Skip to content

Najlepsze aplikacje do tworzenia fałszywych rozmów na WhatsApp i Facebooku

5 de październik de 2022

WhatsApp jest niewątpliwie głównym komunikator z całego świata. A kiedy się nad tym zastanowimy, musimy zaznaczyć, że wielu użytkowników nie tylko lubi nadać mu odpowiednie tradycyjne zastosowanie, ale także przeprowadzać inne, które stają się nieco irytujące dla swoich znajomych.

W każdym razie należy zauważyć, że w tym artykule pokażemy Ci kilka ciekawych aplikacji. Aplikacje do tworzenia fałszywych rozmów WhatsApp to z pewnością spowoduje kilka śmiechu.

W szczególności, jeśli będziesz dalej czytać ten artykuł na ten temat, znajdziesz 3 aplikacje, które uważamy za najlepsze do stworzenia fałszywe rozmowy WhatsApp. Więc jeśli chcesz zacząć denerwować wszystkich swoich znajomych, zdecydowanie powinieneś spróbować szczęścia z tymi aplikacjami. W ten sam sposób w poniższym linku dowiesz się, jak bez problemu wysłać fałszywy adres przez WhatsApp.

Przed rozpoczęciem, aby osiągnąć to i więcej, musisz mieć zainstalowaną najnowszą wersję WhatsApp na swoim urządzeniu mobilnym. Jeśli go nie masz, możesz wejść w poniższy link i dowiedzieć się, jak pobrać najnowszą wersję WhatsApp.

Aplikacje do fałszywych rozmów WhatsApp

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak tworzyć fałszywe rozmowy na WhatsApp? Musisz więc wiedzieć, że rzeczywiście istnieją aplikacje specjalnie do tego stworzone, takie jak ta, którą dzisiaj pokażemy.

Rzeczywiście, chociaż istnieje wiele powodów, dla których wielu użytkowników może próbować tworzyć fałszywe rozmowy na WhatsApp, dzisiaj chcemy pokazać, jak to zrobić. Jednym z tych powodów jest blokowanie kontaktów WhatsApp bez ich wiedzy.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym przypadku, jest to, że kiedy mówimy o możliwości tworzenia fałszywych rozmów na WhatsApp, mówimy o sztuczce, która jest naprawdę prosta, gdy mamy niezbędne narzędzia. To, co musisz wziąć pod uwagę w tym aspekcie, to fakt, że w sklepie Google Play jest ich kilka, ale najlepszym z nich jest dla nas WhatsFake.

WhatsFake (Twórz fałszywe czaty)

WhatsFake (Tworzenie fałszywych czatów) to pierwsza z aplikacji, którą naszym zdaniem każdy powinien wziąć pod uwagę w tego typu sytuacji. O tym należy zauważyć, że jest przede wszystkim atrakcyjna, ponieważ pozwalazrzuty ekranu fałszywych rozmów które wyglądają realnie.

Prawda jest taka, że ​​kiedy mówimy o tej aplikacji, musimy powiedzieć, że jest ona naprawdę kompletna. Cóż, będzie też możliwe wysyłanie i odbieranie sfałszowanych wiadomości głosowych, kontrolując obie strony komunikacji.

Cechy WhatsFake

  • Twórz fałszywe czaty z kimkolwiek
  • Kontroluj obie strony rozmowy
  • Zmień wszystkie szczegóły rozmowy
  • Wysyłaj i odbieraj fałszywe wiadomości multimedialne
  • Wysyłaj i odbieraj fałszywe wiadomości głosowe
  • Edytuj statusy ostatnio oglądanych, online i pisania
  • Edytuj statusy wysłanych, dostarczonych i przeczytanych wiadomości

Fałszywy czat dla WhatsApp

Chociaż fałszywy czat dla WhatsApp jest dostępny tylko w języku angielskim, nadal musimy powiedzieć, że jest to naprawdę łatwa platforma do nauki obsługi. W każdym razie dzięki niemu będzie możnarozwijać fałszywe rozmowy w łatwy sposób i szybko, bez zbyt wielu problemów. Musisz w związku z tym wiedzieć, że wśród jego opcji znajdziemy takie, które pozwalają zmodyfikować datę rozmowy, określić nazwę użytkownika i zmienić swoje zdjęcie profilowe i wiele innych.

Yazzy (fałszywe rozmowy)

I skończyliśmy z prawej strony w parze Yazzy (fałszywe rozmowy), czyli nazwa innej aplikacji, która zdaniem wielu z nas wyróżnia się w tym segmencie. Oczywiście pozwoli to na tworzenie fałszywych, ale całkiem prawdziwych rozmów, które wielu pomyli z oryginalnymi.

Wśród funkcji tej aplikacji wyróżniają się niektóre, takie jak fakt, że obsługuje nie tylko WhatsApp, ale także inne systemy komunikacji, takie jak Messenger, SMS na Androida itp.

Kroki tworzenia fałszywego czatu WhatsApp

Cóż, powiedzieliśmy wcześniej, że jeśli chodzi o tworzenie fałszywych rozmów na WhatsApp, pierwszą rzeczą, jaką widzimy, jest to, że istnieje aplikacja o nazwie WhatsFake i jest dostępna w sklepie Google Play za darmo. Musisz wiedzieć, że to aplikacja do tworzenia fałszywych rozmów na WhatsApp Ma zarówno darmową, jak i płatną wersję.

Po pobraniu swojego aplikacja do tworzenia fałszywych czatów na WhatsApp Za pomocą tego linku następną rzeczą, którą musisz zrobić, to zainstalować go, a zobaczysz, że w ciągu zaledwie kilku minut będziesz mógł tworzyć swoje fałszywe rozmowy. Następnie pokażemy Ci wszystkie funkcje tej aplikacji, abyś mógł poznać absolutnie wszystkie jej szczegóły.

teraz, kiedy już widziałeś jak tworzyć fałszywe rozmowy na WhatsApp, prawdopodobnie zastanawiasz się, w jakich sytuacjach zalecamy użytkownikom korzystanie z tego typu treści. Musisz wiedzieć, że radzimy przestrzegać wszystkich wyraźnych instrukcji w tego typu sytuacjach i że w miarę możliwości nie używaj tych aplikacji do powodowania szkód.

Innymi słowy, jeśli myślisz tworzyć fałszywe rozmowy na WhatsApp, szczególnie zalecamy, abyś zrobił to dla zabawy, ale aby nikogo nie denerwować, dodając go do rozmowy bez jego zgody. Następnie, jak zawsze mówimy, absolutnie w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących tego krok po kroku lub aplikacji, zalecamy pozostawienie nam komentarza, abyśmy mogli Ci pomóc.

Niektóre podobne wyszukiwania, które widzieliśmy na forach i w sieciach społecznościowych, mają związek z: tworzeniem fałszywego czatu WhatsApp online, tworzyć fałszywe rozmowy na WhatsApp online, twórz fałszywe rozmowy WhatsApp na PC, WhatsApp na PC, symuluj rozmowy WhatsApp, jak tworzyć fałszywe rozmowy na komunikatorach, tworzyć fałszywe rozmowy na Facebooku lub tworzyć fałszywe rozmowy na Facebooku online. Jeśli masz więcej pytań na ten temat, oczywiście powinieneś zadać nam je w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram