Skip to content

Jak nagrać wideo z efektem zwolnionego tempa w TikTok – Twórz i edytuj

7 de grudzień de 2021

Aplikacja TikTok jest światowym fenomenem dzięki zabawnym efektom. Dzięki ogromnej galerii efektów i wielu nowych, które są stale dodawane, możesz tworzyć i edytować wszelkiego rodzaju śmieszne filmy. Jednym z najciekawszych jest efekt zwolnionego tempa. Odkryć jak nagrać wideo z efektem zwolnionego tempa na TikToku.

W ten sposób będziesz mógł tworzyć fascynujące filmy, które szybko staną się wirusowe na dowolnej platformie społecznościowej. Dodatkowo możesz dodać inne efekty, aby było jeszcze bardziej zabawne. Naucz się kontrolować to wspaniałe narzędzie i w pełni wykorzystaj jeden z najlepszych efektów aplikacji TikTok.

Jakie kroki należy podjąć, aby nagrać wideo w zwolnionym tempie na TikTok?

Podczas gdy na początku filmy w zwolnionym tempie wymagały specjalnych kamer i dużej ilości pracy produkcyjnej, teraz możesz je nagrywać na telefonie komórkowym z prostym efektem wizualnym. TikTok zapewnia filtr, który spowalnia Twoje filmy do niestandardowej prędkości żeby wyglądały jak profesjonalny film krótkometrażowy w Hollywood.

Możesz aktywować efekt Slow Motion z kamery TikTok, klikając opcję „Prędkość”, znajdujący się na wstążce narzędzi po prawej stronie ekranu. Stamtąd możesz skonfigurować aplikację do nagrywania siebie w zwolnionym tempie. Następnie możesz użyć jednego z zapisanych efektów na swoim TikTok, aby stworzyć świetne krótkie wideo.

Należy zauważyć, że ta funkcja nie jest dostępna dla wszystkich urządzeń, a jej działanie może się różnić w zależności od czujnika fotograficznego telefonu komórkowego. ten wysokiej klasy terminale obiecują całkiem imponujące wyniki podczas stosowania efektu zwolnionego tempa ze względu na większą liczbę klatek na sekundę, dzięki czemu mają idealne właściwości dla tego efektu.

Z aplikacji TikTok na Androida

Jeśli masz aplikację TikTok na urządzeniu z systemem Android, możesz aktywować efekt zwolnionego tempa, klikając ikonę „+” na ekranie głównym aplikacji. Wewnątrz komory otwórz opcję „Prędkość” i dostosuj efekt. Dzięki temu możesz zacząć nagrywać śmieszne, spowolnione filmy. Możesz również zastosować go do innych filmów, które wcześniej nagrałeś za pomocą aplikacji TikTok.

Korzystanie z urządzenia iPhone

Użytkownicy IOS mają natywnie efekt Slow Motion na aplikacja aparatu w Twoim terminalu. Nagrywając wideo w zwolnionym tempie za pomocą tej aplikacji, a następnie edytując je na platformie TikTok, wyniki znacznie się poprawiają. Możesz to również zrobić bezpośrednio z aplikacji TikTok za pomocą opcji „Prędkość”.

Gdzie znajduje się pasek prędkości wideo na TikTok?

Efekt Slow Motion na TikTok jest dostosowany do możliwości każdego urządzenia z paskiem przeznaczonym do dostosować stopień spowolnienia wideo chcesz nagrywać lub edytować za pomocą tego specjalnego filtra. W ten sposób możesz dostosować prędkość filmu, aby dostosować go do swoich preferencji i uzyskać najlepszy możliwy efekt.

pasek prędkości tiktok

Ten pasek jest wyświetlany po naciśnięciu przycisku „Prędkość”, możliwość wyboru między 0,1X, 0,3X i 0,5X; możesz nawet ustawić prędkość na 2X lub 3X, aby uzyskać efekt przyspieszenia. Podobnie możesz nagrać swój film w zwolnionym tempie, a następnie dodać do niego muzykę, aby nadać mu rytm. W ten sposób możesz produkować najlepsze filmy dla TikTok i zdobywać popularność.

Opcje prędkości dostępne na barze zmiana w zależności od czujnika fotograficznego każdego urządzenia, dzięki czemu może oferować większy zakres opcji w terminalach z wyższej półki lub mniej alternatyw w telefonach komórkowych z niższej lub średniej półki. Mimo to nadal jest to całkiem fajny efekt, który może łatwo ulepszyć wiele filmów.

Jak możesz edytować wideo w zwolnionym tempie i przesłać je na swoje konto TikTok?

Dzięki TikTok możesz nagrać wideo, które wcześniej nagrałeś w swoich wersjach roboczych i zastosować efekt zwolnionego tempa, aby nadać mu nowy styl. Możesz także zrobić film ze swojej galerii, aby przesłać go do aplikacji z tym wspaniałym efektem. Możesz wykonać doskonałe edycje za pomocą aplikacji TikTok.

Korzystając z narzędzi do edycji TikTok, możesz przyciąć ramkę i długość wideo, wśród wielu innych opcji, takich jak zastosowanie filtrów wizualnych i nakładanie efektów dźwiękowych. Twoje filmy będą miały nowy poziom jakości na platformie i możesz dążyć do zwiększenia liczby obserwujących dzięki lepszym filmom.

opublikuj wideo na tiktok

Po zakończeniu wprowadzania wszystkich niezbędnych zmian na ścieżce wideo wystarczy naciśnij przycisk „Dalej” zakończenie przygotowania publikacji i wybranie ostatnich ustawień. Będziesz mieć wtedy dwie możliwości zapisania pliku wideo: wyślij do „Wersja robocza”; lub „Opublikuj” na swoim koncie.

Dlaczego nie możesz skutecznie nagrywać wideo z efektem zwolnionego tempa?

Pomimo tego, że jest tak popularnym efektem, nie zawsze działa tak, jak chcesz. Jeśli Twoje urządzenie nie wyświetla opcji „Prędkość”, może to oznaczać, że aparat Twojego telefonu komórkowego nie wspierają efektu. Aby rozwiązać ten problem, zaloguj się z bardziej zaawansowanego urządzenia i nagraj wideo w „Wersjach roboczych”, aby później edytować je z telefonu komórkowego.

I odwrotnie, jeśli opcja wydaje się dostępna, ale nie jest odzwierciedlona w filmie, może to być problem z aplikacją. Upewnij się, że masz najnowszą wersję TikTok na swoim urządzeniu i często czyść pamięć podręczną aby zapobiec wpływowi tego błędu na wydajność twojego TikTok.

dołącz do naszego kanału telegram