Skip to content

Jak mogę założyć konto Netflix w kilku krokach? (Przykład)

28 de luty de 2021

Netflix stał się w ostatnich latach, wraz z innymi platformami streamingowymi, idealnymi platformami do spędzania czasu. Z tego powodu być może uznałeś to za konieczne załóż konto Netflix.

W ten sposób możesz zdecydować, czy udostępnić swoje konto Netflix, czy po prostu zacząć je optymalnie wykorzystywać.

Jesteś tylko winien wykonaj kroki Zostawię cię jako następny i użyję twojego komputera lub urządzenia inteligentnego do przeprowadzenia procesu.

Utwórz konto Netflix

Netflix oferuje niemal niezrównane bogactwo filmów i telewizji, do których można uzyskać natychmiastowy dostęp. Teraz, gdy więcej inteligentnych urządzeń oferuje wbudowane aplikacje, nawigacja w bibliotece jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.

To jeden z ważnych powodów, aby zastanawiać się, ile pieniędzy zarabia Netflix, ponieważ zasięg, jaki ma platforma, jest imponujący.

W ten sposób możesz łatwo założyć konto Netflix za pośrednictwem jego oficjalnej strony internetowej, aby móc cieszyć się kultowymi klasykami, nowymi hitami i nie tylko.

  • Najpierw musisz wejść na stronę netflix.com za pomocą swojej ulubionej przeglądarki. Niezależnie od tego, czy używasz komputera, czy telefonu komórkowego lub tabletu.
  • Teraz wystarczy wybrać opcję „Ciesz się miesiącem”, A następnie pojawiają się okna, które należy wypełnić informacjami, aby kontynuować tworzenie konta Netflix.
  • Teraz musisz wybrać „Zobacz plany”Dzięki temu możesz zobaczyć, jakie opcje są dostępne. W tym oknie pojawią się opcje dla każdego planu i ich cena.

  • Musisz po prostu wybrać żądany plan, a następnie wybrać opcję „Kontyntynuj”.
  • Na tym ekranie, który pojawi się poniżej, utworzysz nowe konto, wystarczy wpisać swój adres e-mail i hasło, a następnie wybierzesz „Kontyntynuj”.
  • W tej opcji wprowadzisz metodę płatności, której użyjesz do opłacenia nowego konta.

Płatność Netflix

Aby dokonać płatności Netflix, musisz użyć karty kredytowej z logo Amex, MasterCard, Discover lub Visa.

Inną dostępną opcją jest użycie konta PayPal. Możesz również użyć pliku Karta podarunkowa Netflix które możesz zdobyć na wiele sposobów.

Tego typu karty można znaleźć w supermarketach, na stronach handlowych, takich jak Ebay i Amazon, czy w aptekach. Karty te można doładować kredytem.

Kontynuuj rejestrację wprowadzając szczegóły płatności, wystarczy wykonać kroki pokazane w oknie i wprowadzić odpowiednie dane.

Teraz, aby zakończyć, wystarczy wybrać opcję „Rozpocznij członkostwo”. A teraz możesz zacząć cieszyć się seriami i filmami oferowanymi przez tę wspaniałą platformę.

Utwórz konto na iOS lub Android

Aby utworzyć konto Netflix na urządzeniach z System operacyjny Android lub iOS Powinieneś wiedzieć, że procedura jest bardzo podobna do pierwszej opcji, o której już wspomnieliśmy.

Z tą różnicą, że najpierw musisz zainstalować Aplikacja Netflix na urządzeniu z systemem iOS lub Android.

pobierz z serwisu Netflix

Tylko za to musisz wejść do magazynu aplikacji systemu operacyjnego, czy to z systemem Android czy iOS, użyj wyszukiwarki, aby znaleźć Netflix i pobrać.

Po zakończeniu pobierania musisz wejść do aplikacji i wybrać opcję „Ciesz się bezpłatnym miesiącem”, Na ekranie pojawią się trzy różne opcje do wyboru.

Kontynuuj wprowadzanie swoich danych, nawet w części, w której musisz podać metodę płatności, której będziesz używać do rezygnacji z usługi Netflix. I voila, możesz teraz cieszyć się swoją usługą.

Ważne jest, aby to wyjaśnić, aby utworzyć konto Netflix Obowiązkowe jest podanie zarówno opcji usługi (podstawowa, standardowa lub Premium), jak i miesięcznych danych dotyczących płatności.

Powinieneś wiedzieć, że każda metoda płatności ma inne opcje i inną cenę, dlatego powinieneś wiedzieć, jaki rodzaj usługi jest dla Ciebie najlepszy.