Skip to content

Jak nagrać program w aplikacji Hulu Live TV i obejrzeć później?

11 de luty de 2022

Wiele korzyści, jakie Hulu ma w telewizorze Smart TV, jest niesamowitych i jest tak łatwy w użyciu. Po wykupieniu subskrypcji możesz odwołać się do usługi przesyłania strumieniowego całkowicie żyć dzięki której będziesz mógł korzystać z aplikacji tyle razy, ile potrzebujesz, doceniając nieskończoną ilość dostępnych kanałów, aby ożywić swój wolny czas lub wolny czas.

I to jest to, na tej liście znajduje się do ponad 50 kanałów bardzo wciągająca nie tylko transmisja na żywo, ale także telewizja kablowa. Po prostu pobierając aplikację Hulu, możesz teraz korzystać z posiadanego urządzenia, aby spełnić ten cel w zaciszu swojego domu. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że możesz również nagrywać programy telewizyjne na żywo, jeśli masz usługę Cloud DVR, o której będziemy rozmawiać w tym artykule.

Co to jest Cloud DVR i jak mogę go używać do nagrywania transmisji?

Gdy zdecydujesz się zostać częścią społeczności Hulu, możesz robić wiele niesamowitych rzeczy, takich jak dodawanie konta Disneya, kiedy tylko chcesz. Natomiast korzystając z Cloud DVR, będziesz mieć miejsce do przechowywania całej zawartości które chcesz nagrać w ciągu kilku minut. Niezależnie od rodzaju treści, zawsze będziesz mieć pod ręką przydatne narzędzie do programów, które chcesz nagrać do późniejszego obejrzenia.

Wszystko to możesz zrobić bezpośrednio z sekcji, która pojawia się w panelu i nazywa się Moje rzeczy. Stamtąd będziesz przechowywać wszystkie treści, które Cię najbardziej interesują i będziesz mieć do nich dostęp tyle razy, ile potrzebujesz, aby je wyświetlić. Tak jak w przypadku programów oglądanych zazwyczaj na platformie Hulu. Oczywiście możesz anulować subskrypcję, kiedy tylko uznasz to za stosowne.

Magazyn w chmurze

Jeśli jesteś zainteresowany wykorzystaniem Hulu do nagraj transmisję i przechowuj ją w chmurze, musisz skorzystać z sekcji Moje rzeczy, jak wspomnieliśmy wcześniej. Oczywiście, aby skonfigurować nagrywanie, musisz otworzyć Aplikację i przejść do wyszukiwania transmisji, którą chcesz nagrać. Gdy go znajdziesz, musisz wprowadzić małe wprowadzenie, a następnie kliknąć Moje rzeczy, aby zostało poprawnie zapisane.

Jakie opcje nagrywania oferuje nam Cloud DVR?

Przed przystąpieniem do korzystania z Cloud DVR ważne jest, aby: pamiętaj o pewnych ważnych aspektach dotyczące dostępnych opcji nagrywania. Dlatego zwróć szczególną uwagę na poniższą sekcję, aby nie przegapić żadnych szczegółów i dobrze wykorzystać program.

hulu cloud dvr opcje nagrywania w tv

seria płyt

Z opcją Record Series, możesz nagrywać przyszłe odcinki lub programy po podjęciu decyzji o ich zapisaniu w sekcji Moje rzeczy. Ponieważ, jeśli ta alternatywa jest wyłączona, najprawdopodobniej utracisz automatyczne nagrywanie treści, które preferujesz. Pamiętaj, że ta aplikacja będzie nagrywać wszystkie programy na żywo w zależności od twoich zainteresowań.

Jak mogę przeglądać treści nagrane przez usługę Cloud DVR?

Dostęp do treści nagranych przez usługę DVR w chmurze to naprawdę prosta procedura. Dlatego pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby się do tego zastosować, jest otwórz aplikację Hulu na wybranym urządzeniu. Następnie przejdziesz do zakładki Moje rzeczy, a stamtąd zobaczysz dwie różne opcje.

Pierwsza dotyczy filmów i programów telewizyjnych, a druga dotyczy wszystkich treści skoncentrowane na sporcie, wiadomościach, muzyce i tym podobnych. Kiedy znajdziesz to, co chcesz zobaczyć na ekranie, wystarczy nacisnąć przycisk z napisem Play i to wszystko.

sposób na zarządzanie przestrzenią w chmurze dvr z mojego telewizora

Co mogę zrobić, aby zwolnić miejsce w Cloud DVR i nagrać więcej programów?

Coś bardzo powszechnego, co zdarza się wielu użytkownikom Hulu, to to, że zawartość przechowywana w Cloud DVR, zajmuje dużo miejsca do przechowywania. Dlatego najlepszą opcją jest wyeliminowanie tych programów, których nie planujesz już oglądać, aby zostawić miejsce na nowe wydania lub ciekawe filmy. Następnie powiemy Ci, jak to zrobić poprawnie.

Zarządzaj rejestratorami

Co musisz zrobić, aby usuń programy w Cloud DVR, jest otwarcie aplikacji i kliknięcie zakładki Moje rzeczy. Później docenisz opcję DVR Manager, a tuż obok niej pojawi się opcja Usuń. Dlatego musisz zlokalizować programy do usunięcia i kliknąć białą linię, aby potwierdzić swój wybór i pozbyć się treści, które zajmują tylko miejsce na dysku.

Upewnij się jednak, że to, co usuwasz, nie jest wartościową treścią ponieważ kiedy już podejmiesz decyzję, nie możesz się cofnąć. Pamiętaj, że stąd najstarsza treść jest zapisywana do najbardziej aktualnej, więc unikaj utraty interesującej treści dzięki automatycznej metodzie usuwania.

dołącz do naszego kanału telegram