Skip to content

Jak łatwo zmienić, zmodyfikować lub zresetować hasło do mojego konta Disney Plus

15 de Maj de 2021

Disney Plus to firma świadcząca usługi przesyłania strumieniowego, stworzony i obsługiwany przez The Walt Disney Company, Jego data premiery to 12 listopada 2019 r. Disney + pozwala nam zobaczyć wszystkie seriale i filmy, które zostały pierwotnie stworzone przez Disneya, od najstarszych do najnowszych.

Cały jego katalog jest dostępny i nie tylko pozwala zobaczyć wszystko, co stworzył Disney, ale pokazuje nam również wszystkie seriale, filmy, filmy krótkometrażowe i dokumentalne Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic, 20th Century Fox i Blue Sky Studios.

Ta platforma sprawiła, że ​​wszyscy użytkownicy i fani Disneya byli zachwyceni, kiedy rozpoczął się Disney +, ponieważ daje nam możliwość obejrzenia absolutnie wszystkiego, co chcemy, w wybranym przez nas czasie. Oprócz tego, że na platformie można filtrować ich tytuły, wybierając filmy lub seriale według kategorii chcesz: animacje, dzieci, akcja i przygoda, komedia, filmy dokumentalne itp. Aby uzyskać dostęp do Disney Plus, musisz anulować subskrypcję, która obejmuje inne plany.

Jeśli chcesz dołączyć do tej platformy, najlepsze jest to, że założysz konto Disney Plus, jest to dość proste, po prostu tworzysz swoją nazwę użytkownika, podłączasz kartę kredytową, za którą zamierzasz opłacić abonament i Otóż ​​to. W ten sposób nie ominie Cię klasyka Disneya, która na Ciebie czeka.

Zapomniałem hasła do Disney Plus

Zapomnij o naszych hasłach Jest to coś, co przydarzyło się nam wszystkim nieskończenie wiele razy, a nawet więcej, gdy mamy kilka aplikacji, wszyscy wkładamy inne hasło, a kiedy chcemy ponownie wprowadzić, zapominamy o nich. Jeśli bardzo zapomnisz o wydaniu kluczy, powinieneś skorzystać z opcji korzystania z menedżera haseł dla Androida, aby Twoje klucze były bezpiecznie przechowywane.

Zdarza się też, że w wielu przypadkach udostępniamy nasze hasło Disney Plus z naszymi przyjaciółmi lub rodziną, aby mogli zobaczyć lub korzystać z platformy, a następnie chcemy ją zmienić, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że wiele osób ma hasło.

Zmień swoje hasło Disney Plus to całkiem prostechociaż istnieją różne metody zmiany hasła, więc wyjaśnimy krok po kroku, jak to zrobić.

Jak zmienić hasło do konta w Disney Plus?

Załóżmy, że w tym przypadku, jeśli wiesz, jakie jest Twoje hasło Disney Plus, ale chcesz je zmienić, ponieważ nie chcesz, aby inne osoby wchodziły do ​​Twojego profilu. Zwykle jest to dość denerwujące, gdy udostępniasz hasło, aby osoba oglądała tylko film, a następnie nadal korzystała z konta tak, jakby było jego własnym. Wykonaj poniższe czynności, aby zmienić hasło:

Zaloguj się na swoje konto Disney + z telefonu z systemem Android, laptopa lub z dowolnego miejsca, w którym masz zainstalowaną aplikację. Następnie przejdź do ikony swojego profilu i naciśnij ją, w menu wybierz „konto” i kliknij opcję „zmień hasło”, w odpowiednich polach wprowadź swoje aktualne hasło i nowe hasło i kliknij opcję „ save ”i gotowe.

Powinieneś to wiedzieć podczas zmiany hasła Osoby korzystające z Disney Plus i Ty będą musiały zalogować się ponownie i użyć nowego hasła, aby móc korzystać z platformy.

Zresetuj moje hasło Disney Plus

Jest też taki przypadek chcesz wejść na swoje konto i nie pamiętasz hasłaDzieje się to wielokrotnie i częściej, gdy wcześniej zmienialiśmy hasło i wstawialiśmy nowe, z którego nic nie pamiętamy. Jeśli zapomniałeś hasła i chcesz przywrócić hasło za pomocą nowego, musisz wykonać następujące czynności:

Przejdź do aplikacji Disney Plus lub jej oficjalnej strony internetowej. Na stronie głównej wprowadź swój adres e-mail, kliknij Kontynuuj, a następnie „Nie pamiętam hasła”. Następnie przejdź do adresu e-mail, który jest powiązany z Twoim kontem Disney +, a otrzymasz wiadomość e-mail z rozszerzeniem sześciocyfrowy kod dostępu, Ta wiadomość może dotrzeć do 15 minut, więc nie martw się, jeśli jeszcze nie dotarła.

osoba oglądająca disney + na ekranie

Jeśli otrzymałeś kod, przejdź do Disney Plus i wprowadź go w odpowiednim polu, wprowadź nowe hasło i kliknij Kontynuuj. Po wprowadzeniu i potwierdzeniu wszystkich danych Twoje dane logowania na konto zostaną zaktualizowane i będziesz musiał zalogować się ponownie na urządzeniach, których używasz, aby kontynuować oglądanie i korzystanie z Disney Plus.