Skip to content

Jak mogę oglądać Disney Plus za pośrednictwem Movistar (przykład)

15 de luty de 2021

Jeśli jesteś w domu i masz konto Movistar i chcesz spróbować czegoś innego… Cóż, jest już dostępne Disney Plus, i oferuje szeroką gamę rozrywek, którymi można się cieszyć w zaciszu własnego domu i z rodziną. Poprowadzimy Cię do tego fascynującego świata, a dzięki Movistar możesz zobaczyć Disney Plus.

Ciekawostki o Movistar i Disney Plus

Czym dokładnie jest Disney Plus? Lub Disney +. To jest platforma usługa subskrypcji Przyjazne rodzinie z filmami online, to znaczy, że jego programy są całkowicie przyjazne dla rodzin i dzieci mogą się z nich bawić. Jeśli nie masz jeszcze tej usługi, najpierw zainstaluj Disney plus.

Będziesz mieć pełną zawartość Disneya, w tym: Star Wars, Pixar, Marvel, National Geographic, Disney Studios, filmy Blue Sky Studios i wiele więcej. W katalogu outletu znajduje się 400 filmów + dodatki (w tym komentarz reżyserski i za kulisami). Jeśli chcesz poznać pełną zawartość Disney Plus, przejdź do tego łącza.

Usługa została uruchomiona w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. A w marcu został oficjalnie wydany w Hiszpanii, co oznacza, że ​​Disney plus może być postrzegany przez Movistar jako usługa operacyjna. Włączenie oryginalnej zawartości Disney Plus do jej rozbudowanego programu.

Wszystko zostało osiągnięte po skomplikowanych negocjacjach. Usługa Disney Plus będzie bezpłatnie bez dodatkowego wynajmu dla posiadaczy pakietów Movistar +, takich jak: Fusión Selección Plus Ficción, Fusión Total i Fusión Total Plus. Klienci, którzy mają pakiet kinowy, będą mogli zawrzeć umowę z Disney plus za pośrednictwem usługi Movistar z 6-miesięczną bezpłatną ofertą. Jeśli nie masz Movistar, możesz bezpłatnie oglądać Disney Plus.

Pomimo możliwych niedogodności, które zostały przedstawione, aby aktywować i zobaczyć Disney Plus w Movistar, wyjaśnił, co muszą zrobić użytkownicy, aby to włączyć. Biorąc pod uwagę, że konieczne jest skojarzenie konta, które posiadamy Movistar z Disney + aby cieszyć się subskrypcją, nawet bez płacenia. Teraz, jeśli przejdziemy do sprawy.

Jak aktywować i oglądać Disney Plus za pośrednictwem Movistar

 • Wejdź na Movistar na stronę strona aktywacyjna z Disney + (movistar.es/fusiondisney).
 • Zaloguj się do swojej sesji. Jak wchodzisz? Kliknij My Movistar Access i wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło lub hasło Mój Movistar a następnie stuknij w przycisk Enter. Możesz sprawdzić, czy Twoja cena obejmuje Disney +, a następnie kliknąć pole Aktywuj subskrypcję. Jeszcze innym sposobem uzyskania dostępu jest aplikacja mobilna Mi Movistar.
 • Znajdź kartę TV
 • Znajdziesz przycisk wskazujący, że możesz teraz aktywować Platforma Disney +.
 • To poprowadzi Cię do oficjalnej strony Disney +.
 • Wchodzisz na stronę i zakładasz konto, to oznacza wejście Twój email i naciśnij Kontynuuj. A następnie aktywuj swoją subskrypcję. Zalecamy nawet pobranie aplikacji Disney + na dowolne zgodne urządzenie i sprawdzenie planu oraz stawki.

Możesz go również aktywować ze swojego Smart TV

dwa odcienie niebieskiego wskazujące na powitanie Disney Plus w Movistar

 • Aby móc oglądać Disney Plus na swoim telewizorze Smart TV, wskazujemy tę opcję, przejdź do Movistar +
 • W menu głównym zostanie odzwierciedlony Baner z informacjami o usłudze Disney +, najedź na niego kursorem i naciśnij pilotem OK.
 • Będziesz wizualizować plik Kod, więc musisz mieć pod ręką swój telefon komórkowy i przechwycić kod.
 • Zostaniesz natychmiast przeniesiony na stronę internetową Disney + na urządzeniu mobilnym, na którym utworzysz konto, wprowadzając swój adres e-mail.
 • Naciskasz dalej i aktywny usługa przesyłania strumieniowego i to wszystko.

Nie zapomnij zainstalować aplikacji Disney plus na wszystkich swoich urządzeniach i zacząć korzystać z różnorodnych programów, kiedy i gdzie chcesz, do 4 ekranów jednocześnie.

W tym momencie będziesz mógł zastosować całą tę wiedzę w praktyce, aby uzyskać dostęp do i uruchomić Usługę. W którym będziesz cieszyć się 350 godzinami National Geographics i 7500 odcinków seriali telewizyjnych na 4 różnych urządzeniach. Możesz zostawić swoje komentarze i dzięki temu wiedzieć, że pojawiły się informacje.

dołącz do naszego kanału telegram