Skip to content

Jak na zawsze usunąć konto firmowe lub biznesowe na Instagramie

10 de kwiecień de 2021

Czy mogę usunąć plik konto biznesowe lub komercyjne na Instagramie? Jak mogę usunąć moje konto firmowe na Instagramie? Czy moje konto firmowe lub komercyjne zostanie usunięte na zawsze?

Instagram to jedna z najlepszych platform lub sieci społecznościowych ostatniej dekady, podobnie jak Facebook Instagram można zarabiać lub sprzedawać Poprzez różne opcje, wśród nich jest utworzenie konta biznesowego lub komercyjnego.

Stworzenie profilu na Instagramie dla firm jest niezwykle proste i daje wiele korzyści wszystkim tym, którzy chcą mieć swoją firmę, biznes lub przedsiębiorczość są obecne w internecie.

Jednak w niektórych przypadkach potrzeba usunięcia konta biznesowego lub komercyjnego z tej platformy może wynikać z różnych powodów, dlatego dzisiaj w jaktosie nauczymy Cię krok po kroku, jak usunąć lub usuń swoje konto firmowe na Instagramie.

Powody usunięcia konta firmowego na Instagramie

Instagram ma kilka zalet i wad Dla firmChociaż niejednokrotnie wiąże się to z wieloma korzyściami dla wszystkich osób, które chcą, aby ich biznesy się rozwijały, w niektórych przypadkach konieczne jest trwałe usunięcie lub usunięcie konta biznesowego lub biznesowego na platformie Instagram.

Wśród powodów lub powodów, które istnieją, aby usunąć lub usunąć konto na Instagramie na zawsze, są następujące:

  • Powody lub powody strategiiJeśli Twoja firma planuje odkryć siebie na nowo, zastosować nowe strategie marketingu cyfrowego i stworzyć nowe podejście od zera, konieczne jest usunięcie konta firmowego na Instagramie. To doskonała opcja dla firmy lub marki, aby całkowicie oderwać się od poprzedniego podejścia.
  • Zamknięcie firmyW przypadku, gdy Twoja firma lub marka zdecyduje się zaprzestać świadczenia swoich usług, nie ma większego sensu prowadzenie profilu na Instagramie.
  • Porzucenie kontaJeśli Twoja firma lub marka nie publikowała na Instagramie od miesięcy, ale chcesz ją ponownie aktywować, stworzenie nowej publikacji nie będzie wyglądać zbyt dobrze, więc usunięcie lub usunięcie konta z 0, aby powrócić z większą mocą, jest całkiem przydatne i zalecane.

Jak tymczasowo usunąć lub usunąć konto firmowe na Instagramie?

Mieć konto biznesowe lub komercyjne na Instagramie Umożliwia łatwe zarabianie pieniędzy bez bycia wpływowym, ponieważ możesz łatwo wprowadzać na rynek lub sprzedawać, jednak jeśli chcesz usunąć lub usunąć swoje konto firmowe na Instagramie, możesz to zrobić tymczasowo, na wypadek gdybyś chciał je reaktywować w dowolnym momencie.

W celu usunąć swoje konto biznesowe lub komercyjne na Instagramie Musisz zalogować się jak zwykle, wprowadzając swoją nazwę użytkownika i hasło.

Więc musisz wejdź w sekcję „Edytuj profil”W tym znajdziesz różne opcje, spośród których musisz wybrać i nacisnąć „Tymczasowo wyłącz moje konto firmowe”.

Wiadomość z platformy pojawi się na ekranie Instagrama z prośbą o powód lub powód anulowania konta, możesz wybierz dowolną z automatycznych przyczyn lub wypełnij formularz.

Aby skończyć, po prostu musisz wprowadź hasło do swojego konta firmowego lub komercyjnego w ten sposób tymczasowo go wyeliminujesz na wypadek, gdybyś chciał go ponownie aktywować w którymś momencie.

Kroki, aby trwale usunąć konto firmowe

Jeśli chcesz na zawsze usunąć swoje konto firmowe lub biznesowe na Instagramie, bez możliwości jego reaktywacji kiedyś w przyszłości Instagram będzie nadal udostępniać tę opcję.

usuń konto firmowe na Instagramie

Aby to zrobić, musisz zalogować się na swoje konto biznesowe lub komercyjne na Instagramie z komputera, ponieważ ta opcja Nie jest dostępny dla wersji na Androida ani iOS.

Następnie musisz nacisnąć „Edytuj profil”W menu opcji, które pojawiają się na ekranie, należy kliknąć opcję „Usuń konto na stałe”, Instagram poprosi o wyjaśnienie lub powód opuszczenia platformy, należy wybrać dowolną z automatycznych opcji lub wypełnić formularz.

W końcu wystarczy, że podasz hasło do swojego konta firmowego lub komercyjne iw ten sposób na zawsze usuniesz swoje konto na Instagramie.

dołącz do naszego kanału telegram