozwiązania błędu 43 lub inne związane z ich produktami.

Ty to zrobiłeś usunąć błąd 43 z systemu Windows z rozwiązaniami, które zarekomendowaliśmy?

dołącz do naszego kanału telegram