Skip to content

Jak na Instagramie wideo o obrazie? – Brak zniekształceń

7 de październik de 2021

Możliwości oferowane przez sieci społecznościowe wykraczają poza to, w co wierzymy, wykorzystanie ograniczone do interakcji społecznych między ludźmi został przeniesiony na nowe poziomy użytkowania począwszy od repozytoriów plików, aplikacji do organizowania spotkań biznesowych i jej najważniejszego dziś zastosowania, czyli wyróżnienia się jako środka reklamy produktów lub usług.

Jeśli chcemy rzucić okiem na najlepszy post lub zdobyć wielu obserwujących sprzedaż, musimy wziąć pod uwagę wszystkie opcje, które oferuje nam Instagram, aby spersonalizować nasze zdjęcia i filmy, które nakładają się na te ostatnie 2 popularna opcja wśród użytkowników.

Czego potrzebuję na telefonie komórkowym, aby umieścić film na obrazie na Instagramie?

Instagram to potężna aplikacja do wszystkiego, co dotyczy edycji zdjęć i filmów, z niesamowitą różnorodnością filtrów i możliwością modyfikacji dowolnych materiałów multimedialnych. Niemniej jednak, musimy mieć odpowiedni telefon do pracy.

Przyzwoita moc obliczeniowa

Chociaż może to brzmieć zbyt ograniczająco, opcja jest dostępna dla każdego urządzenia, które należy do kategorii średniej i wyższej, więc zdecydowana większość użytkowników korzystających z aplikacji nie powinna mieć problemów.

Sprawdź, czy opcja pojawia się na urządzeniu

Jeśli przestrzegamy specyfikacji, poniżej sprawdzamy, czy opcja jest dla nas aktywowana na Instagramie, dla której będziemy mieli dostęp tylko do opcji stworzyć historię i poszukaj filtra Zielony ekran, w przypadku jego zlokalizowania oznacza to, że możemy bez problemu przeprowadzić proces.

Skąd mogę nałożyć film na obraz na Instagramie?

Istnieją różne sposoby, w jakie możemy umieścić film na obrazie na Instagramie i będzie to zależeć wyłącznie od tego, jak potrzebujemy lub mamy przyjemność udostępnić plik, mając jako opcje:

Wchodzenie w opcję przesłania historii

Jak wcześniej wspomniano, pierwszym sposobem jest przesłanie go z historii na Instagramie, gdzie dostępna będzie opcja filtrowania.

Tworzenie nowego posta

W przypadku, gdy naszym zamiarem nie jest robienie selfie i chcemy zmodyfikować zdjęcie, Możemy to również zrobić od publikacji posta na naszym profilu.

Jak umieścić film na obrazie na Instagramie?

Proces nakładania wideo na obraz na Instagramie jest dość prosty i intuicyjny, wystarczy znać odpowiednie narzędzia do pracy.

W przypadku najczęściej używanego przypadku, jakim są historie, Będziemy musieli tylko uzyskać dostęp do opcji historii i na pasku filtrów poszukać Green Screen, wybierzemy obraz, który chcemy nałożyć i kontynuujemy filmowanie naszej publikacji.

Jak mogę zobaczyć ostateczny wynik przed przesłaniem go?

Gdy skończymy nagrywać nasz film i chcemy się upewnić, że zostało to zrobione poprawnie, a wszystkie elementy są na swoim miejscu, możemy skorzystać z trybu podglądu.

Jest to automatycznie aktywowane w aplikacji Instagram i będzie stale powtarzać wideo po jego nagraniu.

zobacz końcowy wynik na instagramie przed jego przesłaniem

Gdzie znaleźć alternatywy, aby umieścić film na obrazie i przesłać go na Instagram?

Instagram może być bardzo wygodnym narzędziem do dokonywania wszelkiego rodzaju modyfikacji za pomocą filtrów do naszych zdjęć, ale istnieją inne narzędzia, które mogą ułatwić modyfikacje obrazów i wideo zarówno z naszego telefonu, jak i z naszych komputerów.

Na stronach z narzędziami online

Jeśli wolimy unikać pobierania aplikacji na nasze urządzenia inteligentne, mamy do dyspozycji aplikację internetową Canva, potężne narzędzie do edycji online, które pozwoli nam wykonać wszelkiego rodzaju montaż obrazów i wideo.

W sklepie z aplikacjami na urządzenia mobilne

Jeśli natomiast preferujemy aplikacje na Androida lub iOS, możemy wypróbować aplikację KineMaster, dzięki tej aplikacji będziemy mieli nieskończoną różnorodność opcji edycji naszych obrazów, w tym popularną opcję nałożyć wideo na obraz.