Skip to content

Jak mogę zostać partnerem Glovo? Bardzo proste! (Przykład) | Zobacz, jak to się robi

2 de luty de 2021

Kiedy mówimy o Partnerze, mamy na myśli relacje, które istnieją między dwiema firmami w celu uzyskania wzajemnych korzyści; zwykle jeden z nich działa jako produkt lub usługodawca a drugi jest tym, który je sprzedaje. Tak jest w przypadku Glovo i Partnerów, w których ci ostatni oferują produkty ze sklepu za pośrednictwem aplikacji Glovo.

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, możesz się zastanawiać, czym jest Glovo, co oferuje i jak działa Globo? Idąc jeszcze głębiej, będziesz chciał wiedzieć, ile pieniędzy można zarobić w Glovo? Ile zarabia sprzedawca Glovo? Prawda jest taka, że ​​istnieją firmy, z którymi Glovo ma umowy na dostawy.

Jeśli więc mam restaurację, ile Glovo pobiera opłatę za restauracje? Jak mogę umieścić swoją restaurację na Glovo? Będzie to zależeć od tego, czy Twoja firma spełnia wymagania Glovo, kiedy zarejestrujesz się na jej oficjalnej stronie internetowej.

Należy wziąć pod uwagę, że klienci nie zapłacą bezpośrednio w sklepie lub restauracji; ponieważ produkty są odbierz i dostarcz Glovers we wskazane miejsce. Dało to początek trzem różnym sposobom składania zamówienia: „Transport” lub „Cokolwiek” i zamówienie przez „Partnera”.

Obecnie aplikacja ta znacznie zwiększyła sprzedaż m.in. produktów spożywczych, usług aptecznych, higieny. Dlatego jest więcej osób chętnych do nauki korzystania z aplikacji Glovo; nie wspominając, że tak jest obecnie podwoił liczbę nowych partnerów.

W jaki sposób firma Glovo korzysta z nowych partnerów?

Ze względu na kwarantannę pandemii restauracje i lokale gastronomiczne znalazły się w niekorzystnej sytuacji, będąc najbardziej opłacalnymi opcjami Dostawa”, także „Zabierz na wynos” lub zabrać jedzenie, a także „Duchowe kuchnie”.

Te ostatnie odnoszą się do dedykowanych przestrzeni kuchennych tylko po to, aby przygotować potrawy na dostawę; Ten model powstał jakiś czas temu w Londynie i coraz więcej klientów dołącza zarówno w Hiszpanii, jak i we Włoszech.

Do 2019 roku Glovo otworzyło swoją pierwszą kuchnię duchów w Argentynie i obecnie dołącza do większej liczby partnerów, ponieważ ma tę wielką zaletę brak konieczności inwestowania kapitału początkowego, ponieważ podstawowe wyposażenie ma to w dostawie.

Nie potrzebuje też dyspozytorów, ponieważ w Glovo przez Glovers wykonuje tę czynność, dodatkowo restauracja umieszcza produkty i kucharze, a koszt jest dzielony między oboje; Jak widzimy, kuchnie duchów są dobrym rozwiązaniem na dostawę.

Jakie korzyści odnoszą partnerzy z przyłączenia się do sieci Glovo?

  • Ma kilka zalet, w tym oczywiście wyższe zarobki zwłaszcza w krytycznych momentach.
  • Nabycie nowa klientela poza restautant.
  • Nazwa lub znak towarowy będą znane i rozpoznawane w dowolnym miejscu w kraju.
  • Poddasz się znany jako najlepszy szef kuchni, będąc w stanie wyeksponować całą wiedzę i potrawy, których wcześniej nie odważyłeś się pokazać.
  • Jeśli chodzi o zapłatę za sprzedane produkty lub usługi, nie będzie to stanowić problemu, ponieważ tak jest Glovo, który zajmie się tym przetwarzaniem, który później wyśle.

Jak mogę zostać partnerem Glovo? – Bardzo łatwe

dostawa sponsorowana przez glovo

  • Partner, który chce współpracować z firmą Glovo, pierwszą rzeczą do zrobienia jest rejestracja, w której umieścisz swoje dane osobowe, pod następującym linkiem: glovoapp.com/es/partners/sales
  • Następnie musisz wypełnić formularz, w którym musisz wpisać wszystkie informacje odpowiadające Twojej firmie, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail. telefon, rodzaj firmy, miasto, kod pocztowy m.in.
  • Prześlij formularz i czekaj na odpowiedź.

Następnie wszystkie firmy przechodzą określone oceny, podczas których określają, czy nadają się do pracy jako partner z Glovo; jeśli zostanie zaakceptowany, dyrektor skontaktuje się z tym zakładem, aby uzupełnić dodatkowe dane i rozpocząć negocjacje.

Dlatego możemy stwierdzić, że niesie ze sobą możliwość działania jako partner z Glovo ważne korzyści dla obu stron, przede wszystkim po to, aby nadać mu impuls, którego potrzebuje nasza przedsiębiorczość w tych trudnych czasach, przez które przechodzi nasza planeta lub w jakimkolwiek innym rodzaju kryzysu, który może się pojawić.

dołącz do naszego kanału telegram