Skip to content

Jak dodać konto Disney Plus do mojej usługi przesyłania strumieniowego Hulu krok po kroku

14 de Maj de 2021

Dodaj konto Disney Plus do Hulu Nie jest to takie trudne, jak się wydaje, może się wydawać, że te dwie platformy nie mają prostego mechanizmu do połączenia. W związku z tym możemy Ci powiedzieć, że jest odwrotnie i możesz dodać konto Disney Plus do Hulu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej o łączach międzyplatformowych Disney Plus, a także dowiedzieć się, jak dodać to konto do Usługa przesyłania strumieniowego HuluW tym artykule wyjaśnimy to krok po kroku, abyś mógł to zrobić, zalecamy dalsze czytanie.

Jak dodać konto Disney Plus do mojej usługi przesyłania strumieniowego Hulu?

Proces dodawania konta Disney Plus do Hulu nie jest skomplikowany, w rzeczywistości po przeczytaniu tego samouczka będziesz w stanie to zrobić tak szybko, jak mruganie. A dobrą rzeczą w tym wszystkim jest to, że gdy połączysz te platformy, będziesz mieć również możliwość udostępnienia swojego konta Disney Plus znajomym i rodzinie.

Najpierw musisz mieć konto Hulu, ten, który możesz utworzyć za pomocą prostej subskrypcji zarówno na swojej oficjalnej stronie, jak i na stronie Disney Plus.

Subskrypcja ta może również spełniać zasady korzystania z Disney Plus bez płacenia, będąc w stanie nauczyć się tego robić nawet przez kilka dni, bez konieczności tracenia pieniędzy.

Następnie druga rzecz do zrobienia to przejdź na platformę Disney Plus, gdzie odbywa się niesamowite przesyłanie strumieniowe tej strony, a stamtąd spróbuj połączyć konto, co z pewnością możesz zrobić w prostych krokach.

Aby to zrobić, zaloguj się na stronie Disney Plus i klikniesz Szczegóły płatności, wtedy poszukaj opcji „Obejrzyj teraz”, która pojawia się obok „Hulu”; na koniec będziesz musiał kliknąć „Utwórz konto” i rozpocząć oglądanie treści za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego Hulu.

Jakie są korzyści z dodania konta Disney Plus do usługi przesyłania strumieniowego Hulu?

Jeśli to, czego szukałeś, było większa wygoda podczas strumieniowego przesyłania danych w HuluNajlepsze, co możesz zrobić, to dodać konto Disney Plus do usługi przesyłania strumieniowego Hulu, a także nadal utrzymywać jakość Disney Plus, a już wyjaśniliśmy, dlaczego.

W Hulu jeden lub drugi z czynników, które pozwalają na najbardziej komfortową rozrywkę, jest nieco skomplikowany; W rzeczywistości, chociaż można używać Hulu na Smart TV, już mówimy, że nie działa na wszystkich tych urządzeniach.

Jest to jeden z powodów, dla których warto dodać konto Disney Plus do usługi przesyłania strumieniowego Hulu, aby móc zaloguj się na swoje konto Disney Plus, której platforma jest akceptowana przez wszystkie znalezione telewizory Smart TV i ciesz się strumieniowym przesyłaniem Hulu.

Teraz, jeśli później wypróbowałem usługę przesyłania strumieniowego Hulu Z kontem Disney Plus w ogóle Ci się nie podobało, nie ma powodu do zmartwień, ponieważ możesz szybko zrezygnować z subskrypcji, odłączając się lub anulując subskrypcję bezpośrednio z Hulu.

Jakie inne platformy mogą łączyć się z Hulu w celu korzystania z usługi przesyłania strumieniowego?

Jak wyjaśniono wcześniej, jeśli nie lubisz usługi przesyłania strumieniowego Hulu W przypadku konta Disney Plus zalecamy po prostu anulowanie subskrypcji lub aktywację konta na tej wzajemnej relacji platform.

Jednak, może zastanawiasz się, czy istnieje inny rodzaj treści dla usługi przesyłania strumieniowego Hulu, a raczej innego rodzaju platformy do dodawania konta do tej usługi, której zawartość może wydawać się bardziej zabawna i czujesz się komfortowo.

dodaj disney plus i hulu

I to jest to, że to drugie jest w rzeczywistości możliwe, jeśli jesteś fanem Sporty dowiesz się, jak podziękować za pomysł, który podamy poniżej.

W Hulu strumieniowanie się wyróżnia wszelkiego rodzaju treści i nie ma lepszego sposobu na zrobienie tego niż wyświetlanie sportów, które lubisz najbardziej lub tych, które najbardziej lubisz.

Od teraz zalecamy również, aby link do usługi przesyłanie strumieniowe Hulu na platformę ESPN Plus, dzięki czemu możesz cieszyć się nim już teraz w domu.